x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Swarovski kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Swarovski kristal Piek 5301303
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164082505.jpg
      Swarovski Swarovski kristal Piek 5301303 kristal Piek 5301303 kristal Piek 5301303 Geef je boom de ultieme sprankelende finishing touch met deze prachtige kristallen piek Hij bevat een prachtige en unieke combinatie van met de hand gemaakt mondgeblazen glas en kleine met de hand gelijmde kristallen die elk item echt uniek maken Het lichte gewicht maakt hem ook geschikt voor kleinere bomen (1)
      Swarovski kristal Piek 5301303
      • 09009653013031
      3
      114.95 EUR
    • Swarovski Little Snowflake kersthanger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165800209.jpg
      Swarovski Swarovski Little Snowflake kersthanger Little Snowflake kersthanger Little Snowflake kersthanger Swarovski Ornament kleine sneeuwvlok 5511042 (1)
      Swarovski Little Snowflake kersthanger
      • 09009655110424
      1
      39.00 EUR
    • Swarovski Ornament Frozen Snowflake 5286457
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149986919.jpg
      Swarovski Swarovski Ornament Frozen Snowflake 5286457 Ornament Frozen Snowflake 5286457 Ornament Frozen Snowflake 5286457 Swarovski Ornament Frozen Snowflake 5286457 (1)
      Swarovski Ornament Frozen Snowflake 5286457
      • 09009652864573
      1
      130.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Beton (beton)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunsthars (kunsthars)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Alessi (alessi)
      • Andas (andas)
      • Apelt (apelt)
      • Beliani (beliani)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By Lassen (by_lassen)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cosy (cosy)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creotime (creotime)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • Ds (ds)
      • Décoris (de_coris)
      • Edco (edco)
      • Efteling (efteling)
      • Espa (espa)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Exner (exner)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerimport (gerimport)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Goebel (goebel)
      • Grundig (grundig)
      • H&S (h_s)
      • Hama (hama)
      • Hedlund Gruppen (hedlund_gruppen)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • HHCP (hhcp)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hortus (hortus)
      • House In Style (house_in_style)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kersten (kersten)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Kringle Candle (kringle_candle)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonique (leonique)
      • Light & Living (light_living)
      • LOKS (loks)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Magic By Peha (magic_by_peha)
      • Mascagni (mascagni)
      • Matix (matix)
      • Meraki (meraki)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • My Village (my_village)
      • Nampook (nampook)
      • Noname (noname)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orrefors (orrefors)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • Patisse (patisse)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Snowflake (snowflake)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Städter (sta_dter)
      • Swarovski (swarovski)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • TecTake (tectake)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Totum (totum)
      • Twinkly (twinkly)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Vervaco (vervaco)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Voluspa (voluspa)
      • Warentuin (warentuin)
      • Westfalia (westfalia)
      • Widmann (widmann)
      • Woodwick (woodwick)
      • Woud (woud)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl