x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

First Label Nature kapok stevig hoofdkussen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews First Label Nature kapok stevig hoofdkussen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties First Label Nature kapok stevig hoofdkussen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
First Label Nature kapok stevig hoofdkussen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160418974.jpg?ts=1
First Label First Label Nature kapok stevig hoofdkussen Nature kapok stevig hoofdkussen Nature kapok stevig hoofdkussen First Label Nature - Kapok - Hoofdkussen - Stevig - 60x70 cm - Wit (1)
  • 08717874002147
2
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 39.95 39.95 EUR 2
    2
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Dit First Label Nature kapok stevig hoofdkussen heeft een vulling van 100% kapok. Dit hoofdkussen heeft een afmeting van 60x70 cm - stand...39.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      First Label Nature - Kapok - Hoofdkussen - Stevig - 60x70 cm - Wit39.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Dauna Soft Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170043686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/244308100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243439175.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243439172.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243439173.jpg?ts=1
      Dauna Soft Dauna Soft Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x Het Ducky Dons Dauna Soft Solid is een comfortabel en stevig boxkussen voor een goede ondersteuning. Het boxkussen heeft namelijk een vulling van maar liefs... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Dauna Soft Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x
      • 08718719724248
      4
    • Silvana Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247372397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211794889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155263629.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243869575.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243301392.jpg?ts=1
      Silvana Silvana Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x Dit Silvana Comfort Rood hoofdkussen heeft een extra zacht comfort en is dan ook de zachtste en dunste variant uit de Silvana Comfort collectie. Het kussen is met name geschikt voor als je op een uiterst zacht matras of waterbed slaapt en kleiner dan gemiddeld van postuur bent. Tevens is deze rode uitvoering het beste alternatief voor de buikslaper. Deze slaaphouding wordt echter niet aangeraden, vanwege de spanning op de nekwervels. Het kussen is verkrijgbaar in twee verschillende afmetingen. Materiaal en onderhoud Het kussen is gevuld met Comforel® Soft. Dit zijn hoogwaardige en zeer zachte synthetische vezelbolletjes. De vulling is verdeeld over drie vakken. Het middenvak is iets zachter gevuld dan de zijvakken voor een perfecte positie van het hoofd in elke houding. Via de rits aan de bovenzijde is de vulling te doseren. De nekinkeping zorgt er bovendien voor dat het kussen het hoofd en de nek soepel volgt, zodat de nekwervels ontspannen liggen. De hoes van het kussen, oftewel tijk (1)
      Silvana Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x
      • 08720088580110
      8
    • Yumeko Hoofdkussen Yumeko Dons Medium (60x70)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105484245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172025136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115163991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155846241.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181264902.jpg?ts=1
      Yumeko Yumeko Hoofdkussen Yumeko Dons Medium (60x70) Hoofdkussen Yumeko Dons Medium (60x70) Hoofdkussen Yumeko Dons Medium (60x70) Een heerlijk veren kussen van het merk Yumeko gemaakt van Nederlands eendendons en veren. Alle kussens van Yumeko zijn biologisch geproduceerd, dit wil zegg... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Yumeko Hoofdkussen Yumeko Dons Medium (60x70)
      • 08718503720272
      • 28613
      4
    • Yumeko Hoofdkussen Yumeko Natuurlatex En Eendendons Medium (50x70)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167982897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91154990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162616398.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181264017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128431014.jpg?ts=1
      Yumeko Yumeko Hoofdkussen Yumeko Natuurlatex En Eendendons Medium (50x70) Hoofdkussen Yumeko Natuurlatex En Eendendons Medium (50x70) Hoofdkussen Yumeko Natuurlatex En Eendendons Medium (50x70) Bestel Hoofdkussen Yumeko Natuurlatex En Eendendons Medium (50x70) online. Bekijk alle Hoofdkussens van het merk Yumeko bij Etrias. (1)
      Yumeko Hoofdkussen Yumeko Natuurlatex En Eendendons Medium (50x70)
      • 08718503723822
      • 91267
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 40.17
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 40.17
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 40.17
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 40.98
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 38.70
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 39.51
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 40.32
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 41.13
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 41.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 45.18
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 45.18
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 45.18
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 45.18
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 45.18
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 45.18
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 45.18
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 45.18
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 45.18
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 45.18
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 45.18
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 45.18
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 45.18
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 45.18
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 38.40
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 39.21
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 39.21
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 40.83
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 41.64
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 42.45
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 43.26
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 37.69
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 38.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 38.55
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 37.84
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 37.84
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 39.41
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 40.22
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 40.22
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 41.84
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 42.65
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 43.46
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 44.27
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 45.08
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 45.89
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 38.65
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 38.65
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 34.76
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 34.76
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 34.76
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 34.76
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 34.76
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 34.76
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 34.76
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 34.76
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 34.76
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 33.79
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 34.70
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 34.70
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 34.65
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 33.74
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 34.55
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 34.55
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 34.60
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 34.55
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 34.55
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 34.55
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 33.74
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 34.60
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 35.41
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 36.22
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 37.03
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 34.60
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 34.55
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 35.36
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 33.84
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 33.84
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 35.51
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 33.69
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 34.55
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 39.95
    • partner@vergelijk.nl