x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Leatherman SuperTool 300

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Leatherman SuperTool 300
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Leatherman SuperTool 300
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Leatherman SuperTool 300
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210010525.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116390025.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231250316.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233591739.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168081015.jpg?ts=1
Leatherman Leatherman SuperTool 300 SuperTool 300 SuperTool 300 Leatherman SuperTool 300 Nylon Sheath (1)
  • 00037447106866
4
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Zilver, Rood
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • 99.00 129.00 EUR 4
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Leatherman SuperTool 300 Nylon Sheath99.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Knivesandtools.nl Knivesandtools.nl
      Grote en degelijke multitool met 19 gereedschappen
      104.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Deboerdrachten.nl Deboerdrachten.nl
      7.2 (1)
      RVS multitool met tang, 2 messen en veel gereedschap voor dagelijks gebruik. De Draadknippers in de tang zijn demontabel. Dus mocht het n...128.70, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      AAN DE SLAG: De Super Tool 300 een werkpaard, voorzien van de sterkte tang die we ooit hebben gemaakt, prima te gebruiken met handschoene...129.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 94.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 99.79
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 99.79
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 100.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 98.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 98.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 98.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 98.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 98.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 98.89
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 99.79
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 99.79
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 98.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 98.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 98.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 98.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 99.79
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 99.79
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 100.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 100.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 101.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 101.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 98.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 94.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 94.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 97.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 97.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 98.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 97.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 98.89
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 97.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
    • partner@vergelijk.nl