x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bugaboo kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Bugaboo Bee5 Kinderwagen Zwart / Neon rood / Gemêleerd blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151416369.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127324598.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153441508.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155851053.jpg
      Bugaboo Bugaboo Bee5 Kinderwagen Zwart / Neon rood / Gemêleerd blauw Bee5 Kinderwagen Zwart / Neon rood / Gemêleerd blauw Bee5 Kinderwagen Zwart / Neon rood / Gemêleerd blauw Het frame van de Bugaboo Bee5 basis is onderdeel van de mix & match kinderwagen. Het frame van de Bugaboo Bee5 basis is verkrijgbaar in zowel zwart als zilver en vormt het fundament van de mix & match kinderwagen. Deze urban kinderwagen is geheel naar eigen smaak aan te passen. De Bugaboo Bee5 is zeer comfortabel en rijdt daarnaast extreem soepel. De vierwielvering maakt dit de ideale kinderwagen voor avonturiers in de stad. De Bugaboo Bee5 is makkelijk op te vouwen en daardoor ideaal voor op... (1)
      Bugaboo Bee5 Kinderwagen Zwart / Neon rood / Gemêleerd blauw
      • 08717447076674
      1
      most_sold
      499.00 EUR
    • Bugaboo Bee5 Kinderwagen - Zwart / zachtroze / Gemêleerd grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138831503.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127324610.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127324606.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155852301.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155852303.jpg
      Bugaboo Bugaboo Bee5 Kinderwagen - Zwart / zachtroze / Gemêleerd grijs Bee5 Kinderwagen - Zwart / zachtroze / Gemêleerd grijs Bee5 Kinderwagen - Zwart / zachtroze / Gemêleerd grijs Het frame van de Bugaboo Bee5 basis is onderdeel van de mix & match kinderwagen. Het frame van de Bugaboo Bee5 basis is verkrijgbaar in zowel zwart als zilver en vormt het fundament van de mix & match kinderwagen. Deze urban kinderwagen is geheel naar eigen smaak aan te passen. De Bugaboo Bee5 is zeer comfortabel en rijdt daarnaast extreem soepel. De vierwielvering maakt dit de ideale kinderwagen voor avonturiers in de stad. De Bugaboo Bee5 is makkelijk op te vouwen en daardoor ideaal voor op... (1)
      Bugaboo Bee5 Kinderwagen - Zwart / zachtroze / Gemêleerd grijs
      • 08717447076667
      1
      deal
      449.00 EUR
    • Bugaboo Ant Ant Basis Aluminium Frame
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159834797.jpg
      Bugaboo Bugaboo Ant Ant Basis Aluminium Frame Ant Ant Basis Aluminium Frame Ant Ant Basis Aluminium Frame Bugaboo Ant Ant Basis Aluminium Frame - van Bugaboo in de categorie Buggy. (1)
      Bugaboo Ant Ant Basis Aluminium Frame
      • 08717447113638
      1
      359.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • ABC Design (abc_design)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babygo (babygo)
      • Babys Only (babys_only)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Brevi (brevi)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Cabino (cabino)
      • Caretero (caretero)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Childwood (childwood)
      • Chipolino (chipolino)
      • CONTOURS (contours)
      • Cosatto (cosatto)
      • Cybex (cybex)
      • Easywalker (easywalker)
      • Egg (egg)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • GB (gb)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Hamilton (hamilton)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidsriver (kidsriver)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Kraft (kraft)
      • Lascal (lascal)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little World (little_world)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Mima (mima)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Silver cross (silver_cross)
      • TecTake (tectake)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • VidaXL (vidaxl)
      • X-adventure (x_adventure)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 160 (budget)
      • € 160 - € 300 (price_2)
      • € 300 - € 500 (price_3)
      • ≥ € 500 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Baby car seat included (baby_car_seat_included)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 17 kg (max_gewicht_kind_kg_17.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7.1 kg (gewicht_kg_1)
      • 7.1 kg - 9.6 kg (gewicht_kg_2)
      • 9.6 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 51 cm (breedte_cm_1)
      • 51 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 65 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 65 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • ABC Design 3 Tec PLUS (abc_design_3_tec_plus)
      • ABC Design Mamba (abc_design_mamba)
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax B-Lite (britax_b_lite)
      • Britax B-Motion 4 (britax_b_motion_4)
      • Britax B-Ready (britax_b_ready)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Britax Holiday (britax_holiday)
      • Britax Revolution (britax_revolution)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Hauck Viper (hauck_viper)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maxi-Cosi Mura 3 (maxi_cosi_mura_3)
      • Maxi-Cosi Stella (maxi_cosi_stella)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • Vaunukoppa (vaunukoppa)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl