x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er woofers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Omnitronic subwoofer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in woofer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Omnitronic 11036580 subwoofer 50 W Passieve subwoofer Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/44181222.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/44181221.jpg
      Omnitronic Omnitronic 11036580 subwoofer 50 W Passieve subwoofer Zwart 11036580 subwoofer 50 W Passieve subwoofer Zwart 11036580 subwoofer 50 W Passieve subwoofer Zwart Deze bandpass subwoofer is ideaal om te gebruiken in combinatie met de Control 1 topkastjes. Dankzij de 6.5 inch woofer en de bassreflexpoorten zorgt u voor dat extra stukje laag dat ten goede komt aan uw muziek. (2)
      Omnitronic 11036580 subwoofer 50 W Passieve subwoofer Zwart
      • 04026397053517
      • 11036580
      • STKE-11036580
      1
      deal
      115.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Pioneer DEFAULT
        • pioneer
      • Klipsch DEFAULT
        • klipsch
      • Yamaha DEFAULT
        • yamaha
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Pioneer (pioneer)
      • Klipsch (klipsch)
      • Yamaha (yamaha)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Behringer (behringer)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Dali (dali)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Focal (focal)
      • Jamo (jamo)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LOEWE (loewe)
      • Magnat (magnat)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Piega (piega)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • PreSonus (presonus)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
    • Budget (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €300 (low)
      • €300 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type Subwoofer (subwoofertype):
      • Actieve subwoofer (actieve_subwoofer)
      • Ja (ja)
      • Passieve subwoofer (passieve_subwoofer)
    • Speaker Gevoeligheid (gevoeligheid_speaker):
      • 108 dB (gevoeligheid_speaker_108.0)
      • 109 dB (gevoeligheid_speaker_109.0)
      • 113 dB (gevoeligheid_speaker_113.0)
      • 118 dB (gevoeligheid_speaker_118.0)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 (4)
      • 8 (8)
      • 25000 (25000)
      • 33000 (33000)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Nee (nee)
    • Inclusief Tweeter (tweeter):
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl