x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bugaboo kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Bugaboo Bee 5 kinderwagen zwart/geel Zwart/geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151147878.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99737387.jpg
      Bugaboo Bugaboo Bee 5 kinderwagen zwart/geel Zwart/geel Bee 5 kinderwagen zwart/geel Zwart/geel Bee 5 kinderwagen zwart/geel Zwart/geel Deze Bugaboo Bee5 is een zeer compacte kinderwagen. Dit model heeft nieuw ontworpen voorwielen die extra stabiel en wendbaar zijn. De gewatteerde stoel groeit mee met je kindje en is makkelijk om te draaien, te verstellen en te verlengen. Het onderstel heeft ingebouwde bevestigingspunten, zodat je heel gemakkeijk accessoires kunt bevestigen. De kinderwagen wordt geleverd met de volgende onderdelen: onderstel, wielen, wieldoppen, grips, kale stoel, comfort harnas, zonnekapbaleinen, kapklemmen,... (14)
      Bugaboo Bee 5 kinderwagen zwart/geel Zwart/geel
      • 08717447082347
      1
      good_buy
      719.00 EUR
    • Bugaboo Bee 5 kinderwagen blauw gemêleerd Blauw gemêleerd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151417551.jpg
      Bugaboo Bugaboo Bee 5 kinderwagen blauw gemêleerd Blauw gemêleerd Bee 5 kinderwagen blauw gemêleerd Blauw gemêleerd Bee 5 kinderwagen blauw gemêleerd Blauw gemêleerd Deze Bugaboo Bee5 is een zeer compacte kinderwagen. Dit model heeft nieuw ontworpen voorwielen die extra stabiel en wendbaar zijn. De gewatteerde stoel groeit mee met je kindje en is makkelijk om te draaien, te verstellen en te verlengen. Het onderstel heeft ingebouwde bevestigingspunten, zodat je heel gemakkeijk accessoires kunt bevestigen. De kinderwagen wordt geleverd met de volgende onderdelen: onderstel, wielen, wieldoppen, grips, kale stoel, comfort harnas, zonnekapbaleinen, kapklemmen,... (2)
      Bugaboo Bee 5 kinderwagen blauw gemêleerd Blauw gemêleerd
      • 08717447082330
      1
      669.00 EUR
    • Bugaboo Ant kinderwagen staalblauw Staalblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146620756.jpg
      Bugaboo Bugaboo Ant kinderwagen staalblauw Staalblauw Ant kinderwagen staalblauw Staalblauw Ant kinderwagen staalblauw Staalblauw Bugaboo Ant is onze lichtste en meest compacte reiskinderwagen tot nu toe. Wat deze reiskinderwagen uniek maakt, is dat je Bugaboo kwaliteit krijgt, maar dan in een supercompact formaat.Handbagage formaat 55x38x23cmVeel reiskinderwagens claimen het, maar dubbelcheck het vooral, want handbagage is overal anders. De Bugaboo Ant voldoet aan de IATA standaard (56x45x25cm) en dat betekent dat we voor veel maatschappijen zijn goedgekeurd als handbagage. De Bugaboo Ant is daarnaast met 7.2kg ook onz... (1)
      Bugaboo Ant kinderwagen staalblauw Staalblauw
      1
      499.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Lichtgewicht DEFAULT
        • light
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • ABC Design (abc_design)
      • Hauck (hauck)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Cabino (cabino)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Cybex (cybex)
      • Doona (doona)
      • Easywalker (easywalker)
      • Egg (egg)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Icoo (icoo)
      • Kees (kees)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koelstra (koelstra)
      • Little World (little_world)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mima (mima)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nuna (nuna)
      • Osann (osann)
      • OTTO (otto)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Rotho Babydesign (rotho_babydesign)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Tex (tex)
      • Thule (thule)
      • Topmark (topmark)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • VidaXL (vidaxl)
      • X-adventure (x_adventure)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €300 (budget)
      • Lage prijs: €300 - €450 (low)
      • Gemiddelde prijs: €450 - €600 (medium)
      • High end: Meer dan €600 (high)
      • < € 130 (price_130)
      • € 130 - € 210 (price_130_210)
      • € 210 - € 365 (price_210_370)
      • ≥ € 365 (price_370)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • Minder dan 10 kg (light)
      • Tussen 10 en 15 kg (medium)
      • Meer dan 15 kg (heavy)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Print (print)
    • Vouwstijl (vouwstijl):
      • Paraplu (paraplu)
      • Plat (plat)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Lite (britax_b_lite)
      • Britax B-Motion 4 (britax_b_motion_4)
      • Britax Holiday (britax_holiday)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Istuinosa (istuinosa)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
    • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting):
      • Ja (ja)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare voetplaten (verstelbare_voetplaten):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Wandelaarsaccessoires (wandelaarsaccessoires_inclusief):
      • Autostoeladapter (autostoeladapter)
      • Bunting bag (bunting_bag)
      • Rain cover (rain_cover)
      • regenbescherming (regenbescherming)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl