x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vileda 1-2 Spray MAX - Microvezelpad - Navulling

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vileda 1-2 Spray MAX - Microvezelpad - Navulling
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vileda 1-2 Spray MAX - Microvezelpad - Navulling
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vileda 1-2 Spray MAX - Microvezelpad - Navulling
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210734201.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190311869.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216020112.jpg
Vileda Vileda 1-2 Spray MAX - Microvezelpad - Navulling 1-2 Spray MAX - Microvezelpad - Navulling 1-2 Spray MAX - Microvezelpad - Navulling Vileda 1-2 Spray MAX - Microvezelpad - Navulling (2)
  • 04023103199217
2
  • Design
    • Materiaal: Microfiber
    • Kleur: Wit, Rood
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 13.07 16.89 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vileda 1-2 Spray MAX - Microvezelpad - Navulling13.07, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vileda 1-2 Spray MAX - Vervanging Rood Wit De microvezelpad voor spraymop 1-2 Spray Max van Vileda is ontworpen voor een doeltreffende sc...
      13.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rubbermaid PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini...
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129792621.jpg
      Rubbermaid Rubbermaid PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini... PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini... PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini... Rubbermaid Pulse vloerreiningingskit inclusief vlakmopframe en 2 vlakmoppen - R050669 (1)
      Rubbermaid PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini...
      • 05453001911311
      2
    • Ecovacs D-S803
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144972527.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100873887.jpg
      Ecovacs Ecovacs D-S803 D-S803 D-S803 Origineel accessoire van Ecovacs Robotics 3x natte/droge reinigingsdoekjes Compatibel met: DEEBOT MINI Er zijn geen extra gereedschappen nodig voor montage Voor een lange levensduur en optimale prestaties van uw robot stofzuiger, Gewicht: 0.104 Pond, Fabrikant: Ecovacs Robotics (1)
      Ecovacs D-S803
      • 06943757609055
      • 221280
      • 4973681
      2
    • Easy Maxx Dubbelmop Premium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107108697.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107749020.jpg
      Easy Maxx Easy Maxx Dubbelmop Premium Dubbelmop Premium Dubbelmop Premium easy Maxx Dubbelmop Premium (1)
      Easy Maxx Dubbelmop Premium
      • 08719958152793
      • 04016471111578
      1
    • Cenocco - Platte dweil met emmer - CC-9077
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184007574.jpg
      Cenocco Cenocco - Platte dweil met emmer - CC-9077 - Platte dweil met emmer - CC-9077 - Platte dweil met emmer - CC-9077 Cenocco - Platte dweil met emmer - CC-9077 Dweilen wordt voortaan een klusje dat je niet stiekem meer wilt overslaan. Met deze Flat Mop van het merk Cenocco hoef je namelijk niet meer te bukken of een vieze dweil uit te wringen met je handen. Dankzij de twee compartimenten in de emmer wordt de dweil heel snel en grondig gereinigd én gedroogd. Zo eindig je steeds weer met een perfect schone vloer! Je bestelt de Cenocco Flat Mop nu voor maar € 24,95! Voor alle soorten vloeren en oppervlakken De... (1)
      Cenocco - Platte dweil met emmer - CC-9077
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 12.76
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 12.76
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 12.76
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 12.76
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.76
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 12.76
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.76
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.76
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 12.76
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.76
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 12.76
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 12.76
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.76
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 12.76
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.76
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 12.76
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.76
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 12.76
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 12.76
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.76
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 12.76
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 12.67
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.67
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 12.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 12.67
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.67
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 12.67
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.67
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.67
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.67
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 12.67
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 13.53
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 13.28
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.53
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 13.53
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 14.03
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.03
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 13.07
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 13.07
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 13.07
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 13.07
    • partner@vergelijk.nl