x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

WMF Kult X Mono

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews WMF Kult X Mono
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties WMF Kult X Mono
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
WMF Kult X Mono
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243512203.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237249323.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153532812.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153532817.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153532819.jpg?ts=1
WMF WMF Kult X Mono Kult X Mono Kult X Mono Inhoud: 1 x inductieplaat met een kookplaat van glaskeramiek (29,1 x 37,1 x 4,8 cm, 1890-2100 W, kabellengte 1 m) - Artikelnummer: 0415240011 Mobiele kookplaat, ideaal voor kleine keukens. Ook ideaal voor het koken direct aan de tafel of voor het warm houden van spijzer 6 directe keuzeprogramma's (warmhouden, melk opwarmen, opwekken, stomen, aanbraden, boosterfunctie. 8 standen instelbaar via Slide Control Automatische pannenherkenning (pot en pan van min. 10 cm tot 28 cm) en oververhittingsbeveiliging Touchdisplay en timerfunctie (1 minuut tot 9 uur) met digitaal display, Gewicht: 2.314853751 Pond, Fabrikant: WMF (8)
  • 04211129131032
  • 04.1524.0011
  • 5112253
  • 415240011
3
  • Koker
    • Type kookplaat: Inductie
    • Aantal burners/cooking zones: 1
    • Boost functie: Ja
  • Technische details
    • Plaatsing: Tafel
    • Soort bediening: Touch
    • Warmhoud functie: Ja
    • Soort materiaal (bovenkant): Glaskeramiek
    • Aantal vermogenniveau's: 8
    • Lengte snoer: 1 m
  • Gewicht en omvang
    • Diepte product: 481 mm
    • Breedte: 291 mm
    • Hoogte: 48 mm
    • Breedte (cm): 29.1 cm
    • Diepte: 37.1 cm
    • Hoogte: 4.8 cm
  • Algemene kenmerken
    • Kookplaat eigenschappen: Warmhoudfunctie , Geïntegreerd display, Boost functie
    • Omlijsting kookplaat: Roestvrijstaal
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Glas, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Paneel positie: Voorkant
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Ergonomie
    • Pan detectie: Ja
  • 108.30 119.99 EUR 3
    3
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Inhoud: 1 x inductieplaat met een kookplaat van glaskeramiek (29,1 x 37,1 x 4,8 cm, 1890-2100 W, kabellengte 1 m) - Artikelnummer: 041524...108.30, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Speciale eigenschappen: * Mobiele inductiekookplaat, perfect voor kleine keukens, buiten op het balkon of het terras en voor onderweg (bi...112.10, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      5.064672594987874 (2)
      De Kult X inductiekookplaat van WMF is ideaal wanneer je net een extra pitje mist of lekker buiten wilt koken. Dit ontwerp beschikt over ...119.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Boretti BI60 inductie kookplaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212210841.jpg?ts=1
      Boretti Boretti BI60 inductie kookplaat BI60 inductie kookplaat BI60 inductie kookplaat Boretti inductiekookplaat 60cm 4pits Zwart Uitsparing NNB Aansluitwaarde NNB (6)
      Boretti BI60 inductie kookplaat
      • 08715775152503
      2
    • Siemens EC9A5SB90 Kookplaat Gas - inox - 90cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133120095.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246318905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128155408.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246318904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246318906.jpg?ts=1
      Siemens Siemens EC9A5SB90 Kookplaat Gas - inox - 90cm EC9A5SB90 Kookplaat Gas - inox - 90cm EC9A5SB90 Kookplaat Gas - inox - 90cm kookplaat - inbouw - gas - inox - 90 cm - Stepflame technology - Wokbrander - Gietijzeren pannendragers (1)
      Siemens EC9A5SB90 Kookplaat Gas - inox - 90cm
      • 04242003742259
      • EC9A5SB90
      • 4242003742259
      1
    • NOVY 1119 vitroceramische kooktafel O'Zone Basic Line 78 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102167093.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149369128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133167822.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161564335.jpg?ts=1
      NOVY NOVY 1119 vitroceramische kooktafel O'Zone Basic Line 78 cm 1119 vitroceramische kooktafel O'Zone Basic Line 78 cm 1119 vitroceramische kooktafel O'Zone Basic Line 78 cm kookplaat - inbouw - vitrokeramisch - 78 cm - 4 zones - 1 variabele zone - tiptoetsen - rechte rand (1)
      NOVY 1119 vitroceramische kooktafel O'Zone Basic Line 78 cm
      • 05414425011193
      • 1119
      1
    • ATAG gaskookplaat (inbouw) HG6492EBA |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/33108569.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143702275.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136093871.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136093872.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172441461.jpg?ts=1
      ATAG ATAG gaskookplaat (inbouw) HG6492EBA | gaskookplaat (inbouw) HG6492EBA | gaskookplaat (inbouw) HG6492EBA | Gaskookplaat (60 cm) A+ branders Deze gaskookplaat is voorzien van energiezuinige A+ branders. Die zijn bijzonder efficiënt en buitengewoon krachtig. De branders hebben bovendien een groot regelbereik. Met een minimum van 0,26 kW is zéér zacht sudderen heel goed mogelijk. ATAGHG6492EBAGaskookplaat (60 cm) A+ branders Alle ATAG kookplaten*zijn voorzien van A+ branders, waarmee de thuiskok energiezuinig en veilig kan koken. De nauwkeurig regelbare vlam heeft een groot bereik om zowel rustig te kunnen verwarmen als fel te kunnen verhitten. Een liter water op een A+ brander bereikt het kookpunt twee minuten eerder dan op een gewone brander. De energiezuinige en tegelijkertijd maximale kookprestaties zijn te danken aan de compacte brander die de vlam onder het oppervlak van de pan houdt. De compacte vorm van de brander heeft nog een groot voordeel. De branders kunnen verder uit elkaar geplaatst worden dan bij andere systemen. Dit betekent dat er meer ruimte is voor uw pannen. De brander (1)
      ATAG gaskookplaat (inbouw) HG6492EBA |
      • 08715393124517
      • 000000000000223786
      • HG6492EBA
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 85.06
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 85.06
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 85.06
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 85.06
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 85.06
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 85.06
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 85.06
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 82.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 82.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 82.98
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 82.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 82.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 82.98
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 82.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 82.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 82.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 83.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 83.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 83.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 83.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 83.85
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 85.06
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 85.06
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 85.06
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 85.06
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 85.06
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 85.06
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 83.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 83.85
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 83.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 83.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 83.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 83.85
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 86.10
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 86.10
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 86.10
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 86.10
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 86.10
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 86.10
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 86.10
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 86.10
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 109.44
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 109.44
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 109.44
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 109.44
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 109.44
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 109.44
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 109.44
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 109.44
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 109.44
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 109.44
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 109.44
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 109.44
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 109.44
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 116.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 116.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 116.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 116.95
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 116.95
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 84.02
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 116.95
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 116.95
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 116.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 116.95
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 116.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 116.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 116.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 116.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 116.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 116.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 116.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 100.94
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 100.94
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 116.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 116.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 100.94
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 100.94
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 100.94
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 102.74
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 102.74
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 102.74
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 102.74
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 102.74
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 103.78
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 103.78
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 103.78
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 104.82
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 104.82
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 102.74
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 102.74
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 102.74
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 106.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 106.90
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 118.34
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 118.34
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 118.34
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 118.34
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 118.34
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 119.38
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 119.38
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 119.38
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 118.94
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 118.94
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 118.94
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 118.94
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 119.38
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 119.38
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 119.38
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 119.38
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 119.38
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 119.38
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 118.94
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 118.94
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 119.38
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 108.30
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 108.30
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 108.30
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 108.30
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 108.30
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 108.30
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 108.30
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 108.30
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 108.30
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 108.30
    • partner@vergelijk.nl