x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kamado joe Classic

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kamado joe Classic
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kamado joe Classic
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kamado joe Classic
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191050820.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191050623.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191050627.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191050632.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191050630.jpg?ts=1
Kamado joe Kamado joe Classic Classic Classic Bestel Kamado Joe ® - Classic I Keramische Barbecue Ø 46 cm online bij vtwonen. Alle Kamado Joe Barbecues uit voorraad leverbaar. Op werkdagen voor 20:00 besteld, volgende werkdag in huis (7)
  • 00811738020228
  • KJ23RH
3
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Kamado barbecue, Kettle, Houtskoolbarbecue
    • Warmtebron: Kolen
    • Grillfuncties: Deksel
  • Design
    • Materiaal: Aardewerk
    • Kleur: Rood
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 122 cm
    • Gewicht: 102 kg
    • Breedte (cm): 118 cm
  • 999.00 999.00 EUR 3
    3
    • Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Kamado Joe ® - Classic I Keramische Barbecue Ø 46 cm online bij fonQ. Alle Kamado Joe Barbecues uit voorraad leverbaar. Op werkdag...999.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      Bestel Kamado Joe ® - Classic I Keramische Barbecue Ø 46 cm online bij vtwonen. Alle Kamado Joe Barbecues uit voorraad leverbaar. Op werk...999.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toppy.nl Toppy.nl
      De Kamado Joe Classic is een barbecue die je van alle gemakken voorziet. De ideale barbecue om je grillskills naar een hoger niveau te ti...999.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143279589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211383876.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211377482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211383879.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W Bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W De dubbele contactgrill RCG 75 van Royal Catering is een professioneel keukenapparaat dat perfect geschikt is voor gebruik in hotel-restaurants, bars, fastfoodrestaurants of horecabedrijven, evenals in uw eigen keuken. De grill is flexibel en het lichte gewicht van slechts 44.3 kg maakt gebruik binnen en buiten mogelijk. Uitgebreid grillgebied met 2 verwarmingselementen Eenvoudig te reinigen en te bedienen Bescherming en hygiëne Makkelijk te gebruiken ther... (1)
      Royal Catering Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W
      • 04260223020346
      1
    • Big Green Egg Large + Onderstel + Hoes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622809.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Large + Onderstel + Hoes Large + Onderstel + Hoes Large + Onderstel + Hoes De Big Green Egg Large is het meest populaire model. Op het kookoppervlak van de Large maakt u met gemak al uw favoriete gerechten én die van familie en vrienden. Deze kamado (1)
      Big Green Egg Large + Onderstel + Hoes
      1
    • Big Green Egg Large + Integgrated Nest+Handler
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622834.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Large + Integgrated Nest+Handler Large + Integgrated Nest+Handler Large + Integgrated Nest+Handler De Big Green Egg Large is het meest populaire model. Op het kookoppervlak van de Large maakt u met gemak al uw favoriete gerechten én die van familie en vrienden. Deze kamado (1)
      Big Green Egg Large + Integgrated Nest+Handler
      1
    • Grandhall Elite G4 Built-in
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162873439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174829120.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199044711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174829119.jpg?ts=1
      Grandhall Grandhall Elite G4 Built-in Elite G4 Built-in Elite G4 Built-in De Grandhall Elite G4 Built-in is een verrijking voor elke buitenkeuken die naast een mooi design ook nog uiterst functioneel is. De barbecue is volledig van RVS en beschikt (1)
      Grandhall Elite G4 Built-in
      • 08719324696173
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 919.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 919.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 919.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 919.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 919.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 998.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 900.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 998.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 998.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 998.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 998.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 998.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 998.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 898.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 898.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 898.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 998.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 998.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 999.00
    • partner@vergelijk.nl