x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nuna kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nuna Pepp Next Buggy Frost
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135292707.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155874619.jpg
      Nuna Nuna Pepp Next Buggy Frost Pepp Next Buggy Frost Pepp Next Buggy Frost De Nuna Pepp Next buggy met regenhoes zorgt ervoor dat je je kindje makkelijk kan vervoeren, zelfs in de regen! De buggy is voorzien van veerophanging en een zitje dat je aan ieder seizoen aan kunt passen. De buggy is eenvoudig in te klappen tot een plat pakket dat je als trolley kunt gebruiken. De ingeklapte buggy kan zelfstandig blijven staan.ComfortZowel de rugleuning als de voetensteun van de Nuna Pepp Next buggy zijn aan te passen aan de wensen van je kindje. De afneembare UPF 50+ zonnek... (1)
      Nuna Pepp Next Buggy Frost
      • 08719743742239
      1
      329.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • ABC Design (abc_design)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Burley (burley)
      • Cabino (cabino)
      • Caretero (caretero)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Childwood (childwood)
      • Cybex (cybex)
      • Easywalker (easywalker)
      • Egg (egg)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Joolz (joolz)
      • Kees (kees)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koelstra (koelstra)
      • Little World (little_world)
      • Maclaren (maclaren)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Mima (mima)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nuna (nuna)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Rotho Babydesign (rotho_babydesign)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • VidaXL (vidaxl)
      • X-adventure (x_adventure)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 125 (budget)
      • € 125 - € 250 (price_2)
      • € 250 - € 600 (price_3)
      • ≥ € 600 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 17 kg (max_gewicht_kind_kg_17.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7 kg (gewicht_kg_1)
      • 7 kg - 9.5 kg (gewicht_kg_2)
      • 9.5 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 55 cm (breedte_cm_2)
      • 55 cm - 85 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 85 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Britax Affinity (britax_affinity)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Hauck Viper (hauck_viper)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maxi-Cosi Stella (maxi_cosi_stella)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl