logovergelijk.NL

Rimmel London Scandaleyes Wow Wings Mascara 003 Extreme Black 12 ml

Sorteer op:
 

Reviews van Rimmel London Scandaleyes Wow Wings Mascara 003 Extreme Black 12 ml

3,5

Gebaseerd op 60 reviews

5
12
4
19
3
17
2
9
1
3
Sorteer op:
Really good mascara. Gets my lashes so long...

Really good mascara. Gets my lashes so long they feel like a day long legs. They actually rich my brow. I like the brush to bc it flares out my lashes. Very sexy effect.

VeruskaRai

7 augustus 2022

prima mascara

[Deze beoordeling is verzameld als deel van een promotie.] De borstel heeft twee zijdes: een normale en winged stuk. De bedoeling zou volgens de achterkant zijn, om eerst met het winged deel de mascara aan te brengen en daarna met de andere kant het volume. Ik gebruik eigenlijk alleen de 'winged' kant, anders krijg ik te veel mascara erop. Via het borsteltje kun je wel je hele wimper vanaf het begin kleuren. Mooie zwarte kleur. Aan de onder wimpers vind ik de wing teveel mascara afgeven, hierdoor moet ik altijd de huid bijwerken. Ook vind ik dat de mascara niet snel droogt. Zelf geef ik toch de voorkeur aan een harig borsteltje. Hiermee kan ik toch beter de haartjes los van elkaar krijgen en gaan minder aan elkaar plakken, Er komt veel mascara aan de wing borstel. Ik geef toch de voorkeur aan Mascara Volum' Express False Lashes

jennifer04071975

11 juli 2022

Mis het wow effect

[Deze beoordeling is verzameld als deel van een promotie.] Op zich fijne mascara, in het begin wel last van dikke klonten aan het borsteltje, maar dat hebben de meeste mascara s wel . Ik mis alleen een beetje het WOW effect. Vind mijn wimpers niet super lang wel dikker, maar ben er niet van onder de indruk. Ik hou het bij mijn eigen merk.

jose82

9 juli 2022

Lichte liftende mascara

[Deze beoordeling is verzameld als deel van een promotie.] De mascara zelf is top, goede zwarte kleur en totaal niet klonterig. Het borsteltje daarentegen is naar mijn mening wat minder handig. Ik moet er voorzichtig mee zijn anders zit de mascara zo op mijn ooglid of onder mijn oog. Wat het borsteltje wel doet is mijn wimpers liften zonder dat er een dikke laag op moet of dat mijn wimpers zwaar zijn. Kortom, een mascara die mijn wimpers lift en kleurt zonder korrelig of spinnenpootachtig te worden. Of ik de mascara nog een keer zou kopen weet ik niet want ik ben eigenlijk nog steeds verslaafd aan de Maybelline Sky High mascara.

Anoniem

7 juli 2022

Mooie mascara!

[Deze beoordeling is verzameld als deel van een promotie.] Hele fijne mascara! Ik heb hem nu een tijdje gebruikt en hij is heel fijn aan te brengen, af en toe komt er alleen erg veel op mijn wimpers, maar dat heb ik altijd bij dat oog. De mascara geeft veel volume en blijft goed zitten gedurende de dag. Het enige jammere is dat hij niet waterproof is, aangezien ik dit normaal altijd gebruik. Al met al is het wel een heel fijn product en zou ik hem zeker aanraden!

Anoniem

6 juli 2022

Powered byTrustvoice logo

Prijsontwikkeling

Laden prijsgegevens...

Specificaties Rimmel London Scandaleyes Wow Wings Mascara 003 Extreme Black 12 ml

Design
KleurZwart
Algemene kenmerken
GeslachtDames
Gewicht en omvang
Gewicht product30 g