x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Einhell GE-CM 36/48 Li M-Solo Accu Grasmaaier Brushless

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Einhell GE-CM 36/48 Li M-Solo Accu Grasmaaier Brushless
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Einhell GE-CM 36/48 Li M-Solo Accu Grasmaaier Brushless
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Einhell GE-CM 36/48 Li M-Solo Accu Grasmaaier Brushless
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246098840.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236745794.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236745797.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236745791.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236745792.jpg?ts=1
Einhell Einhell GE-CM 36/48 Li M-Solo Accu Grasmaaier Brushless GE-CM 36/48 Li M-Solo Accu Grasmaaier Brushless GE-CM 36/48 Li M-Solo Accu Grasmaaier Brushless Power X-Change - De accu grasmaaier GE-CM 36/48 Li M Solo is onderdeel van de Einhell Power X-Change productlijn, waarbij accu's, laders en machines flexibel kunnen worden gecombineerd. Voor grote oppervlakken - De slechts 17kg wegende accu grasmaaier met staalplaat chassis en gazonbesparende wielen wordt aanbevolen voor grote gazonoppervlakken tot 1000 m². Koolborstelloze motor - De onderhoudsarme en krachtige koolborstelloze motor zorgt voor maximale prestaties en een langere looptijd in vergelijking met conventionele koolborstelmotoren. Maaihoogte De accu grasmaaier met zijn maaibreedte van 48 cm beschikt over een centrale, axiale maaihoogteverstelling met 6 standen, van 30 mm tot 75 mm. Mulchfunctie De grasmaaier wordt zonder opvangbak geleverd, in plaats hiervan kan het gazon via de zij-uitworp op natuurlijke wijze worden bemest en onderhouden. Comfort De duwboom met softgrip is in de hoogte verstelbaar en kan worden ingeklapt voor compact opbergen. Een draaggreep vergemakk (1)
  • 04006825660654
  • 3413054
2
  • Technische details
    • Maaibreedte: 48 cm
    • Minimale snij-hoogte: 30 mm
    • Maximale snij-hoogte: 75 mm
    • Ergonomische handgrepen: Ja
    • Type stroombron: Batterij/Accu, Accu
  • Algemene kenmerken
    • Aantal hoogte posities: 6
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood
    • Motortype: Borstelloos
  • Functies
    • Diameter achterwielen: 180 mm
    • Diameter voorwielen: 180 mm
  • 369.95 399.95 EUR 2
    2
    • Houkematools.nl Houkematools.nl
      7.2 (1)
      De Einhell accugrasmaaier GE-CM 36/48 Li M-Solo is lid van de Power X-Change-familie, wordt aangedreven door een borstelloze elektromotor...369.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Power X-Change - De accu grasmaaier GE-CM 36/48 Li M Solo is onderdeel van de Einhell Power X-Change productlijn, waarbij accu's, laders ...399.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Al-Ko Grasmaaier- bezine- opvangbak 70 liter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204524016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237479847.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237479838.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237479850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204524838.jpg?ts=1
      Al-Ko Al-Ko Grasmaaier- bezine- opvangbak 70 liter Grasmaaier- bezine- opvangbak 70 liter Grasmaaier- bezine- opvangbak 70 liter De AL-KO maaier heeft een ruime opvangbak van maar liefst 70 liter, waardoor je hem minder vaak hoeft te legen. Daarnaast is de hoogte verstelbaar zodat je comfortabel kan maaien. Kenmerken: * Grote opvangbak * Benzinemotor * Instelbare hoogte met 7 posities Technische specificaties: * Benzine - motor: B&S 675 EXI * Maaibreedte: 51 cm * Hoogte instelling centraal 7 positie * Opvangbak: 70 liter (1)
      Al-Ko Grasmaaier- bezine- opvangbak 70 liter
      • 04003718355994
      • 119949
      2
      deal
    • Honda Miimo HRM 40 Robotmaaier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167371415.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208505507.jpg?ts=1
      Honda Honda Miimo HRM 40 Robotmaaier Miimo HRM 40 Robotmaaier Miimo HRM 40 Robotmaaier Honda Miimo HRM 40 Robotmaaier Maak kennis met de Miimo-familie: de Miimo HRM 40 is een intelligente robotmaaier die zich perfect leent voor kleinere gazons. Hij levert grootse maai-prestaties, is gemakkelijk instelbaar en heeft veel nieuwe kenmerken. De makkelijkste manier voor een prachtig gazon. Via een eenvoudig installatieproces in 4 stappen breng je je tuin in kaart en wordt de grootte berekend. Op basis hiervan stelt de robotmaaier een maaischema op rekening houdend met jouw wensen. De Honda Miimo HRM 40 keert tijdig terug naar zijn oplaadstation en gaat vervolgens verder maaien op de plek waar hij gestopt was. Maaien op moeilijk bereikbare plaatsen? Dankzij de functie "Neerzetten en maaien" maait de Miimo HRM 40 nauwkeurige zones, bijvoorbeeld onder tuinmeubelen. Je moet de (1)
      Honda Miimo HRM 40 Robotmaaier
      • 03573390061212
      1
      deal
    • Stihl RMA 443 C | Accugazonmaaier | met Monostuur | zonder Accu en Lader | 41 cm - 63380111405
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209275059.jpg?ts=1
      Stihl Stihl RMA 443 C | Accugazonmaaier | met Monostuur | zonder Accu en Lader | 41 cm - 63380111405 RMA 443 C | Accugazonmaaier | met Monostuur | zonder Accu en Lader | 41 cm - 63380111405 RMA 443 C | Accugazonmaaier | met Monostuur | zonder Accu en Lader | 41 cm - 63380111405 Bijzondere kenmerken * Machine zonder accu en zonder lader * Uitgerust met een in hoogte verstelbaar en inklapbaar comfortabel stuur * Voor geluidsarm gebruik op middelgrote gazons * Accugrasmaaier met maaibreedte 41 cm * Maximale efficiëntie dankzij een windvleugelmes en ecomodus * Comfortabel werken dankzij grasopvangbox van 55 liter met inhoudsindicatie Technische gegevens * Gewicht 21 kg * Snijbreedte 41 cm * Accutechnologie AP systeem * Snijhoogte 25-75 mm * Inhoud grasopvangbox 55 l * Werktoerental werkgereedschap 3150 omw./min * Gegarandeerd geluidsniveau LwA 90 dB(A) * Gemeten geluidsdrukniveau LpA 75 dB(A) * Vibratiewaarde ahw 1,8 m/s² * Onzekerheidsfactor K 0,9 m/s² * Onzekerheidsfactor KpA 2 dB(A) * Werktoerental 3150 omw/min * Breedte machine 49 cm * Hoogte machine 108 cm * Lengte machine met opvangbox 138 cm (1)
      Stihl RMA 443 C | Accugazonmaaier | met Monostuur | zonder Accu en Lader | 41 cm - 63380111405
      • 00886661317950
      1
    • Black & Decker Black+Decker accu grasmaaier CLM3820L2-QW 36V
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125205171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228010188.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202045786.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118687244.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118687242.jpg?ts=1
      Black & Decker Black & Decker Black+Decker accu grasmaaier CLM3820L2-QW 36V Black+Decker accu grasmaaier CLM3820L2-QW 36V Black+Decker accu grasmaaier CLM3820L2-QW 36V Black & Decker 36V Lithium snoerloze 38cm grasmaaier (2 Accu's) \\n \\n Bijzondere kenmerken * Met 2 krachtige 36V lithium batterijen, voor tuinen tot 600m² * Eenvoudig verstelbaar in de hoogte via de centrale hendel: 6 hoogtes, van 30 tot 80mm * Stevige, eenvoudig te legen 35L opvangbak, met laadindicatie * Snel en compact op te bergen dankzij de inklapbare handvaten * Geïntegreerde handgreep maakt optillen en verplaatsen nog makkelijker Technische gegevens * Voltage : 36 V * Accucapaciteit : 2,0 Ah * Maaibreedte : 38 cm * Maaisysteem : Cirkelmaaier * Zaagbladmateriaal : Staal * Capaciteit opvangzak : 35 l * Type opvangbak : kunststof * instelling : 6 (30-80mm) * Soft grip : Ja * 2 Jaar garantie Standaard Meegeleverd * 2 accu's * oplader (2)
      Black & Decker Black+Decker accu grasmaaier CLM3820L2-QW 36V
      • 05035048463802
      • CLM3820L2-QW
      • 581880
      1
    • min
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 284.92
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 397.80
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 397.80
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 415.34
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 415.34
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 415.34
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 415.34
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 415.34
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 415.34
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 415.34
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 415.34
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 415.34
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Dec 25 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 369.95
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 369.95
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 369.95
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 369.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 369.95
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 369.95
    • partner@vergelijk.nl