x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

WMF Lono Milk & Choc Melkopschuimer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews WMF Lono Milk & Choc Melkopschuimer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties WMF Lono Milk & Choc Melkopschuimer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
WMF Lono Milk & Choc Melkopschuimer
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142251958.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536259.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126957342.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536261.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536262.jpg?ts=1
WMF WMF Lono Milk & Choc Melkopschuimer Lono Milk & Choc Melkopschuimer Lono Milk & Choc Melkopschuimer Lono melkopschuimer van WMF. De melkopschuimer is vervaardigd van Cromargan roestvrij staal en is uitgevoerd in een extra grote versie. Naast het opschuimen van melk, is deze opschuimer ook uitermate geschikt voor de bereiding van warme chocolademelk. De verwarming van de melkopschuimer gaat door middel van inductuctie, wat zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling. De anti-aanbaklaag zorgt ervoor dat er geen resten achterblijven. De opschuimer heeft vier programma's voor verschillende melksoorten, van koemelk tot plantaardige melk en zowel warm als koud. Voor (warme) melk is de capaciteit 150 ml tot 500 ml, voor melkschuim is de capaciteit van 150 ml tot 350 ml. (21)
  • 04211129128667
  • WMF61110084
  • 0413170011
6
good_buy
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Vaatwasserbestendig, Automatisch uitschakelen, Anti-aanbaklaag, Opwarm functie, Koudschuim optie
    • Opwarmfunctie: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Type melkopschuimer: Elektrisch
    • Anti-aanbaklaag: Ja
    • Geslacht: Unisex
    • Koud schuim optie: Ja
    • Machine-wasbaar: Ja
  • Technische details
    • Capaciteit in kopjes: 2 Cups
    • Vermogen: 650 Watt
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.4 kg
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 117.00 149.99 EUR 6
    6
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Stijlvol ontwerp gemaakt van mat Cromargan 18/10 roestvrij staal 650 watt vermogen Melk & Chocolade opschuimer met vier functies Hete mel...117.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      WMF Lono - Elektrische melkopschuimer - Voor melk en chocolade - 4 verschillende opschuimfuncties119.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Melkopschuimer WMF Lono online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk WMF bij Etrias.134.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Stijlvolinhuis.nl Stijlvolinhuis.nl
      Deze melkopschuimer komt uit de Lono collectie van het Duitse merk WMF. De Melkopschuimer is gemaakt van Cromargan, een door WMF gepatent...134.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kookexpert.nl Kookexpert.nl
      Deze melkopschuimer komt uit de Lono collectie van het Duitse merk WMF. De Melkopschuimer is gemaakt van Cromargan, een door WMF gepatent...134.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      Lono melkopschuimer van WMF. De melkopschuimer is vervaardigd van Cromargan roestvrij staal en is uitgevoerd in een extra grote versie. N...149.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Blokker Melkopschuimer Bl-40003 Wit 550w
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166251446.jpg?ts=1
      Blokker Blokker Melkopschuimer Bl-40003 Wit 550w Melkopschuimer Bl-40003 Wit 550w Melkopschuimer Bl-40003 Wit 550w Met deze witte Blokker melkopschuimer BL-40003 schuim je melk op zodat je geniet van een zelfgemaakte cappuccino. Gebruik de verwarmingsfunctie om melk te verwarmen. Zo maak je ook zelf een koffie verkeerd of een kop warme chocolademelk. (1)
      Blokker Melkopschuimer Bl-40003 Wit 550w
      • 08718827150014
      1
    • Tomado Tmf1501b - Melkopschuimer - Afneembare Kan - Voor Opschuimen En Verwarmen - Zwart/rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/253320864.jpg?ts=1
      Tomado Tomado Tmf1501b - Melkopschuimer - Afneembare Kan - Voor Opschuimen En Verwarmen - Zwart/rvs Tmf1501b - Melkopschuimer - Afneembare Kan - Voor Opschuimen En Verwarmen - Zwart/rvs Tmf1501b - Melkopschuimer - Afneembare Kan - Voor Opschuimen En Verwarmen - Zwart/rvs Tomado TMF1501B - Melkopschuimer - Afneembare kan - Voor opschuimen en verwarmen - Zwart/RVS (5)
      Tomado Tmf1501b - Melkopschuimer - Afneembare Kan - Voor Opschuimen En Verwarmen - Zwart/rvs
      • 08712876500240
      1
    • Weis - Melkopschuimkan/schuimbeker 1000 ml (basis capsule) - RVS - ook geschikt voor inductie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197280026.jpg?ts=1
      Weis Weis - Melkopschuimkan/schuimbeker 1000 ml (basis capsule) - RVS - ook geschikt voor inductie - Melkopschuimkan/schuimbeker 1000 ml (basis capsule) - RVS - ook geschikt voor inductie - Melkopschuimkan/schuimbeker 1000 ml (basis capsule) - RVS - ook geschikt voor inductie Weis - Melkopschuimkan/schuimbeker 1000 ml (basis capsule) - RVS - ook geschikt voor inductie (9)
      Weis - Melkopschuimkan/schuimbeker 1000 ml (basis capsule) - RVS - ook geschikt voor inductie
      • 04010411183007
      2
    • GEFU Melkopschuimer Gefu Riccardo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145622010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115078884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238436495.jpg?ts=1
      GEFU GEFU Melkopschuimer Gefu Riccardo Melkopschuimer Gefu Riccardo Melkopschuimer Gefu Riccardo Bestel Melkopschuimer Gefu Riccardo online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Gefu bij Etrias. (5)
      GEFU Melkopschuimer Gefu Riccardo
      • 04006664163606
      5
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 95.72
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 95.72
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 95.72
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 95.72
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 92.15
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 92.15
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 92.15
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 92.15
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 92.15
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 92.15
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 92.15
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 92.15
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 92.15
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 92.15
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 92.15
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 92.15
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 92.15
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 92.15
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 92.15
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 92.15
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 92.15
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 92.15
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 92.15
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 105.86
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 105.86
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 105.86
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 105.86
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 105.86
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 105.86
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 105.86
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 105.86
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 105.86
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 105.86
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 111.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 114.94
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 114.94
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 114.94
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 114.94
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 114.94
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 114.94
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 113.14
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 113.14
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 113.14
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 113.14
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 113.14
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 113.14
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 113.14
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 113.14
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 102.99
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 107.94
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 107.94
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 107.94
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 107.94
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 107.94
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 107.94
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 107.94
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 104.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 107.94
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 109.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 108.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 108.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 108.98
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 108.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 108.98
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 111.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 111.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 117.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 117.00
    • partner@vergelijk.nl