x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Saro Combi-Magnetron draaischotel | 900 Watt

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Saro Combi-Magnetron draaischotel | 900 Watt
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Saro Combi-Magnetron draaischotel | 900 Watt
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Saro Combi-Magnetron draaischotel | 900 Watt
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135670924.jpg
Saro Saro Combi-Magnetron draaischotel | 900 Watt Combi-Magnetron draaischotel | 900 Watt Combi-Magnetron draaischotel | 900 Watt Binnen en buiten roestvrijstaal Vermögen: 0,9 kW Vermögen grill: 1 kW Inhoud: 23 I. Draaischotel: Ø 270 mm Temp. in 6 standen regelbaar Ontdooi stand Timer: 30 min. Signaal voor "klaar" Afm.: B 482 x D 360 x H 280 mm Elektr.: 230 V / 1 F / 1,4 kW Gewicht 17 kg Klik hier voor Technische-handleiding (1)
  • 04017337288106
  • 288-1000
3
  • Algemene kenmerken
    • Type magnetron: Grill magnetron
    • Capaciteit liter: 23 L
    • Grill: Ja
  • Technische details
    • Magnetronvermogen: 900 Watt
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Draaitafel: Ja
    • Soort bediening: Draaiknop
    • Aantal vermogenniveau's: 6
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 50.8 cm
    • Hoogte: 30.5 cm
    • Diepte: 42 cm
    • Gewicht product: 16000 g
  • Prestatie
    • Magnetron functies: Grillfunctie , Ontdooifunctie
  • Design
    • Deurscharnieren: Links
    • Kleur: Wit
  • Functies
    • Ontdooistand: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
    • Netbelasting: 1400 Watt
  • Oven
    • Vermogen grill: 1000 Watt
  • 209.00 408.14 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      SARO Combi-Magnetron209.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      roestvrij staal, binnen en buiten Inhoud: 25 liter 6 magnetronstanden, Gewicht: 30.86471668 Pond, Fabrikant: Saro275.77, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Horecatraders.com Horecatraders.com
      8.52609986645956 (6)
      Binnen en buiten roestvrijstaal Vermögen: 0,9 kW Vermögen grill: 1 kW Inhoud: 23 I. Draaischotel: Ø 270 mm Temp. in 6 standen regelb...
      313.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Medion MD 15644 - magnetron
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210429859.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230933161.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230933158.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115431660.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115431661.jpg
      Medion Medion MD 15644 - magnetron MD 15644 - magnetron MD 15644 - magnetron Magnetron MD 15644 | 700 Watt magnetron vermogen | 17 Liter | 6 magnetron standen | ontdooifunctie (7)
      Medion MD 15644 - magnetron
      • 04015625156441
      • 04061275026429
      • 04055432015326
      • 450051321
      1
    • Klarstein Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169946905.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207292650.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218593965.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218596001.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218596002.jpg
      Klarstein Klarstein Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart Multifunctioneel: 900W magnetron voor verwarmen, koken en grillen, Ruim: Inhoudelijk vermogen van 25 liter, Grillfunctie: 1000W grill voor knapperig gegrillde gerechten, QuickSelect technologie: 8 verschillende automatische programma's voor verschillende gerechten, Perfect op termperatuur: Samenspel van grill en magnetron door 2 combifuncties, Comfortabel in gebruik: Door 2 stijlvolle en praktische handvaten, Aanpassingsvermogen: Past moeiteloos in elke keukenambiance, Retrodesign: Edele behu... (1)
      Klarstein Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart
      • 04060656102974
      • 10032593
      2
    • Panasonic NN-DF383BEPG
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127906269.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101107355.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158234201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158234194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158234198.jpg
      Panasonic Panasonic NN-DF383BEPG NN-DF383BEPG NN-DF383BEPG Een magnetron is een apparaat dat vaak veel onderhoud nodig heeft. Daarom heeft de Panasonic NN-DF383BEPG aan de binnenzijde een coating waardoor etensresten niet vast komen te zitten en de magnetron na gebruik eenvoudig te reinigen is. Daarnaast zit er geen draaiplateau in, waardoor het schoonmaken extra snel gaat. Bovendien heb je door het ontbreken van een draaiplateau een groter kookoppervlak en passen er schalen of borden van verschillende vormen in de magnetron. Naast de magnetron stand... (1)
      Panasonic NN-DF383BEPG
      • 05025232730025
      • NN-DF383BEPG
      • 946385
      6
    • Schneider SMW25VMS Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206199388.jpg
      Schneider Schneider SMW25VMS Zilver SMW25VMS Zilver SMW25VMS Zilver De Schneider SMW25VMS maakt je niet allen de ster van de keuken, maar laat je ook nog eens genieten van het enorme gebruiksgemak. Met de grillfunctie maak je de lekkerste worstjes en kip voor iedereen!Voordelen van de Schneider SMW25VMSGrillfunctie OntdooifunctieEenvoudig te bedienenSchneider SMW25VMS: geef jouw keuken een retro uitstralingLekkere gerechten bereiden in stijl! Dit doe je met de Schneider SMW25VMS. Door zijn retro uitstraling is het de absolute eyecatcher van jouw keuken. De co... (1)
      Schneider SMW25VMS Zilver
      • 03527570068379
      130
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 313.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 313.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 247.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 247.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 247.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 275.77
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 275.77
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 275.77
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 275.77
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 275.77
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 213.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 275.77
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 275.77
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 213.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 213.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 213.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 209.00
    • partner@vergelijk.nl