x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Boya BY-MM1+ Universele Compacte Shotgun microfoon

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Boya BY-MM1+ Universele Compacte Shotgun microfoon
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Boya BY-MM1+ Universele Compacte Shotgun microfoon
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Boya BY-MM1+ Universele Compacte Shotgun microfoon
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206169774.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165809941.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165809939.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211428759.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165809943.jpg?ts=1
Boya Boya BY-MM1+ Universele Compacte Shotgun microfoon BY-MM1+ Universele Compacte Shotgun microfoon BY-MM1+ Universele Compacte Shotgun microfoon De Boya BY-MM1+ is een universele compacte Shotgun Richtmicrofoon, die speciaal is ontworpen om de geluidskwaliteit van video's te verbeteren, ten opzichte van de ingebouwde microfoons. De BY-MM1+ heeft een compact formaat en is gemaakt van aluminium. De BY-MM1+ werkt zonder batterij, dus je hoeft je geen zorgen te maken over de batterijstatus (mits uw camera fantoomvoeding levert). Inbegrepen in de doos is een vernieuwde anti-shock mount, die effectief ongewenste trillingen en geluidsoverlast kan verminderen. Ook inbegrepen is een windscherm, om zowel binnen als buiten wind en ruis te minimaliseren. Er is een extra 3.5 mm poort aanwezig waarop u een koptelefoon kunt aansluiten, om zo live mee te luisteren met de opname. Kenmerken * Compact formaat * Compatible met smartphones, DSLR camera's, camcorders, PCs, etc. * Robuuste metalen constructie * Geen batterij nodig Toepassing Boya BY-MM1+ (2)
  • 06971008025354
  • 52898649
  • BY-MM1+
  • 70303000
6
  • Algemene kenmerken
    • Microfoon bedieningsmodus: cardioide
    • Geslacht: Unisex
  • Overig
    • Device interface: 3,5mm
  • Technische details
    • Verbinding: Bedraad
    • Gevoeligheid microfoon: -42 dB
    • Signaal/ruis-verhouding: 76 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 8.1 cm
    • Breedte: 81 mm
    • Diepte: 2.2 cm
    • Diepte product: 22 mm
    • Hoogte: 8.6 cm
    • Hoogte: 86 mm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 37.95 39.99 EUR 6
    6
    • CameraNU.nl CameraNU.nl
      9.167668993808894 (149)
      De Boya BY-MM1+ is een universele compacte shotgun microfoon. De microfoon is speciaal ontworpen om de geluidskwaliteit van video's te ve...37.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Cameraland.nl Cameraland.nl
      8.752979280393737 (178)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Boya BY-MM1+ Cardiod Video mic for smartphones & DSLR's De BOYA BY-MM1 + is een verbeterde super-cardioïde condensatormicrofoon die minde...37.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.471035725207125 (639)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze vernieuwde versie van de BY-MM1 produceert minder ruis en heeft een hogere gevoeligheid.37.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Afmetingen verpakking: 6,8 l x 16,5 h x 13,2 W (Zm)39.12, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fotodevakman.nl Fotodevakman.nl
      9.162067455345063 (14)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Boya BY-MM1+ is een universele compacte Shotgun Richtmicrofoon, die speciaal is ontworpen om de geluidskwaliteit van video's te verbet...39.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Boya Universele Compacte Shotgun Richtmicrofoon BY-MM1+39.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Poly Ceiling microphone array. White extension kit: Incl. 60cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146362938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155160255.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152589603.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116170313.jpg?ts=1
      Poly Poly Ceiling microphone array. White extension kit: Incl. 60cm Ceiling microphone array. White extension kit: Incl. 60cm Ceiling microphone array. White extension kit: Incl. 60cm 2200-23810-002 (1)
      Poly Ceiling microphone array. White extension kit: Incl. 60cm
      • 00760117520265
      • 00610807709077
      • 00610807116875
      • 2200-23810-002
      2
    • Shure AMVL-WS windscherm voor MVL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237582911.jpg?ts=1
      Shure Shure AMVL-WS windscherm voor MVL AMVL-WS windscherm voor MVL AMVL-WS windscherm voor MVL Vervangbare windbescherming voor MVL lavaliermicrofoon zwart Origineel Shure reserveonderdeel (1)
      Shure AMVL-WS windscherm voor MVL
      • 00042406471411
      2
    • Saramonic - Blink 100 B6 ( For USB - C )
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252637180.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252637183.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252637181.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252637182.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252238940.jpg?ts=1
      Saramonic Saramonic - Blink 100 B6 ( For USB - C ) - Blink 100 B6 ( For USB - C ) - Blink 100 B6 ( For USB - C ) BLINK100B6 (1)
      Saramonic - Blink 100 B6 ( For USB - C )
      • 06974700650992
      2
    • Technaxx PRO BT-X35 Bluetooth luidspreker AUX, SD, USB Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89625890.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89625896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89625899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89625893.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89625895.jpg?ts=1
      Technaxx Technaxx PRO BT-X35 Bluetooth luidspreker AUX, SD, USB Zwart PRO BT-X35 Bluetooth luidspreker AUX, SD, USB Zwart PRO BT-X35 Bluetooth luidspreker AUX, SD, USB Zwart Technaxx X35 Karaoke Microfoon Zwart (1)
      Technaxx PRO BT-X35 Bluetooth luidspreker AUX, SD, USB Zwart
      • 04260358121840
      • 4686
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 33.93
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 33.93
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 33.93
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 33.93
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 33.93
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 37.39
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 33.93
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 33.93
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 37.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 37.89
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 37.89
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 37.89
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 37.89
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 37.98
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 37.95
    • partner@vergelijk.nl