x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips HF3521/01

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips HF3521/01
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips HF3521/01
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips HF3521/01
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129167758.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215605051.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215652591.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215652122.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215605038.jpg?ts=1
Philips Philips HF3521/01 HF3521/01 HF3521/01 Met de Philips HF3521/01 Wake up light Smart Sleep word je op een natuurlijke manier wakker. De wake-up light is geïnspireerd door de zonsopgang en maakt gebruik van een combinatie van lichttherapie en geluid. De kleur van het ochtendlicht verandert geleidelijk van zacht ochtendrood via warm oranje in helder geel licht. Deze gelijkmatige toename van de lichtintensiteit kan een positief effect op jouw energiehormonen hebben en daarmee ook op jouw humeur, productiviteit en concentratie. De lich... (1)
  • 08710103818076
2
good_buy
deal
  • Technische details
    • Alarm klok functie: Snooze
    • Snoozefunctie: Ja
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Design
    • Kleur: Wit
  • publishing
    • Introductiejaar: 2017
  • 129.00 139.00 EUR 2
    2
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Philips HF3521/01 Wake up light Smart Sleep word je op een natuurlijke manier wakker. De wake-up light is geïnspireerd door de zon...
      129.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Philips HF3521/01 - Wake-up light - Wit129.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Diverse Wake-up Light Bodyclock Spark 100 Wit En Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229740711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226531994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226532000.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226532003.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226531998.jpg?ts=1
      Diverse Diverse Wake-up Light Bodyclock Spark 100 Wit En Beige Wake-up Light Bodyclock Spark 100 Wit En Beige Wake-up Light Bodyclock Spark 100 Wit En Beige 30 minuten zonsopgang wekt je op natuurlijke wijze met licht, zodat je je fris en monder voelt. Individueel instelbare lichtintensiteit bij zonsopkomstzende, aanraakgevoelige snooze-knop Ze glijden ontspannen in de slaap, terwijl het licht 30 minuten lang als bij een echte zonsondergang geleidelijk zwakker wordt, het licht gaat na 30 minuten ofwel volledig uit of brandt verder als nachtlampje, ideaal voor kinderen imiteert de kleuren van een echte zonsopgang en zonsondergang met behulp van ge... (1)
      Diverse Wake-up Light Bodyclock Spark 100 Wit En Beige
      • 05060006628795
      4
    • Philips - Wake-Up Smart Light - Clock Radio - USB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168291723.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199345042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168124030.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185081231.jpg?ts=1
      Philips Philips - Wake-Up Smart Light - Clock Radio - USB - Wake-Up Smart Light - Clock Radio - USB - Wake-Up Smart Light - Clock Radio - USB Geïnspireerd door de zonsopgang maakt de Philips Wake-up Light gebruik van een combinatie van lichttherapie en geluid om u op een natuurlijke manier te wekken. De kleur van het ochtendlicht verandert van zacht ochtendrood via warm oranje in helder geel licht. (8)
      Philips - Wake-Up Smart Light - Clock Radio - USB
      • 08710103945338
      • HF3519/01
      5
    • Beurer WL75 Wake up light
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171789314.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560483.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106127584.jpg?ts=1
      Beurer Beurer WL75 Wake up light WL75 Wake up light WL75 Wake up light Zacht wakker worden met zonlichtsimulatie: de WL 75 wekt je met een langzaam helderder wordend ledlicht, indien gewenst met extra wakker melodie of radio 's Avonds helpt de lichtwekker je met een gesimuleerde zonsondergang en melodieën in een goede nachtrust. Bovendien kan de wekker als leeslamp worden gebruikt.Kleurspectrum (wit licht): 400 ~ 850 nm De bediening gebeurt gemakkelijk via de gratis Beurer Lightup-app. Hier heb je de keuze tussen 256 kleurnuances met wisselfunctie of fixatie De ... (1)
      Beurer WL75 Wake up light
      • 04211125589288
      • 20-678
      • ch-multibrands-190
      3
    • Grundig Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220681821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223892856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163050319.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154577643.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182971116.jpg?ts=1
      Grundig Grundig Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren Wakeup light (9)
      Grundig Wake Up Light - Lichtwekker Met Fm Radio En Natuurlijke Geluiden - Zonlicht En Kleuren
      • 08717924160384
      • 08711252081946
      5
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 118.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 118.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 118.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 113.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 122.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
    • partner@vergelijk.nl