x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Xerox B235 all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (4 in 1)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Xerox B235 all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (4 in 1)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Xerox B235 all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (4 in 1)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Xerox B235 all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (4 in 1)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204508521.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204538683.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204538688.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204538670.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204538672.jpg
Xerox Xerox B235 all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (4 in 1) B235 all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (4 in 1) B235 all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (4 in 1) Een werkplek zonder storende afleidingen is binnen handbereik. Met de stille printers die meer doen krijg je kwalitatief hoogwaardige afdrukken op één snelheid Dankzij de geïntegreerde wifi-connectiviteit en functies zoals Apple AirPrint, Mopria en Wi-Fi Direct kun je gemakkelijk afdrukken vanaf mobiele apparaten, laptops, tablets, Chromebooks of desktop. Connectiviteitstechnologie: WLAN (1)
  • 00095205069303
  • B235V/DNI
  • B235V_DNI
4
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: All-in-one
    • Printer opties: Dubbelzijdig printen, Wifi verbinding
    • Functie voor afdrukken boekjes: Ja
    • N-in-1 afdrukfunctie: Ja
    • Watermark printing: Ja
  • Printtechnologie
    • print: Zwart-wit
    • Printer technologie: Laser
    • Kleur inkt: Zwart
  • Scannen
    • Scanner type: Flatbedscanner
    • Duplex scanning: Ja
    • Optische scanresolutie: 1200 x 1200 dpi
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
    • LAN met kabels: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi b
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Wireless LAN
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 36 pagina's per minuut
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): 6.2 Seconden
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
    • ISO A-series afmetingen (A0...A9): A6, A4, A5
  • Overig
    • Mobiele printtechnologieën: Mopria Print Service, Apple AirPrint, Google Cloud Print
  • Technische details
    • Beeldscherm type: LCD
    • Ethernet LAN dataoverdrachtsnelheid: 10, 100 Mbit/s
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Multi core type: 2
    • Soort bediening: Touch
    • Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal): 9.3 Seconden
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 41.5 cm
    • Diepte: 36 cm
    • Hoogte: 35.2 cm
  • Design
    • Aantal printcartridges: 1
  • Inhoud van de verpakking
    • Cartridge(s) meegeleverd: Ja
    • Inclusief stroomsnoer: Ja
    • Snelle installatiehandleiding: Ja
    • Software-cd: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Kleurenscherm: Ja
  • Faxen
    • Auto reduction: Ja
    • Automatische nummerherhaling: Ja
    • Faxen doorsturen: Ja
    • Verzendsnelheid fax: 33600 sec/page
  • Functies & -programma's
    • Faxen: Zwart-wit faxen, Ja
    • Tweezijdig: Ja
  • Kopiëren
    • N-in-1 kopieerfunctie: Ja
  • Processor
    • Built-in processor: Ja
    • Processorkloksnelheid: 1000 MHz
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows 8, Windows 7, Windows 10
    • Inclusief drivers: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.10 Yosemite
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Direct printen: Ja
    • Usb-poort: Ja
  • 227.45 284.84 EUR 4
    4
    • 123inkt.nl 123inkt.nl
      6.043236602240352 (153)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Xerox B235 is een betrouwbare zwart-wit laserprinter en perfect voor kleine en middelgrote bedrijven. Met dit multifunctionele exempla...227.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printerland.nl Printerland.nl
      De Xerox B235 is een alles-in-één laserprinter waarmee u kunt printen, scannen, kopiëren en faxen. Dankzij het compacte formaat is de pri...227.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Een werkplek zonder storende afleidingen is binnen handbereik. Met de stille printers die meer doen krijg je kwalitatief hoogwaardige afd...229.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Een werkplek zonder storende afleidingen is binnen handbereik. Met de stille printers die meer doen krijg je kwalitatief hoogwaardige afd...284.84, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • HP DesignJet T2600 36-inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158940350.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156043948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393663.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393666.jpg
      HP HP DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch Houd het tempo erin. Met ongekend eenvoudige oplossingen en de makkelijkste manier om PDF's te printen, is iedereen keer op keer verzekerd van een fantastisch resultaat. Haal deadlines dankzij de hoogste snelheid in de vorm van de meest compacte en stille printer. Printer die dynamische beveiliging ondersteunt. Voordelen- Grootformaat kleurenprinter, perfect voor kantoor en industrieel gebruik- Printsnelheid 180 A1 per uur- Hoge nauwkeurigheid dankzij Adobe PDF Print Engine Inhoud verpakking ... (1)
      HP DesignJet T2600 36-inch
      • 00193808976292
      • 00192545236652
      • 00193808346255
      • 00193808346552
      • 00193808346262
      • 00194441079012
      • 00193808346248
      • 00193808346545
      • 3XB78A#B19
      • 3XB78A
      2
    • HP Color LaserJet CM4540
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163088977.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159929.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en €0,007 per zwart-wit print (5%... (1)
      HP Color LaserJet CM4540
      • 00885631518953
      • 00885631518984
      • 00885631518960
      • 05711045282348
      • 00885631518939
      • 08856310146776
      • 00885631518946
      • 00885631014646
      • 00885631518922
      • 00885631518977
      • 00886111261437
      • 00885631014653
      • 00885631014677
      • 00885631014660
      • 00885631014684
      • 00886112168254
      • 00885631014691
      • CC419A
      1
    • Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158147948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127091824.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953198.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148038519.jpg
      Brother Brother Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Deze professionele kleureninkjetprinter van Brother is speciaal ontworpen voor een veeleisende kantooromgeving en biedt printen tot indrukwekkend A3-formaat en een grote papiercapaciteit van 750 vel verdeelt over drie papierladen. De optionele super hoge capaciteit inktcartridges waarmee tot wel 6.000 pagina* afgedrukt kan worden, zorgen voor een zeer lage prijs per pagina. De HL-J6100DW beschikt over diverse verbindingsmogelijkheden, zoals een bekabelde en draadloze netwerkverbinding. Daarna... (1)
      Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
      • 04977766793322
      • 04977766793339
      • 000000000000254125
      • HLJ6100DWRE1
      • HL-J6100DW
      3
    • HP Color LaserJet CM4540fskm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161288937.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496775.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159945.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional -Met niet,- en sorteerfunctie - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en ... (1)
      HP Color LaserJet CM4540fskm
      • 00887111951403
      • 00885631014929
      • 00888793628584
      • 00885631014936
      • 00885631014905
      • 00887111951762
      • 00885631014998
      • 00885631014943
      • 00885631014899
      • 00885631014967
      • 00885631014912
      • 00885631014950
      • 00885631015018
      • 00885631014875
      • 00885631014974
      • 00886112168261
      • 00887758172704
      • 00885631015001
      • 00885631014981
      • 00885631014882
      • CC421A
      1
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 248.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 252.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 252.45
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 252.45
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 252.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 252.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 252.45
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 248.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 248.45
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 248.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 248.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 248.45
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 248.45
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 248.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 227.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 227.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 227.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 227.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 227.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 227.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 227.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 227.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 227.45
    • partner@vergelijk.nl