logovergelijk.NL

Makita PF1010 Dompelpomp voor vuil water - 1100 W

Sorteer op:
 
Keurmerk-1

Plus- en minpunten

door onze specialisten

Handelt vervuild water tot 35mm deeltjes zonder problemen af
Automatische vlotterschakelaar voorkomt droogloop van de motor
Dubbele asafdichting met olieopslagplaats garandeert lange levensduur
Ergonomische handgreep voor gemakkelijk transport
IP X8 waterdicht, geschikt voor onderwatergebruik
Traag opstarten; duurt soms voor de pomp aanslaat
Beperkte opvoerhoogte van slechts 10 meter
Maximale onderdompelingsdiepte van 5 meter is relatief laag
Niet geschikt voor schoon water; alleen voor vervuild water

De Makita PF1010 is een robuuste dompelpomp speciaal ontworpen voor vervuild water met deeltjes tot 35mm. Met een vermogen van 1100W en debiet van 240 l/min is het ideaal voor het leegpompen van regenputten, vijvers en kelders. De dubbele asafdichting zorgt voor betrouwbare werking over lange tijd. Echter, gebruikers melden dat de pomp soms traag aanslaat, en de maximale opvoerhoogte van 10 meter en onderdompelingsdiepte van 5 meter zijn beperkingen voor diepere toepassingen. Dit is een praktische keuze voor standaard drainage-taken met vervuild water.

Reviews van Makita PF1010 Dompelpomp voor vuil water - 1100 W

4,3

Gebaseerd op 40 reviews

5
26
4
8
3
3
2
1
1
2
Sorteer op:
Heb een kale body gekocht en een losse inlay...

Heb een kale body gekocht en een losse inlay dus met deze m-box ligt de machine keurig op z’n plek in dezelfde stapelbare boxen.

Rob Heldens

27 mei 2024

Kan gebruiksvriendelijker

Prima schaer maar het wisselen kan gebruiksvriendelijker. Misschien snap ik het niet helemaal maar de lange schaar plaatsen, is echt lastig

AndyJarmo

12 september 2023

Titel onduidelijk

Let op: het apparaat wordt zonder accu en lader geleverd. Ja dit staat ook in de beschrijving. Maar ik vond het nodig om het ook in de review te zetten, om te voorkomen dat mensen dezelfde fout maken als ik heb gedaan. Ik kijk naar de titel van een product en de reviews. Hierdoor gemist dat het zonder accu en lader wordt geleverd. Het is vast een fantastisch product, maar een accu en lader los kopen is behoorlijk prijzig. Ik heb hem daarom geretourneerd.

denven

6 september 2023

Bevestigen van buxus schaar is debiel moeilijk!!!

Lijkt een goed product, maar ik ben al een half uur bezig om de buxus schaar er op te krijgen. De grond plaat erop draaien is gewoon absurd moeilijk.

Wimbiemans

21 augustus 2023

Ik ben zeer tevreden over het product en de...

Ik ben zeer tevreden over het product en de zeer snelle levering

Arnoud Romijn

17 juli 2023

Powered byTrustvoice logo

Prijsontwikkeling

Laden prijsgegevens...

Specificaties Makita PF1010 Dompelpomp voor vuil water - 1100 W

Algemene kenmerken
Type pompVuilwaterpomp
Pomp capaciteit14400 liter per uur
Technische details
Functies tuinpompAutomatisch aan/uit
Type stroombronElektrisch, Lichtnet
Vermogen1100 Watt
Maximale zuiging hoogte5 m
Lengte snoer in meters10 m
Gewicht en omvang
Gewicht product7228 g
Design
KleurBlauw, Multi, Zwart, Groen