x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Honeywell Home Round Connected Modulation (Bedraad)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Honeywell Home Round Connected Modulation (Bedraad)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Honeywell Home Round Connected Modulation (Bedraad)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Honeywell Home Round Connected Modulation (Bedraad)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101152972.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136104123.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165850501.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158237049.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205185204.jpg
Honeywell Honeywell Home Round Connected Modulation (Bedraad) Home Round Connected Modulation (Bedraad) Home Round Connected Modulation (Bedraad) Bedien de Honeywell Round Connected Modulation eenvoudig op afstand via een app op je smartphone of tablet. Op elk moment, vanaf elke locatie. Daarnaast heeft de thermostaat een vergroot en verlicht beeldscherm, zodat je ook in het donker - en zonder leesbril - de temperatuur afleest. Let er wel op dat deze thermostaat alleen geschikt is voor modulerende cv-ketels die OpenTherm ondersteunen. Wanneer je niet zeker bent of jouw cv-ketel geschikt is, dan kies je voor de Honeywell Round Connected... (2)
  • 05025121381925
  • Y87C2004
4
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type thermostaat: Slimme thermostaat
    • Geschikt voor soort CV-ketel: Aan/Uit, Modulerend
    • Type Verwarming: CV-Ketel
    • Geofencing: Nee
    • Geschikt voor Vloerverwarming: Nee
    • OpenTherm: Ja
    • per_halve_graad_instelbaar: Ja
    • Helderheid Aanpassen: Nee
    • Instelbare Warmtezones: Nee
    • 2-draads verbinding: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Programmeerbaar: Ja
    • Zelflerend: Nee
    • Zomer-/wintertijd Schakeling: Nee
  • Special features
    • Thermostaat kenmerken: 2-Draadse Verbinding, Per Halve Graad Instelbaar, Smartphone Ondersteuning op Afstand, OpenTherm, Programmeerbaar
  • Ergonomie
    • Smartphone ondersteuning op afstand: Ja
  • Platform
    • Smart home platform: IFTTT, Google Assistant, Apple HomeKit, Amazon Alexa
  • Technische details
    • Slimme thermostaat: Nee
    • Back-up van het geheugen: Nee
    • Beeldscherm type: LED
    • Internet TV: Nee
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Nee
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • 161.95 209.00 EUR 4
    4
    • Badkamerwinkel.nl Badkamerwinkel.nl
      De Round Connected Modulation bestaat uit een Round Modulation Plus en een internet gateway RFG100. Een energiezuinige regeling voor modu...
      161.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Installatievakwinkel.nl Installatievakwinkel.nl
      De Round Connected Modulation bestaat uit een Round Modulation Plus en een internet gateway RFG100. Een energiezuinige regeling voor modu...
      172.62, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Honeywell Round Connected Modulation Thermostaat - Bedraad184.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.750186403074819 (1042)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bedien de Honeywell Round Connected Modulation eenvoudig op afstand via een app op je smartphone of tablet. Op elk moment, vanaf elke loc...209.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Weidmuller Schakelkastthermostaat THSW 3K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190962896.jpg
      Weidmuller Weidmuller Schakelkastthermostaat THSW 3K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s) Schakelkastthermostaat THSW 3K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s) Schakelkastthermostaat THSW 3K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s) Weidmüller 2558200000 1 stuk(s) (1)
      Weidmuller Schakelkastthermostaat THSW 3K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s)
      • 04050118568851
      1
      deal
    • Weidmuller Schakelkastthermostaat THSW 1K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190962896.jpg
      Weidmuller Weidmuller Schakelkastthermostaat THSW 1K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s) Schakelkastthermostaat THSW 1K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s) Schakelkastthermostaat THSW 1K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s) Weidmüller 2558190000 1 stuk(s) (1)
      Weidmuller Schakelkastthermostaat THSW 1K 0°+60°C CO 1x wisselcontact (l x b x h) 47.5 x 37 x 59.5 mm 1 stuk(s)
      • 04050118568844
      1
      deal
    • Weidmuller Schakelkastthermostaat THSW -20°+40°C NO 1x NO (l x b x h) 36 x 40 x 72 mm 1 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190975049.jpg
      Weidmuller Weidmuller Schakelkastthermostaat THSW -20°+40°C NO 1x NO (l x b x h) 36 x 40 x 72 mm 1 stuk(s) Schakelkastthermostaat THSW -20°+40°C NO 1x NO (l x b x h) 36 x 40 x 72 mm 1 stuk(s) Schakelkastthermostaat THSW -20°+40°C NO 1x NO (l x b x h) 36 x 40 x 72 mm 1 stuk(s) Weidmüller 2558220000 1 stuk(s) (1)
      Weidmuller Schakelkastthermostaat THSW -20°+40°C NO 1x NO (l x b x h) 36 x 40 x 72 mm 1 stuk(s)
      • 04050118568875
      1
      deal
    • Aeotec Slimme radiatorknop
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178231846.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166714693.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199230800.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153957919.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166714696.jpg
      Aeotec Aeotec Slimme radiatorknop Slimme radiatorknop Slimme radiatorknop Deze Aeotec Radiatorthermostaat is in Duitsland ontwikkeld om elke kamer van uw huis op de perfecte temperatuur te houden. Het is ook ontworpen om automatiseringsintelligentie te gebruiken om kamers te verwarmen zonder hoge kosten. Ingebouwde detectie van open raam, samen met optionele, extra sensoren, schakelt verwarming uit wanneer ramen worden geopend, waardoor u energie en geld bespaart. (1)
      Aeotec Slimme radiatorknop
      • 04251295701387
      • ZWA021
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 161.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 161.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 161.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 161.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 151.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 151.46
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 161.95
    • partner@vergelijk.nl