
door onze specialisten
De Graef WK402 waterkoker scoort goed op veiligheid en gebruiksgemak dankzij het dubbelwandige ontwerp, automatische uitschakeling en een RVS binnenkant. Veel gebruikers waarderen het lichte gewicht en het feit dat er weinig plastic aan de binnenzijde zit. Echter, er zijn veel klachten over het dekselmechanisme dat snel stuk gaat, en roestvorming bij het kalkfilter en de schenktuit komt regelmatig voor. De prijs wordt als aan de hoge kant ervaren, zeker gezien de genoemde kwaliteitsproblemen. Sommige gebruikers vinden het geluidsniveau storend. Overweeg deze punten goed als je een duurzame waterkoker zoekt.
Gebaseerd op 2 reviews
Deze waterkoker ziet er werkelijk buitengewoon mooi uit en doet gewoon goed wat ie moet doen maar ik vind 'm te groot voor 'n 1 liter kan en voorts is het kalkfilter binnen de kortst mogelijke keren erg smerig (geoxideerd?)en niet meer goed schoon te krijgen en dat vind ik niet best voor 'n relatief dure kan.
Willem
13 april 2018
Dit is zeker 'n heel mooie waterkoker, voelt robuust aan maar is tevens wel 'n stuk groter dan je verwacht voor 'n 1 liter kan!
Bregtje
21 maart 2018