x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wagner W 950 Flexio

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wagner W 950 Flexio
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wagner W 950 Flexio
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wagner W 950 Flexio
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215264439.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213121979.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230264164.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145616318.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122627796.jpg?ts=1
Wagner Wagner W 950 Flexio W 950 Flexio W 950 Flexio Met het Wagner Universal Sprayer W 950 Flexio verfspuitsysteem hebben grote oppervlakten zo een frisse nieuwe kleur. De verf wordt via een slang direct uit de verfemmer opgezogen. De lans spuit het vervolgens perfect dekkend op de muur, het plafond of je tuinmeubilair. Zo heb je in 5 minuten gemakkelijk 15 vierkante meter in de verf gezet. De 70 centimeter lange spuitlans geeft je extra bereik, zodat je ook in de moeilijke hoeken gelijkmatig verf aanbrengt. Ook lakken en beitsen is mogelijk met de W 950 Flexo. En dankzij de zelfreinigende functie is hij na zelfs de zwaarste klus zo weer schoon. (34)
  • 04004025083303
  • 1049083
  • 558211
  • 684966
3
good_buy
  • Technische details
    • Vermogen: 200 Watt
    • Lengte van slang: 3.5 m
    • Lengte snoer: 1.5 m
  • Algemene kenmerken
    • Verfspuit techniek: HVLP
    • Capaciteit liter: 0.8, 1.3 L
    • Toepassing: Binnen en buiten, Binnen
    • Garantie: 3 jaar
    • Verfbasis: Terpentine
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 6.63 kg
  • Design
    • Kleur: Geel, Multi
  • 199.00 254.95 EUR 3
    3
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Tijdsbesparing: minstens 3x sneller dan met de kwast en roller Voorstrijken van hoeken en randen niet nodig Gelijkmatig dekkende verflaag...199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Verfspuit.net Verfspuit.net
      De perfecte HVLP machine voor grotere latex en kleine lak/beits consumenten projecten.
      199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.857790020089912 (1050)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met het Wagner Universal Sprayer W 950 Flexio verfspuitsysteem hebben grote oppervlakten zo een frisse nieuwe kleur. De verf wordt via ee...254.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Wagner XVLP pistool WallSpray
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171126114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175477021.jpg?ts=1
      Wagner Wagner XVLP pistool WallSpray XVLP pistool WallSpray XVLP pistool WallSpray Professioneel muren verven Verwerkt latex- en muurverf Visco spuitkop: Ideaal voor hoge viscositeiten en snel verf opbrengen Extra groot en extra licht: Kunststofcontainer 1400 ml, Gewicht: 1.543235834 Pond, Fabrikant: WAGNER (1)
      Wagner XVLP pistool WallSpray
      • 04004025067846
      2
    • Bahco Verpistool
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147727418.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210848104.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210035706.jpg?ts=1
      Bahco Bahco Verpistool Verpistool Verpistool Bahco verpistool | BPHVLP01\\n\\nBijzondere kenmerken\\n· HVLP Verfpistool · Inclusief reserve sproeiersets: 1.0 mm, 1.2 mm, 1.4 mm, 1.7 mm en 2.0 mm\\n\\nTechnische gegevens\\n * Gewicht (Kg) 0.7 * Hoeveelheid 1 * Bar 2-2.8 * lengte 185 * Slang 10 * aansluiting 1/4 NPT (2)
      Bahco Verpistool
      • 07314150138937
      1
    • Wagner Control Pro spuittip 413
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182804864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213344385.jpg?ts=1
      Wagner Wagner Control Pro spuittip 413 Control Pro spuittip 413 Control Pro spuittip 413 Wagner 517413 Spuitstuk 1 stuk(s) (1)
      Wagner Control Pro spuittip 413
      • 04004025087561
      • 604274
      3
    • Rust-Oleum Hard Hat lijnentrekker Markeerhendel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116623257.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221779904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122983698.jpg?ts=1
      Rust-Oleum Rust-Oleum Hard Hat lijnentrekker Markeerhendel Hard Hat lijnentrekker Markeerhendel Hard Hat lijnentrekker Markeerhendel De HARD HAT® lijnentrekker is een uitzonderlijk hulpmiddel voor het creëren van scherpe en duurzame lijnen. \\\\n· Betere dekkracht\\\\n· Instelbare lijnbreedte (5-10 cm)\\\\n· Robuuste industriële kwaliteit\\\\n· Geen verfresten op de lijnentrekker\\\\n· Te gebruiken met handvat (V2009) (1)
      Rust-Oleum Hard Hat lijnentrekker Markeerhendel
      • 08715743008849
      2
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 177.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 259.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 219.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 156.86
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 151.28
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 151.28
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 151.28
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 151.28
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 208.97
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 208.97
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 208.97
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 207.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 207.50
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 207.50
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 204.57
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 204.57
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 204.57
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 204.57
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 227.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 227.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 227.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 227.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 209.84
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 209.84
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 209.84
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 209.84
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 209.84
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 209.84
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 209.84
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 212.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 212.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 212.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 210.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 210.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 210.70
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 210.70
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 210.70
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 210.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 210.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 210.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 210.70
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 212.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 212.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 212.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 208.97
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 227.27
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 208.97
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
    • partner@vergelijk.nl