x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wafelijzers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cloer wafelijzer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wafelijzer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    • Cloer IJshoorntjesmaker 285
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/75633.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/23736734.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/100993134.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/101247182.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/101679996.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/106504066.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/107429488.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/108249019.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/108249020.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/117162753.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/122250688.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/129195821.jpg
      Cloer IJshoorntjesmaker 285 (11)
      8.25 (1)
      Cloer IJshoorntjesmaker 285
      Gisteren Besteld bij electro-magazijn
      Gisteren Besteld bij electro-magazijn.nl en vanmorgen al met de pakketdienst ontvangen,zeker super snel en ook nog de goedkoopste! Toen ik belde werd ik tewoord gestaan door een heel vriendelijke meneer van de vestiging Panningen.Zodra wij weer wat nodig hebben zal ik zeker eerst op de site van electro-magazijn.nl kijken.
      10.0
      0 10
    Wafelijzer 8.3 (1)
    0 - 2
    • Cloer IJshoorntjesmaker 285
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/75633.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/23736734.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/100993134.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/101247182.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/101679996.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/106504066.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/107429488.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/108249019.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/108249020.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/117162753.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/122250688.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/129195821.jpg
      Cloer IJshoorntjesmaker 285 (11)
      8.25 (1)
      Cloer IJshoorntjesmaker 285
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      62.89, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      62.89, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      2
      best_reviewed
    • Cloer Dubbel Wafelijzer 1329
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4951395.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/26982663.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/100744900.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/101503194.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/102816769.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/105288320.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/106504005.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/107429042.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/115068853.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/124991151.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/127906301.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/128234885.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/128379725.jpg
      Cloer Dubbel Wafelijzer 1329 (1)
      Cloer Dubbel Wafelijzer 1329
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      55.84, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      55.84, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Cloer DEFAULT
        • cloer
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Cloer (cloer)
      • Tefal (tefal)
      • Frifri (frifri)
      • Tristar (tristar)
      • Fritel (fritel)
      • Ariete (ariete)
      • Bestron (bestron)
      • Clatronic (clatronic)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Graef (graef)
      • KOENIC (koenic)
      • Krups (krups)
      • Moa (moa)
      • Mophie (mophie)
      • Nova (nova)
      • Princess (princess)
      • Sage (sage)
      • Severin (severin)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • Vogue (vogue)
      • Weber (weber)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Wafels (aantal_wafels):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 725 W (vermogen_730)
      • 725 W - 1000 W (vermogen_730_1000)
      • 1000 W - 1300 W (vermogen_1000_1300)
      • ≥ 1300 W (vermogen_1300)
    • Wafelvormen (wafel_vorm):
      • Circel (circel)
      • Figuur (figuur)
      • Hart (hart)
      • IJshoorn (ijshoorn)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Afneembare platen (afneembare_platen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type Product (group_name):
      • Wafelijzers (wafelijzer)
      • Crêpesmaker (cre_pesmaker)
      • Cupcakemaker (cupcakemaker)
      • Poffertjesmaker (poffertjesmaker)
    • Extra's (extra_s):
      • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag)
      • Indicatie lampje (indicatie_lampje)
      • Koele handvaten (koele_handvaten)
      • Uitneembare platen (uitneembare_platen)
      • Verstelbare Temperatuur (verstelbare_temperatuur)
    • Aantal Standen (thermostaatstanden_aantal):
      • 1 (1)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 8 (8)
    • Product Varianten (group):
      • Ariete Crêpesmaker (ariete_cre_pesmaker)
      • Ariete Cupcakemaker (ariete_cupcakemaker)
      • Bestron Crêpesmaker (bestron_cre_pesmaker)
      • Bestron Cupcakemaker (bestron_cupcakemaker)
      • Bestron Poffertjesmaker (bestron_poffertjesmaker)
      • Bestron Wafelijzer (bestron_wafelijzer)
      • Clatronic Crêpesmaker (clatronic_cre_pesmaker)
      • Clatronic Cupcakemaker (clatronic_cupcakemaker)
      • Cloer Wafelijzer (cloer_wafelijzer)
      • Domo Crêpesmaker (domo_cre_pesmaker)
      • Domo Wafelijzer (domo_wafelijzer)
      • Emerio Wafelijzer (emerio_wafelijzer)
      • Frifri Wafelijzer (frifri_wafelijzer)
      • Fritel Poffertjesmaker (fritel_poffertjesmaker)
      • Fritel Wafelijzer (fritel_wafelijzer)
      • Gourmetmaxx Wafelijzer (gourmetmaxx_wafelijzer)
      • Graef Wafelijzer (graef_wafelijzer)
      • KOENIC Wafelijzer (koenic_wafelijzer)
      • Krups Wafelijzer (krups_wafelijzer)
      • Moa Crêpesmaker (moa_cre_pesmaker)
      • Mophie Cupcakemaker (mophie_cupcakemaker)
      • Princess Crêpesmaker (princess_cre_pesmaker)
      • Princess Cupcakemaker (princess_cupcakemaker)
      • Princess Wafelijzer (princess_wafelijzer)
      • Sage Wafelijzer (sage_wafelijzer)
      • Severin Crêpesmaker (severin_cre_pesmaker)
      • Severin Wafelijzer (severin_wafelijzer)
      • Tefal Wafelijzer (tefal_wafelijzer)
      • Trebs Poffertjesmaker (trebs_poffertjesmaker)
      • Trebs Wafelijzer (trebs_wafelijzer)
      • Tristar Wafelijzer (tristar_wafelijzer)
      • Unold Wafelijzer (unold_wafelijzer)
      • Weber Wafelijzer (weber_wafelijzer)
      • Wilfa Wafelijzer (wilfa_wafelijzer)
      • WMF Wafelijzer (wmf_wafelijzer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl