VERGELIJK.NL

Philips XU7100/02 HomeRun 7000-serie robotstofzuiger - 5000 Pa zuigkracht - 180 min batterijduur - automatisch leegstation - LiDAR-navigatie

Sorteer op:
 
Beste prijs

Plus- en minpunten

door onze specialisten

Krachtige 5000 Pa zuigkracht voor grondige reiniging van tapijten en harde vloeren
Automatische ledigingsstation met 3L stofzak (30 dagen capaciteit)
Vibrerende dweilfunctie verwijdert effectief voetafdrukken en bacteriën
Lange batterijduur tot 180 minuten en snelle kamermapping met LiDAR-navigatie
Detecteert kleine obstakels vanaf 2x2cm met 3D ToF-sensoren
Zwakke prestaties in hoeken en langs randen door beperkt bereik van zijborstel
Blijft soms vastzitten in kleine obstakels zoals kabels en sokken
Kleine watertank (240ml) moet regelmatig bijgevuld worden bij grote oppervlaktes
Beperkte app-functionaliteit zonder opties voor aangepaste verboden zones
Problemen met hoogpolige vloerkleden - kan vastlopen en moet handmatig bevrijd worden

De Philips HomeRun 7000-serie Aqua XU7100/02 is een solide robotstofzuiger die dagelijkse schoonmaak aanzienlijk vereenvoudigt met zijn krachtige 5000 Pa zuigkracht en gelijktijdige stofzuig- en dweifunctie. Het automatische ledigingsstation met 30 dagen capaciteit en de lange batterijduur van maximaal 180 minuten maken het ideaal voor drukke huishoudens. De LiDAR-navigatie zorgt voor efficiënte kamermapping en de vibrerende dweilfunctie verwijdert effectief bacteriën en voetstappen. Kopers moeten echter rekening houden met enkele tekortkomingen: de prestaties in hoeken en langs randen zijn zwak, kleine obstakels zoals kabels worden soms niet gedetecteerd, en de 240ml watertank is te klein voor grote oppervlaktes met harde vloeren. De app mist belangrijke functies zoals het instellen van aangepaste verboden zones, wat problematisch is aangezien het apparaat moeite heeft met hoogpolige vloerkleden. Voor dagelijks onderhoud van gemengde vloertypen met weinig obstakels presteert deze robot goed, maar voor grondige reiniging blijft een handmatige stofzuiger noodzakelijk.

Reviews van Philips XU7100/02 HomeRun 7000-serie robotstofzuiger - 5000 Pa zuigkracht - 180 min batterijduur - automatisch leegstation - LiDAR-navigatie

4,1

Gebaseerd op 30 reviews

5
11
4
14
3
3
2
2
1
0
Sorteer op:
Superfijne stofzuiger voor er bij!

Ik heb de Philips HomeRun 7000 Series Aqua Robotstofzuiger een aantal weken mogen testen. Het is een superfijne stofzuiger voor ''er bij''. Hij is eenvoudig in te stellen en te bedienen, met een gebruiksvriendelijke app waarmee je op afstand opdrachten kunt geven en schoonmaakschema's kunt instellen. De stofzuigfunctie werkt goed op zowel tapijten als harde vloeren, maar de dweil is meer geschikt voor lichte vlekjes. Ik merkte dat hij af en toe vast komt te zitten bij overgangen tussen verschillende vloertypen, wat handmatige interventie vereist. De batterijduur is voldoende voor mijn gehele benedenverdieping (60 m2). Ik vind hem wel aan de dure kant.

Sammyh5

24 juni 2024

Een echte aanrader!

Wat een geweldige robotstofzuiger! Na aankomst van de stofzuiger deze direct uit de doos gehaald om te gebruiken. De stofzuiger is ontzettend netjes verpakt en overal aan gedacht. Het in gebruik nemen van de stofzuiger is dan ook super eenvoudig door de meegeleverde instructie waarna je ook eenvoudig de app kan installeren en gebruiken wat ook erg eenvoudig en duidelijk is. Na de installatie de stofzuiger in gebruik genomen. Door de 360 graden laser rijdt deze robotstofzuiger nergens tegen aan, echt een vooruitgang ten opzichte van onze voorgaande robotstofzuiger. Hij brengt alle ruimtes goed in beeld en maakt erg goed schoon door de grote zuigkracht en de goede dweilfunctie. Ook het zelfstandig legen van de stofzuiger is erg gemakkelijk, hierdoor heb je er zeer weinig werk van en laat onze Dustin ook geen vuil achter. Een echte aanrader!

ErikJan

21 juni 2024

Zuigt en dweilt goed!

Een fijne robotstofzuiger die zijn werk goed doet! Hij stofzuigt echt goed schoon en botst nergens tegenaan. Ook het dweilen gaat goed, al dweilt hij wel enkel met water. Hij herkent tapijten en je kunt instellen dat hij deze extra krachtig moet zuigen. Hij is het meest efficient als hij in rechte lijnen kan werken (dus bij voorkeur de vloer zo veel mogelijk vrij maken), maar ook bij de stoelpoten probeert hij waar hij nog wel tussen kan. Ook manoeuvreert hij gemakkelijk over kleine drempels en detecteert kleine voorwerpen op de grond. Ook de installatie gaat erg gemakkelijk, de robot herkent de ruimtes goed en je kunt zelf nog toevoegingen maken (bijv niet-dweilen zones of de ruimte opdelen). Bij meerdere verdiepingen is het wel een nadeel dat je steeds de robot én de basis moet verzetten (en dan 2x moet lopen). En het waterreservoir had iets groter mogen zijn.

Janneke11

19 juni 2024

Zeer tevreden

Uitgepakt en de app gedownload. Instructies gevolgd. Ging allemaal heel vlot. De robot maakt eerst een plattegrond van je huis. Dat gaat snel. Daarna kan ie aan de slag. Ging echt heel vlot. De app biedt heel veel mogelijkheden om persoonlijke instellingen te kiezen-ik heb ze nog niet allemaal kunnen proberen. De eerste keer natuurlijk de robot gevolgd om te zien of ie niet in de problemen kwam… maar het ging goed. In de app kun je zien waar ie precies geweest is. Heel leuk. Het is niet de goedkoopste robotstofzuiger maar daar staat tegenover dat ie er kwalitatief uitziet en heb er vertrouwen in dat een Philips product het ook gewoon goed doet. En tot nu toe is dat het zeker het geval.

Thomas

20 oktober 2023

Perfecte aanwinst in huis

Gewoon erg goed, (goed!) schoonmaken terwijl je zelf weg bent of met iets anders bezig bent. Het resultaat is beter dan verwacht!

Anom

19 oktober 2023

Powered byTrustvoice logo

Prijsontwikkeling

Laden prijsgegevens...

Specificaties Philips XU7100/02 HomeRun 7000-serie robotstofzuiger - 5000 Pa zuigkracht - 180 min batterijduur - automatisch leegstation - LiDAR-navigatie

Technische details
Type stofopvangZakloos
Stof capaciteit0.26 L
Gebruikstijd180 Minuten
Geïntegreerde timerJa
Smartphone-ondersteuningJa
Prestatie
Ondersteunde soorten vloerenLinoleum, Laminaat, Tapijt, Tegels, Parket, Harde vloer, Hout
Design
KleurGoud, Roze, Wit
Geluidsproductie
Geluidsniveau66 dB
Algemene kenmerken
Automatisch terug naar basisstationJa
Gewicht en omvang
Hoogte9.7 cm
Accu/Batterij
Batterij oplaadtijd5 Uur
Filteren
HEPA-filterJa
HEPA filtersysteemJa
Functies & -programma's
MopfunctieJa