x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kroon-Oil Motorolie Kroon-Oil 34452 Torsynth 5W30 5L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kroon-Oil Motorolie Kroon-Oil 34452 Torsynth 5W30 5L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kroon-Oil Motorolie Kroon-Oil 34452 Torsynth 5W30 5L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kroon-Oil Motorolie Kroon-Oil 34452 Torsynth 5W30 5L
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186973092.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182550845.jpg?ts=1
Kroon-Oil Kroon-Oil Motorolie Kroon-Oil 34452 Torsynth 5W30 5L Motorolie Kroon-Oil 34452 Torsynth 5W30 5L Motorolie Kroon-Oil 34452 Torsynth 5W30 5L Goede prijs-kwaliteitverhouding Veilig verpakt Hoge kwaliteit Range altijd actueel one-stop-shop, Gewicht: 9.8326168852 Pond, Fabrikant: Kroon-Oil (1)
  • 08710128344529
3
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 5 L
    • Viscositeit: 5W-30
    • Geschikt voor: Benzine Motoren & Diesel Motoren
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Geel, Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • 30.95 55.95 EUR 3
    3
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Kroon-Oil Torsynth 5W-30 - 34452 | 5 L can / bus30.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Goede prijs-kwaliteitverhouding Veilig verpakt Hoge kwaliteit Range altijd actueel one-stop-shop, Gewicht: 9.8326168852 Pond, Fabrikant: ...35.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Motorolie Kroon-Oil Torsynth 5W-30-5 liter online. Bekijk alle Autoreparatiemiddelen van het merk Kroon Oil bij Etrias.55.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Motul 5100 10w40 4t Oil 4l Goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208548325.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95060648.jpg?ts=1
      Motul Motul 5100 10w40 4t Oil 4l Goud 5100 10w40 4t Oil 4l Goud 5100 10w40 4t Oil 4l Goud Kenmerken:Technosynthese® 4-takt smeermiddel Ester-technologie Verbeterde schuifweerstand.Soepel schakelende doos.Voldoet aan JASO MA2-specificaties voor optimale natte koppelingsprestaties.Geschikt voor katalysatoren. (1)
      Motul 5100 10w40 4t Oil 4l Goud
      • 03374650247090
      3
    • Motul 5100 15w50 4t Oil 4l Goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158584917.jpg?ts=1
      Motul Motul 5100 15w50 4t Oil 4l Goud 5100 15w50 4t Oil 4l Goud 5100 15w50 4t Oil 4l Goud MOTUL 5100 15W50 4T 4L (1)
      Motul 5100 15w50 4t Oil 4l Goud
      • 03374650247229
      2
    • Motul 7100 10w30 4t Oil 1l Transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225335843.jpg?ts=1
      Motul Motul 7100 10w30 4t Oil 1l Transparant 7100 10w30 4t Oil 1l Transparant 7100 10w30 4t Oil 1l Transparant MOTUL 7100 10W30 4T 1L (1)
      Motul 7100 10w30 4t Oil 1l Transparant
      • 03374650247281
      2
    • Motul M1 Helmet&visor Clean 250ml Groen,Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/250478529.jpg?ts=1
      Motul Motul M1 Helmet&visor Clean 250ml Groen,Zwart M1 Helmet&visor Clean 250ml Groen,Zwart M1 Helmet&visor Clean 250ml Groen,Zwart MOTUL staat voor eersteklas smeermiddelen van premium kwaliteit Gesynchroniseerd met de grootste eisen op de markt Producten met internationale releases en certificering (1)
      Motul M1 Helmet&visor Clean 250ml Groen,Zwart
      • 03374650239095
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 37.98
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 37.98
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 37.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 37.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 37.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 37.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 37.98
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 30.45
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 36.49
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 33.39
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 33.39
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.39
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 33.39
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 36.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 36.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 36.49
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 36.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 36.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 36.49
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 33.49
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 33.39
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 33.39
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 26.49
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 26.49
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 34.45
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 34.45
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 34.10
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 34.10
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 34.10
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 55.95
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 33.42
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 33.42
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 55.95
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 32.43
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 32.43
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 32.43
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 32.43
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 32.86
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 55.95
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 32.86
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 34.79
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 34.79
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 34.79
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 28.95
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 30.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 30.95
    • partner@vergelijk.nl