x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Koelstra kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Koelstra Gen buggy
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181345367.jpg
      Koelstra Koelstra Gen buggy Gen buggy Gen buggy Koelstra - Compact Buggy Gen zwart (1)
      Koelstra Gen buggy
      • 08719558481637
      4
      deal
      140.95 EUR
    • Koelstra Buggy Simba T4 Schaduw Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183971458.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159887570.jpg
      Koelstra Koelstra Buggy Simba T4 Schaduw Blauw Buggy Simba T4 Schaduw Blauw Buggy Simba T4 Schaduw Blauw Dankzij de comfortabele Simba T4 buggy van KOELSTRA is een dagje uit met je kind heel eenvoudig. De buggy is makkelijk te gebruiken. Het is een echt lichtgewicht met een gewicht van slechts 7,2 kg. Door zijn geringe gewicht kan hij gemakkelijk overal mee naartoe worden genomen. Dankzij het eenvoudige vouwsysteem kan de buggy worden opgevouwen tot een klein en handig pakketje dat moeiteloos in uw voertuig past. Dit betekent ook dat de buggy thuis weinig ruimte inneemt. De Auto-Lock zorgt ervoo... (1)
      Koelstra Buggy Simba T4 Schaduw Blauw
      • 08719558481606
      3
      deal
      116.99 EUR
    • Koelstra Buggy Gen Navy Melange
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181345875.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167982407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167982409.jpg
      Koelstra Koelstra Buggy Gen Navy Melange Buggy Gen Navy Melange Buggy Gen Navy Melange Koelstra Gen buggy: compact, licht en eenvoudig in gebruik. Koelstra presenteert de buggy Gen.De naam GEN staat voor de nieuwste generatie buggys die compact, licht en erg eenvoudig in gebruik zijn. Kortom, optimaal gemak en comfort voor jou en je kleintje als jullie op pad gaan. De nieuwe Gen compacte buggy is zeer eenvoudig met 1 hand in- en uit te klappen. De travel handle zorgt ervoor dat deze buggy (met een gewicht van 6,7 kg ) eenvoudig ingeklapt is te vervoeren. Er zit een heerlijke za... (1)
      Koelstra Buggy Gen Navy Melange
      • 08719558481651
      3
      deal
      148.92 EUR
    • Koelstra Binque Daily Kinderwagen - Met Boodschappenmand Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111624145.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111624150.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111624147.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111624148.jpg
      Koelstra Koelstra Binque Daily Kinderwagen - Met Boodschappenmand Zwart Binque Daily Kinderwagen - Met Boodschappenmand Zwart Binque Daily Kinderwagen - Met Boodschappenmand Zwart Koelstra Binque Daily Kinderwagen - Met Boodschappenmand Zwart (2)
      Koelstra Binque Daily Kinderwagen - Met Boodschappenmand Zwart
      • 08717662513251
      • BINQUE DAILY BLACK
      1
      most_sold
      299.00 EUR
    • Koelstra Buggy Simba T4 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187531882.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167888374.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167888375.jpg
      Koelstra Koelstra Buggy Simba T4 Zwart Buggy Simba T4 Zwart Buggy Simba T4 Zwart Koelstra Simba T4 Buggy - Zwart (1)
      Koelstra Buggy Simba T4 Zwart
      • 08719558481668
      2
      deal
      129.99 EUR
    • Koelstra Simba T4 buggy - Grey Melange
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173158086.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167888507.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167888508.jpg
      Koelstra Koelstra Simba T4 buggy - Grey Melange Simba T4 buggy - Grey Melange Simba T4 buggy - Grey Melange Dankzij de comfortabele Simba T4 buggy van KOELSTRA is een dagje uit met je kind heel eenvoudig. De buggy is makkelijk te gebruiken. Het is een echt lichtgewicht met een gewicht van slechts 7,2 kg. Door zijn geringe gewicht kan hij gemakkelijk overal mee naartoe worden genomen. Dankzij het eenvoudige vouwsysteem kan de buggy worden opgevouwen tot een klein en handig pakketje dat moeiteloos in uw voertuig past. Dit betekent ook dat de buggy thuis weinig ruimte inneemt. De Auto-Lock zorgt ervoo... (1)
      Koelstra Simba T4 buggy - Grey Melange
      • 08719558481682
      2
      deal
      130.30 EUR
    • Koelstra Simba T4 Twin Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120080424.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166458016.jpg
      Koelstra Koelstra Simba T4 Twin Grijs Simba T4 Twin Grijs Simba T4 Twin Grijs Koelstra Simba Twin T4 - Duo buggy - Grijs (1)
      Koelstra Simba T4 Twin Grijs
      • 08719558480609
      1
      249.99 EUR
    • Koelstra Kinderwagenset Binque Daily PACK Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190353828.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127379731.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127379732.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138830610.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127379728.jpg
      Koelstra Koelstra Kinderwagenset Binque Daily PACK Grijs Kinderwagenset Binque Daily PACK Grijs Kinderwagenset Binque Daily PACK Grijs Koelstra Binque Daily PACK - Kinderwagenset - Grijs (1)
      Koelstra Kinderwagenset Binque Daily PACK Grijs
      • 08719558480456
      1
      479.00 EUR
    • Koelstra Binque Daily Combi Kinderwagen - Denim Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114100301.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190714046.jpg
      Koelstra Koelstra Binque Daily Combi Kinderwagen - Denim Black Binque Daily Combi Kinderwagen - Denim Black Binque Daily Combi Kinderwagen - Denim Black Koelstra Binque Daily Combi Kinderwagen - Denim Black (1)
      Koelstra Binque Daily Combi Kinderwagen - Denim Black
      • 08719558481408
      1
      279.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • ABZ (abz)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Baby Rocker (baby_rocker)
      • Babygo (babygo)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babyono (babyono)
      • Babys Only (babys_only)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer (bayer)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumbleride (bumbleride)
      • Cabino (cabino)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • CAVOE (cavoe)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • CONTOURS (contours)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cybex (cybex)
      • Derya Bebe (derya_bebe)
      • Ding (ding)
      • Dooky (dooky)
      • Dorel (dorel)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • FreeON (freeon)
      • Fun (fun)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • Graco (graco)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Interbaby (interbaby)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lassig (lassig)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meuble Plus (meuble_plus)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Overig (overig)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Roan (roan)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozy (snoozy)
      • Stokke (stokke)
      • Tako (tako)
      • Teutonia (teutonia)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • Tutek (tutek)
      • Twistshake (twistshake)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viki (viki)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 160 (budget)
      • € 160 - € 335 (price_2)
      • € 335 - € 640 (price_3)
      • ≥ € 640 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen Koelstra Wandelwagen kinderwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 20 kg (max_gewicht_kind_kg_20.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6.5 kg (gewicht_kg_1)
      • 6.5 kg - 8.7 kg (gewicht_kg_2)
      • 8.7 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 49 cm (breedte_cm_1)
      • 49 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 62 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 62 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Bugaboo Donkey Mono (bugaboo_donkey_mono)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Saturn (hauck_saturn)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Koelstra Binque Daily (koelstra_binque_daily)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Maxi-Cosi Mura 4 (maxi_cosi_mura_4)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl