x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vandyck Feel Good Hoofdkussen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vandyck Feel Good Hoofdkussen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vandyck Feel Good Hoofdkussen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vandyck Feel Good Hoofdkussen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84579221.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172682518.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84579222.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181766287.jpg
Vandyck Vandyck Feel Good Hoofdkussen Feel Good Hoofdkussen Feel Good Hoofdkussen De Feel Good hoofdkussen van Vandyck. Bij dit hoofdkussen draait het om een bewuste, duurzame keuze, respect voor het milieu en traditioneel vakmanschap. De zachte hoofdkussen is gemaakt van 100% milieuvriendelijk geteelde katoen met een vulling van recyclet PET materiaal. Het hoofdkussen is voorzien van een schoudercontour die ervoor zorgt dat het zwaartepunt van het hoofd altijd in het midden van het kussen ligt. De dikte van dit kussen is eenvoudig aan te passen door de inhoud bij te vulle... (1)
  • 08718471120524
1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 70 cm
    • Lengte: 60 cm
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze
  • 78.90 78.90 EUR 1
    1
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      De Feel Good hoofdkussen van Vandyck. Bij dit hoofdkussen draait het om een bewuste, duurzame keuze, respect voor het milieu en tradition...78.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • W kapokken hoofdkussen (60x70 cm)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146384036.jpg
      W W kapokken hoofdkussen (60x70 cm) kapokken hoofdkussen (60x70 cm) kapokken hoofdkussen (60x70 cm) Het Kapok hoofdkussen heeft een luxe percale katoenen tijk en is ventilerend en blijvend soepel. De 100% natuurlijke kapok vulling is goed ademend, stevig, vormvast, anti-bacterieel en zeer duurzaam. De dikte van het hoofdkussen is eenvoudig aan te passen door middel van de ritssluiting vormvast stevig en anti-bacterieel (1)
      W kapokken hoofdkussen (60x70 cm)
      • 08714736516866
      1
    • Vandyck Balance Hoofdkussen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84579203.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155004060.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84579202.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176445947.jpg
      Vandyck Vandyck Balance Hoofdkussen Balance Hoofdkussen Balance Hoofdkussen (1)
      Vandyck Balance Hoofdkussen
      • 08718471099929
      1
    • Basic Nature Nekkussen Kinderen, blauw 2022 Reiscomfort
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143505110.jpg
      Basic Nature Basic Nature Nekkussen Kinderen, blauw 2022 Reiscomfort Nekkussen Kinderen, blauw 2022 Reiscomfort Nekkussen Kinderen, blauw 2022 Reiscomfort Belangrijkste informatie: Type: Nek halve maantje; Toepassingsgebied: slaapzak, campingstoel/ligstoel, Wandelen / Trekking, Reizen, Campingbed, Isomat, Caravan; Materiaal: Voeringsmateriaal: Traagschuim; Bekleding: 100 % polyester; Afmetingen: Maat (L x B x H): 33 x 30 x 10; Gewicht: 320 g (1)
      Basic Nature Nekkussen Kinderen, blauw 2022 Reiscomfort
      • 04021504277541
      1
    • Schilderenopnummers.com Hug kussen wit van Sleeptime
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160589727.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185885208.jpg
      Schilderenopnummers.com Schilderenopnummers.com Hug kussen wit van Sleeptime Hug kussen wit van Sleeptime Hug kussen wit van Sleeptime Sleeptime Knuffelkussen - Ideaal voor in de zwangerschap - 137X71X20 cm (1)
      Schilderenopnummers.com Hug kussen wit van Sleeptime
      • 08719242046944
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 78.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 78.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 78.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 78.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 78.90
    • partner@vergelijk.nl