x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sennheiser Momentum True Wireless 3 Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sennheiser Momentum True Wireless 3 Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sennheiser Momentum True Wireless 3 Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sennheiser Momentum True Wireless 3 Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238304771.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238304769.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238304759.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238304773.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238304770.jpg?ts=1
Sennheiser Sennheiser Momentum True Wireless 3 Zwart Momentum True Wireless 3 Zwart Momentum True Wireless 3 Zwart Sennheiser Momentum 3 Black (8)
  • 04260752330787
  • 04260752331029
  • 509180
  • 700074
  • 4260752330787
6
  • Design
    • Positie speakers hoofdtelefoon: In-ear
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 299 g
  • 189.00 233.00 EUR 175
    9
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Sennheiser Momentum 3 Black189.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Sennheiser - MOMENTUM True Wireless 3 - Volledig draadloze oordopjes - Grafiet189.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Sennheiser Momentum True Wireless 3 geniet je volledig van jouw favoriete muziek dankzij de noise-cancelling-functie. Zo hoor je z...
      189.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891182034437271 (1052)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Sennheiser Momentum True Wireless 3 geniet je zelfs in drukke ruimtes van muziek. Deze volledig draadloze oordopjes beschikken ove...221.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.471035725207125 (639)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Sennheiser Momentum True Wireless 3 draadloze oordopjes zul je audio beluisteren waarmee je elk detail zult horen.221.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express - Groningen Kamera Express - Groningen
      9.190079227341323 (67)
      Met de Sennheiser Momentum True Wireless 3 draadloze oordopjes zul je audio beluisteren waarmee je elk detail zult horen.221.00, 6.5836878, 53.216734 LOW
      18
    • Coolblue Groningen Coolblue Groningen
      8.419063884586812 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Sennheiser Momentum True Wireless 3 geniet je zelfs in drukke ruimtes van muziek. Deze volledig draadloze oordopjes beschikken ove...221.00, 6.5831725, 53.2165862 LOW
      5
    • Electroworld.nl Electroworld.nl
      De nieuwe generatie oordopjes, geïnspireerd door muziek. Ontdek high-fidelity geluid met TrueResponse technologie. Adaptive Noise Cancell...233.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electro World AHC van Ommeren Electro World AHC van Ommeren
      De nieuwe generatie oordopjes, geïnspireerd door muziek. Ontdek high-fidelity geluid met TrueResponse technologie. Adaptive Noise Cancell...233.00, 5.519370299999999, 51.9472277 NONE
      146
  • 0 0
    • Skullcandy Jib+ Active Wireless Headphones
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142921887.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210072160.jpg?ts=1
      Skullcandy Skullcandy Jib+ Active Wireless Headphones Jib+ Active Wireless Headphones Jib+ Active Wireless Headphones Kleur: rood/zwart Afmetingen verpakking (l x b x h): 4,2 x 10,9 x 21,9 cm Gewicht verpakking: 80,0 gram Land van herkomst: China (1)
      Skullcandy Jib+ Active Wireless Headphones
      • 00878615098459
      • S2JSW-M010
      2
    • Shokz Xtrainerz Charging Cable Data Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212478316.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225104561.jpg?ts=1
      Shokz Shokz Xtrainerz Charging Cable Data Zwart Xtrainerz Charging Cable Data Zwart Xtrainerz Charging Cable Data Zwart Code: AT-AS700CC (1)
      Shokz Xtrainerz Charging Cable Data Zwart
      • 00811071033329
      • AS700CC
      2
    • Klipsch T5 True Wireless Oordopjes - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150241446.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150542186.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237447125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224997116.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237447126.jpg?ts=1
      Klipsch Klipsch T5 True Wireless Oordopjes - Zwart T5 True Wireless Oordopjes - Zwart T5 True Wireless Oordopjes - Zwart In tientallen jaren onderzoek zijn de hoofdtelefoon met gepatenteerde ovalen oorkussens in verschillende maten voor een perfecte afdichting, uitstekende bas, geluidsisolatie en duurzaam comfort. Uitgerust met de nieuwste bluetooth-technologie 5 en gecombineerd met de hoogwaardige omzetting aptX en AAC, het signaal is zo goed als met kabels, zonder vertraging bij het afspelen van muziek of video. Draadloos, 4 microfoon, digitale assistent naar keuze, accu 8 uur, 24 uur met laadbox en compatibel met Klipsch Connect app. Met 4 microfoons en directe verbinding met Siri, Google Voice Assistant, Alexa of een willekeurige digitale assistent naar keuze. De T5 True draadloze hoofdtelefoon wordt geleverd met een USB-C snellaadhoes, die meer dan twee uur luistertijd na slechts 15 minuten biedt. (1)
      Klipsch T5 True Wireless Oordopjes - Zwart
      • 00743878042009
      2
    • Aiwa WHF-930D hoofdtelefoon/headset Hoofdtelefoons Draadloos Hoofdband TV Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/250008535.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/250009402.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/250009405.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/250009393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/250009397.jpg?ts=1
      Aiwa Aiwa WHF-930D hoofdtelefoon/headset Hoofdtelefoons Draadloos Hoofdband TV Zwart WHF-930D hoofdtelefoon/headset Hoofdtelefoons Draadloos Hoofdband TV Zwart WHF-930D hoofdtelefoon/headset Hoofdtelefoons Draadloos Hoofdband TV Zwart WHF-930RF-BLK (1)
      Aiwa WHF-930D hoofdtelefoon/headset Hoofdtelefoons Draadloos Hoofdband TV Zwart
      • 08435256897784
      • WHF-930D
      2
    • min
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 249.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 248.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 245.73
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 245.73
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 245.73
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 245.73
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 245.73
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 245.73
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 245.73
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 245.73
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 245.73
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 245.73
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 245.73
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 245.73
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 245.73
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 233.29
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 233.25
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 233.25
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 233.25
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 233.25
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 232.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 232.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 232.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 232.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 232.98
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 232.98
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 232.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 232.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 232.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 232.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 232.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 232.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 232.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 232.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 232.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 232.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 232.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 232.98
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 230.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 230.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 230.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 205.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 189.00
    • partner@vergelijk.nl