x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch PFS 5000 E

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch PFS 5000 E
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch PFS 5000 E
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch PFS 5000 E
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182805211.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218863001.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107384418.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107384417.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107384419.jpg?ts=1
Bosch Bosch PFS 5000 E PFS 5000 E PFS 5000 E Bosch 0603207200 PFS 5000 Fijnspuitsysteem Bijzondere kenmerken Adieu kwasten snel en gelijkmatig verf aanbrengen op gestructureerde oppervlakken en randen Motor van 1200 W biedt de beste verfapplicatie in zijn klasse voor bliksemsnelle resultaten Verf snel met 3 m²/min voor grote tot zeer grote klussen binnens- en buitenshuis Twee verfbekers van 1000 ml besparen tijd doordat er tijdens de klus minder vaak hoeft te worden bijgevuld ALLPaint spuitsysteem: spuit muurverf, beits of vernis op hout of metaal Verf wordt fijn verneveld voor gelijkmatige lagen op alle oppervlakken zonder druipers Perfecte afwerking met minimale inspanning bij grote tot zeer grote klussen Gepassioneerd verven met perfectie geen klus is te groot voor de PFS 5000 E bij het (opnieuw) verven van huizen aan de binnen- en buitenkant Adieu rollers en kwasten deze machine spuit met een vermogen van 1200 W fijn vernevelde verf in gelijkmatige lagen op alle structuren Lastige oppervlakken en bovenhands werken of (3)
  • 03165140731140
  • 03165140824156
  • 511295
  • 0603207200
4
good_buy
  • Technische details
    • Vermogen: 1200 Watt
    • Lengte van slang: 4 m
    • Lengte snoer: 2.5 m
  • Algemene kenmerken
    • Verfspuit techniek: HVLP
    • Capaciteit liter: 1000, 1, 1 L
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Verfbasis: Water
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 4.8 kg
  • Design
    • Kleur: Zwart, Groen
  • 185.00 242.96 EUR 4
    4
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bosch PFS 5000 E Verfspuit - 1200 W185.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolshop.nl Coolshop.nl
      6.8 (1)
      193.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.436012937349288 (127)
      Bosch PFS 5000 E Verfspuitsysteem * ALLPaint-technologie: eenvoudig spuiten van alle verfsoorten zonder verdunning * Praktisch SDS-systee...206.43, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Bosch 0603207200 PFS 5000 Fijnspuitsysteem Bijzondere kenmerken Adieu kwasten snel en gelijkmatig verf aanbrengen op gestructureerde opp...
      218.66, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Einhell Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232058512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186268388.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229233444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131837980.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131837983.jpg?ts=1
      Einhell Einhell Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen De Einhell elektrische verfspuit TC-SY 500 P brengt kleur tot leven. Deze compacte handverfspuit is ideaal voor gebruik in kleinere tot middelgrote werkoppervlaktes. De TC-SY 500 P is ook geschikt voor lakken en glazuren. Of u nu een dunne laag beschermende verf, een dikke laag glazuur of een ander speciaal effect nodig heeft, de handsverfspuit is uitgerust met een verfstroomregulatiesysteem dat alles kan verwerken. De verstelbare luchtkap voor een verticale, horizontale en ronde straal past zich flexibel aan aan wat de klus vereist. Voor de grondige reiniging wordt de TC-SY 500 P geleverd met een naald om de sproeikop te reinigen. Hij heeft een verwijderbare sproeikop, zodat alle elementen die in contact komen met verf snel en makkelijk schoon gemaakt kunnen worden. Bij de levering zit een sprayer, twee spuitkoppen voor verschillende viscositeiten een container om de viscositeit te testen, een reinigingsborstel voor de verfinvoer, een reinigingsnaald voor het spuitmondstuk en een 1.00 (1)
      Einhell Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen
      • 04006825613780
      • 409482
      • 4260010
      4
    • Bahco Verpistool
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147727418.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210848104.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210035706.jpg?ts=1
      Bahco Bahco Verpistool Verpistool Verpistool Bahco verpistool | BPHVLP01\\n\\nBijzondere kenmerken\\n· HVLP Verfpistool · Inclusief reserve sproeiersets: 1.0 mm, 1.2 mm, 1.4 mm, 1.7 mm en 2.0 mm\\n\\nTechnische gegevens\\n * Gewicht (Kg) 0.7 * Hoeveelheid 1 * Bar 2-2.8 * lengte 185 * Slang 10 * aansluiting 1/4 NPT (2)
      Bahco Verpistool
      • 07314150138937
      1
    • Wagner XVLP pistool WallSpray
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171126114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175477021.jpg?ts=1
      Wagner Wagner XVLP pistool WallSpray XVLP pistool WallSpray XVLP pistool WallSpray Professioneel muren verven Verwerkt latex- en muurverf Visco spuitkop: Ideaal voor hoge viscositeiten en snel verf opbrengen Extra groot en extra licht: Kunststofcontainer 1400 ml, Gewicht: 1.543235834 Pond, Fabrikant: WAGNER (1)
      Wagner XVLP pistool WallSpray
      • 04004025067846
      2
    • Wagner Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102460649.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115813618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122609392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122609391.jpg?ts=1
      Wagner Wagner Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter Voor rechtstreeks aanzuigen van verf uit grote reservoirs of verfemmers, alleen voor verf op waterbasis Geschikt voor airless verfspuiten W 95 en W 180 P, Gewicht: 0.68 Pond, Fabrikant: WAGNER (1)
      Wagner Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter
      • 04004025050848
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 175.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 175.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 169.41
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 151.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 151.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 151.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 151.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 151.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 151.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 163.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 163.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 163.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 175.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 177.61
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 178.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 176.04
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 178.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 176.04
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 176.04
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 185.00
    • partner@vergelijk.nl