x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinder T-shirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hummel Kindershirts

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinder T-shirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Hummel Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 152
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159334686.jpg
      Hummel Hummel Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 152 Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 152 Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 152 hummel Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 152 - van hummel in de categorie Sportshirt. (1)
      Hummel Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 152
      • 08718726262795
      1
      deal
      19.99 EUR
    • Hummel Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 140
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/104276252.jpg
      Hummel Hummel Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 140 Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 140 Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 140 hummel Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 140 - van hummel in de categorie Sportshirt. (1)
      Hummel Elite T-Shirt Sportshirt Kinderen - Blauw - Maat 140
      • 08718726262788
      1
      deal
      19.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Ajax DEFAULT
        • ajax
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Ajax (ajax)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Arizona (arizona)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Andreas Gabalier Kollektion (andreas_gabalier_kollektion)
      • Ballin (ballin)
      • Banned (banned)
      • Basefield (basefield)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bondi (bondi)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bunnies (bunnies)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carter's (carter_s)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Columbia (columbia)
      • Creamie (creamie)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ellesse (ellesse)
      • En fant (en_fant)
      • Esprit (esprit)
      • Feuerwehrmann Sam (feuerwehrmann_sam)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hangowear (hangowear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Hype (hype)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jollein (jollein)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kanz (kanz)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Levi's (levi_s)
      • LMTD (lmtd)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Molo (molo)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • ONLY (only)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • OTTO (otto)
      • Papfar (papfar)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • River Island (river_island)
      • Roxy (roxy)
      • Russell (russell)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sanetta (sanetta)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Shiwi (shiwi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • STACCATO (staccato)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steiff (steiff)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • Umbro (umbro)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vingino (vingino)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €11 (budget)
      • €11 - €13 (low)
      • €13 - €19 (medium)
      • > €19 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 182 (182)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Boothals (boothals)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl