x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sigma BC 10.0 STS Fietscomputer Draadloos 2022 Fietscomputers

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sigma BC 10.0 STS Fietscomputer Draadloos 2022 Fietscomputers
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sigma BC 10.0 STS Fietscomputer Draadloos 2022 Fietscomputers
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sigma BC 10.0 STS Fietscomputer Draadloos 2022 Fietscomputers
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233017659.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223661237.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213644164.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255343095.jpg?ts=1
Sigma Sigma BC 10.0 STS Fietscomputer Draadloos 2022 Fietscomputers BC 10.0 STS Fietscomputer Draadloos 2022 Fietscomputers BC 10.0 STS Fietscomputer Draadloos 2022 Fietscomputers Sigma BC 10.0 WL ATS Fietscomputer - 10 functies - Draadloos (5)
  • 04016224102112
2
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zwart/Wit
    • Materiaal: Gel, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Kinderen
  • 35.98 39.95 EUR 2
    2
    • Bikeinn.com/nl Bikeinn.com/nl
      35.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Sigma BC 10.0 WL ATS Fietscomputer - 10 functies - Draadloos39.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • M-Wave Fietscomputer M21W touch draadloos zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223713420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237120006.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237120003.jpg?ts=1
      M-Wave M-Wave Fietscomputer M21W touch draadloos zwart Fietscomputer M21W touch draadloos zwart Fietscomputer M21W touch draadloos zwart (1)
      M-Wave Fietscomputer M21W touch draadloos zwart
      • 00887539010430
      1
    • Stages Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/254051958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138271566.jpg?ts=1
      Stages Stages Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm (1)
      Stages Power L 3rd Gen Shimano Dura-Ace Track 7710 170mm
      • 00818889020985
      1
    • Stages Dash Snelheidssensor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151012027.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/253184531.jpg?ts=1
      Stages Stages Dash Snelheidssensor Dash Snelheidssensor Dash Snelheidssensor de stages magneetloze snelheidssensor past in je achternaaf om real time op versnellingsmeter gebaseerde snelheidsgegevens naar je computer of telefoon te sturen via ant en bluetooth smart details compatibel met de meeste wielen ipx7 levensduur van de batterij 600 uur snelheid 3 96 km u wordt gemonteerd op en verwijderd van de achternaaf in enkele seconden blauwe en rode bedrijfs led s geven de koppeling activering en batterijstatus aan gewicht 0 8 kg (1)
      Stages Dash Snelheidssensor
      • 00818889020046
      2
    • Pro Vibe Aero Race Mount Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231448148.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234286348.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185730734.jpg?ts=1
      Pro Pro Vibe Aero Race Mount Zwart Vibe Aero Race Mount Zwart Vibe Aero Race Mount Zwart (1)
      Pro Vibe Aero Race Mount Zwart
      • 08717009370363
      1
    • min
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 49.25
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 49.25
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 49.25
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 49.25
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 49.25
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 49.25
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.25
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 40.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 40.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 40.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 42.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 42.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 42.98
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 39.48
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 37.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 37.98
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 36.98
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 36.48
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 36.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 36.48
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 36.48
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 36.48
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 36.98
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 36.98
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 36.98
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 35.98
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 35.98
    • partner@vergelijk.nl