x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sennheiser RS 2000

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sennheiser RS 2000
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sennheiser RS 2000
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sennheiser RS 2000
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158143600.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133119386.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237224896.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158143601.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237224899.jpg?ts=1
Sennheiser Sennheiser RS 2000 RS 2000 RS 2000 De Sennheiser RS 2000 is een draadloze oortelefoon voor het geluid van je tv. Luister naar het beste geluid tijdens je favoriete film en serie. De oortelefoon is speciaal ontwikkeld voor mensen met een mild tot matig gehoorverlies. De oortjes kunnen afzonderlijk van elkaar worden ingesteld, waarbij het volume in het ene oor bijvoorbeeld harder kan. De oortjes hebben een draagcomfort en batterij met lange levensduur. De oortelefoon is ultralicht en zal daardoor geen belemmering zijn tijdens het tv kijken. Met een bereik van 50 meter heb je alle bewegingsvrijheid om tussendoor een kopje koffie te zetten. De RS 2000 heeft een luistertijd van ongeveer 9 uur, waarna je deze weer eenvoudig oplaadt. (8)
  • 04044155207101
  • 506822
3
  • Design
    • Positie speakers hoofdtelefoon: In-ear
    • Wearing style: Hoofdband
    • Kleur: Zwart
  • Technische details
    • Ruisonderdrukkingseffect: Ja
    • Waterdicht: Nee
    • Oplaadbaar: Ja
    • Akoestisch systeem: Gesloten
    • Ingebouwde microfoon: Nee
    • Lengte snoer: 1.5 m
    • Afneembare kabel: Nee
    • Besturingssysteem: Universeel
    • Ondersteunde frequentiebanden: FM
    • Type stroombron: Accu
  • Algemene kenmerken
    • Koptelefoon opties: Noise cancelling, Oplaadbaar
    • Aanbevolen voor activiteit: Televisie kijken
    • Bereik in meters: 50
    • Te gebruiken: Niet specifiek
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Type draadloze koptelefoon: Zendstation
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 9 Uur
    • Draadloos opladen: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 150 g
  • 164.87 167.00 EUR 3
    3
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Uitstekende TV-geluidskwaliteit Bewegingsvrijheid tot 50 m. 9 uur gebruiksduur van de ontvanger. Balansregelaar. Snelle en eenvoudige ins...164.87, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Sennheiser RS 2000 is een draadloze oortelefoon voor het geluid van je tv. Luister naar het beste geluid tijdens je favoriete film en ...166.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Sennheiser RS 2000 - Tv luisterhulp - Zwart167.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Hanseatic Wireless in-ear-hoofdtelefoon HWE-23
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255376549.jpg?ts=1
      Hanseatic Hanseatic Wireless in-ear-hoofdtelefoon HWE-23 Wireless in-ear-hoofdtelefoon HWE-23 Wireless in-ear-hoofdtelefoon HWE-23 Hanseatic Wireless in-ear-hoofdtelefoon HWE-23 (1)
      Hanseatic Wireless in-ear-hoofdtelefoon HWE-23
      • 05706751065958
      1
    • SACKit - TOUCHit Over-ear - Headphones - Golden
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243935508.jpg?ts=1
      SACKit SACKit - TOUCHit Over-ear - Headphones - Golden - TOUCHit Over-ear - Headphones - Golden - TOUCHit Over-ear - Headphones - Golden (1)
      SACKit - TOUCHit Over-ear - Headphones - Golden
      • 05711972004174
      1
    • Denon Koptelefoon-set: Neo iDSD + AH-D9200 Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222310857.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222310858.jpg?ts=1
      Denon Denon Koptelefoon-set: Neo iDSD + AH-D9200 Zilver Koptelefoon-set: Neo iDSD + AH-D9200 Zilver Koptelefoon-set: Neo iDSD + AH-D9200 Zilver . (1)
      Denon Koptelefoon-set: Neo iDSD + AH-D9200 Zilver
      1
    • Denon Koptelefoon-set: GO BLU + AH-D7200 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222310831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222310832.jpg?ts=1
      Denon Denon Koptelefoon-set: GO BLU + AH-D7200 Zwart Koptelefoon-set: GO BLU + AH-D7200 Zwart Koptelefoon-set: GO BLU + AH-D7200 Zwart . (1)
      Denon Koptelefoon-set: GO BLU + AH-D7200 Zwart
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 167.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 167.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 167.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 167.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 167.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 167.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 167.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 167.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 167.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 167.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 167.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 155.26
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 155.26
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 155.26
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 155.26
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 155.26
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 155.26
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 155.26
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 155.26
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 155.26
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 155.26
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 155.26
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 164.87
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 164.87
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 164.87
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 164.87
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 164.87
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 164.87
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 164.87
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 164.87
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 164.87
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 164.87
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 164.87
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 164.87
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 164.87
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 164.87
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 155.99
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 164.87
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 164.87
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 164.87
    • partner@vergelijk.nl