x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

BoGarden Hangmat Samba Naturel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews BoGarden Hangmat Samba Naturel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties BoGarden Hangmat Samba Naturel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
BoGarden Hangmat Samba Naturel
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191218384.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106640270.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159171949.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106640269.jpg?ts=1
BoGarden BoGarden Hangmat Samba Naturel Hangmat Samba Naturel Hangmat Samba Naturel Lekker ontspannen in je tuin tussen twee bomen of op het balkon met de Bo-Camp hangmat Samba met spreidstok, het rustmomentje op jouw dag. De spreidstok zorgt voor een stabiele ligging en dat de hangmat altijd open blijft staan. De luxe Bo-Camp hangmat is gemaakt van 320 gr/m2 katoen/polyester waardoor de hangmat erg stevig is en door het materiaal kun je de hangmat ook binnen én buiten gebruiken. Het vakantiegevoel in huis halen is makkelijk met een Bo-Camp Samba hangmat met spreidstok. (1)
  • 08712013002149
  • 7100214
4
  • Algemene kenmerken
    • Tuinstoel type: Hangmat met standaard
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex, Heren, Dames
  • Technische details
    • Aantal personen: 1
  • Design
    • Kleur: Beige, Creme, Wit
    • Materiaal: Katoen
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 150 kg
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 230 cm
    • Breedte (cm): 100 cm
    • Gewicht: 1 kg
  • 36.90 50.95 EUR 4
    4
    • Toppy.nl Toppy.nl
      Lekker ontspannen in je tuin tussen twee bomen of op het balkon met de Bo-Camp hangmat Samba met spreidstok, het rustmomentje op jouw dag...36.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Hangmat Bo-Garden Samba Met Spreidstok Natural online. Bekijk alle Spreien van het merk Bo-Garden bij Etrias.50.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tuinkussenstore.nl Tuinkussenstore.nl
      Deze prachtig egale hangmat komt uit het assortiment van het merk Bo-Garden. De hangmat kent een stijlvol wit design dat goed past bij de...50.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Outdoorsupply.nl Outdoorsupply.nl
      Deze mooie hangmat is afkomstig uit het assortiment van het topmerk Bo-Garden. De hangmat heeft een stijlvol en zomers design. Doordat de...50.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Eno Double Nest Hangmat (Maat One Size, Grijs)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240565044.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238287544.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238287539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238287542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238287545.jpg?ts=1
      Eno Eno Double Nest Hangmat (Maat One Size, Grijs) Double Nest Hangmat (Maat One Size, Grijs) Double Nest Hangmat (Maat One Size, Grijs) Lichtgewicht: Met een gewicht van slechts 10 ounce, is de DoubleNest gebouwd met uiterst comfortabele, ademende en sneldrogende FreeWave stof gecertificeerd als bluesign goedgekeurd. Ruim: 9,5' hangmat body creëert meer ruimte om uit te rekken, plat te leggen en te ontspannen. Draagbaar: geïntegreerde zak met interne opbergzak comprimeert tot reisklaar formaat. Duurzaam: gebouwd met drievoudig gestikte naadconstructie en speciaal ontworpen karabijnhaken die eenvoudig aan ENO Atlasbandjes of e... (1)
      Eno Double Nest Hangmat (Maat One Size, Grijs)
      • 00811201019650
      2
    • LA SIESTA Hangmat Brisa Double - Blauw/Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132235963.jpg?ts=1
      LA SIESTA LA SIESTA Hangmat Brisa Double - Blauw/Wit Hangmat Brisa Double - Blauw/Wit Hangmat Brisa Double - Blauw/Wit Tweepersoons Klassieke Hangmat Outdoor Brisa Marine - LA SIESTA (BRH16-W3) (1)
      LA SIESTA Hangmat Brisa Double - Blauw/Wit
      • 04025122937634
      2
    • Ticket To The Moon Hamac King Size - Hangmat Royal Blue / Orange One Size
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221861119.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175434817.jpg?ts=1
      Ticket To The Moon Ticket To The Moon Hamac King Size - Hangmat Royal Blue / Orange One Size Hamac King Size - Hangmat Royal Blue / Orange One Size Hamac King Size - Hangmat Royal Blue / Orange One Size Belangrijkste informatie: Type: Hangmat; Materiaal type: Stof; Materiaal: 100 % nylon; Duurzaamheidsnorm: STANDARD 100 by OEKO-TEX; Afmetingen: Maximale capaciteit: 200 kg; Oppervlakte (L x B): 300 x 230; Totale lengte: 320 cm; Gewicht (ca.): 0.7 kg; Details: Aanvullende gegevens: gemaakt van 68 g/m2 parachute nylon, Oeko-Tex Standaard 100, machine wasbaar op 30°C (1)
      Ticket To The Moon Hamac King Size - Hangmat Royal Blue / Orange One Size
      • 00727670920826
      1
    • Ticket To The Moon hangmat 2 persoons Original Double - Army Green/Brown
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150520307.jpg?ts=1
      Ticket To The Moon Ticket To The Moon hangmat 2 persoons Original Double - Army Green/Brown hangmat 2 persoons Original Double - Army Green/Brown hangmat 2 persoons Original Double - Army Green/Brown De Ticket to the Moon hangmat 2 persoons is de hangmat voor reizigers. De reishangmat is gemaakt van parachutestof en is daardoor erg lichtgewicht en compact van formaat. Perfect dus om in je backpack te stoppen als je doorreist naar de volgende bestemming. Waarom is deze 2 persoons hangmat van Ticket to the Moon zo handig? Nou heel simpel, je kunt overal en altijd slapen. Geen last van insecten die in je slaapzak kruipen, doordat je op een veilige hoogte van de grond slaapt. (1)
      Ticket To The Moon hangmat 2 persoons Original Double - Army Green/Brown
      • 00727670920703
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 44.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 44.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 44.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 44.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 37.75
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 37.75
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 37.75
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 37.75
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 37.75
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 37.75
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 33.56
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.56
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.56
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 33.56
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.56
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.56
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 33.55
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 33.55
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 33.55
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.55
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 31.31
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 31.31
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.31
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.31
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 36.90
    • partner@vergelijk.nl