x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

GROHE Costa-L douchekraan zonder koppelingen 12cm Chroom

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews GROHE Costa-L douchekraan zonder koppelingen 12cm Chroom
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties GROHE Costa-L douchekraan zonder koppelingen 12cm Chroom
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
GROHE Costa-L douchekraan zonder koppelingen 12cm Chroom
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168438553.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154501432.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116608931.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156873189.jpg
GROHE GROHE Costa-L douchekraan zonder koppelingen 12cm Chroom Costa-L douchekraan zonder koppelingen 12cm Chroom Costa-L douchekraan zonder koppelingen 12cm Chroom GROHE Costa L douchemengkraan (opbouw), chroom. glans, volumestroomklasse B (11.5-14.4 l/min.), wand, incl. grepen, aantal grepen tweegreeps, type kraanknop knop, hartafstand 120mm, maat aansluiting aanvoer 1/2", samenstelling excl. S-koppelingen (2)
  • 04005176843136
  • 26345001
16
  • Design
    • Materiaal: Messing, Chroom
    • Kleur: Beige, Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Uitvoering kraan: Mengkraan
    • Hartafstand: 12 cm
    • Temperatuurbegrenzing: Nee
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Coolwall-behuizing: Nee
    • Thermostaat: Nee
  • 48.67 90.90 EUR 16
    10
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      GROHE Costa L Douchekraan - Mengkraan - 12 cm hartafstand48.67, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Sanitairwinkel Rosmalen Sanitairwinkel Rosmalen
      7.2 (1)
      wandmontage metalen grepen warmte geïsoleerd schroefrozet longlife-bovendeel douche-aansluiting 1/2" zonder koppelingen h.o.h. 120 mm Cos...48.67, 5.4179941, 51.71476329999999 NONE
      3
    • Sanitairwinkel.nl Sanitairwinkel.nl
      7.2 (1)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      wandmontage metalen grepen warmte geïsoleerd schroefrozet longlife-bovendeel douche-aansluiting 1/2" zonder koppelingen h.o.h. 120 mm Cos...53.62, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Saniweb.nl Saniweb.nl
      4.190208977494481 (7)
      Costa L Douchemengkraanwandmontagezonder koppelingenh.o.h. 120 mmmetalen grepenlonglife-bovendeel
      53.62, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Mijnijzerwaren.nl Mijnijzerwaren.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Grohe Costa-L douchekraan chroom HoH120mm z.S-koppeling\\\\n\\\\n\\\\nMateriaal kraan: Messing\\\\nOppervlaktebescherming: Verchroomd\\\\...62.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Badkamerwinkel.nl Amsterdam Badkamerwinkel.nl Amsterdam
      GROHE Costa L douchemengkraan (opbouw), chroom. glans, volumestroomklasse B (11.5-14.4 l/min.), wand, incl. grepen, aantal grepen tweegre...
      91.25, 5.291265999999999, 52.132633 NONE
      5
    • Badkamerwinkel.nl Badkamerwinkel.nl
      GROHE Costa L douchemengkraan (opbouw), chroom. glans, volumestroomklasse B (11.5-14.4 l/min.), wand, incl. grepen, aantal grepen tweegre...
      74.57, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Douchezaak Douchezaak
      7.2 (1)
      Grohe Costa L douche mengkraan wandmontage, uitgevoerd in chroom. Metalen grepen; Warmte geïsoleerd; Schroefrozet; Longlife-bovendeel; Do...85.95, 5.6453177, 52.3593169 LOW
      1
    • Installatievakwinkel.nl Installatievakwinkel.nl
      GROHE Costa L douchemengkraan (opbouw), chroom. glans, volumestroomklasse B (11.5-14.4 l/min.), wand, incl. grepen, aantal grepen tweegre...
      87.42, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Douchezaak.nl Douchezaak.nl
      8.0 (3)
      Grohe Costa L douche mengkraan wandmontage, uitgevoerd in chroom. Metalen grepen; Warmte geïsoleerd; Schroefrozet; Longlife-bovendeel; Do...90.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Brauer Brushed Carving complete inbouw regendouche set 11 met 20cm douchekop, plafondarm en 3 standen handdouche RVS geborsteld PVD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229410869.jpg
      Brauer Brauer Brushed Carving complete inbouw regendouche set 11 met 20cm douchekop, plafondarm en 3 standen handdouche RVS geborsteld PVD Brushed Carving complete inbouw regendouche set 11 met 20cm douchekop, plafondarm en 3 standen handdouche RVS geborsteld PVD Brushed Carving complete inbouw regendouche set 11 met 20cm douchekop, plafondarm en 3 standen handdouche RVS geborsteld PVD Deze Carving inbouw regendouche is een complete set in de fantastische kleur RVS geborsteld. De Carving serie is een opvolger van de Edition collectie van Brauer. Het reliëf op de knoppen is toegevoegd om de douche een extraatje te geven. Door middel van de knoppen bedien je deze inbouwdouche. De temperatuur regel je met de onderste knop. Met de bovenste knoppen switch je tussen de hand- en hoofddouche en bepaal je de gewenste douchestand. Op 38 graden zit een beveiliging waardoor het water n... (1)
      Brauer Brushed Carving complete inbouw regendouche set 11 met 20cm douchekop, plafondarm en 3 standen handdouche RVS geborsteld PVD
      • 08720359394125
      7
    • Brauer Copper Carving complete inbouw regendouche set 21 met 20cm douchekop, gebogen muurarm, 3 standen handdouche en glijstang geborsteld koper PVD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229410631.jpg
      Brauer Brauer Copper Carving complete inbouw regendouche set 21 met 20cm douchekop, gebogen muurarm, 3 standen handdouche en glijstang geborsteld koper PVD Copper Carving complete inbouw regendouche set 21 met 20cm douchekop, gebogen muurarm, 3 standen handdouche en glijstang geborsteld koper PVD Copper Carving complete inbouw regendouche set 21 met 20cm douchekop, gebogen muurarm, 3 standen handdouche en glijstang geborsteld koper PVD Deze Carving inbouw regendouche is een complete set in de fantastische kleur geborsteld koper PVD. De Carving serie is een opvolger van de Edition collectie van Brauer. Het reliëf op de knoppen is toegevoegd om de douche een extraatje te geven. Door middel van de knoppen bedien je deze inbouwdouche. De temperatuur regel je met de onderste knop. Met de bovenste knoppen switch je tussen de hand- en hoofddouche en bepaal je de gewenste douchestand. Op 38 graden zit een beveiliging waardoor het w... (1)
      Brauer Copper Carving complete inbouw regendouche set 21 met 20cm douchekop, gebogen muurarm, 3 standen handdouche en glijstang geborsteld koper PVD
      • 08720359392039
      7
    • Brauer Brushed Carving complete inbouw regendouche set 25 met 20cm douchekop, rechte muurarm en staafhanddouche RVS geborsteld PVD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229410872.jpg
      Brauer Brauer Brushed Carving complete inbouw regendouche set 25 met 20cm douchekop, rechte muurarm en staafhanddouche RVS geborsteld PVD Brushed Carving complete inbouw regendouche set 25 met 20cm douchekop, rechte muurarm en staafhanddouche RVS geborsteld PVD Brushed Carving complete inbouw regendouche set 25 met 20cm douchekop, rechte muurarm en staafhanddouche RVS geborsteld PVD Deze Brauer Brushed Carving doucheset met een rechte muurarm, een staafhanddouche en een 3-weg thermostaat heeft een hoofddouche met een doorsnede van 20 cm. Hij is gemaakt van messing en is uitgevoerd in het geborsteld nikkel. Dit is een complete doucheset met een 3-weg thermostaatkraan, een staafhanddouche, een rechte muurarm, een handdouchehouder en een hoofddouche met een doorsnede van 20 cm. Deze set is voorzien van een mooi Carving reliëf. De douche geeft je een comfortabele en heerlijk... (1)
      Brauer Brushed Carving complete inbouw regendouche set 25 met 20cm douchekop, rechte muurarm en staafhanddouche RVS geborsteld PVD
      • 08720359394262
      7
    • Brauer Gunmetal Carving complete inbouw regendouche set 16 met 30cm douchekop, gebogen muurarm, staafhanddouche en glijstang gunmetal geborsteld PVD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229410706.jpg
      Brauer Brauer Gunmetal Carving complete inbouw regendouche set 16 met 30cm douchekop, gebogen muurarm, staafhanddouche en glijstang gunmetal geborsteld PVD Gunmetal Carving complete inbouw regendouche set 16 met 30cm douchekop, gebogen muurarm, staafhanddouche en glijstang gunmetal geborsteld PVD Gunmetal Carving complete inbouw regendouche set 16 met 30cm douchekop, gebogen muurarm, staafhanddouche en glijstang gunmetal geborsteld PVD Deze Brauer Gunmetal Carving doucheset met een glijstang, een gebogen muurarm en een staafhanddouche heeft een hoofddouche met een doorsnede van 30 cm. Hij is gemaakt van messing en is uitgevoerd in het geborsteld gunmetal. Dit is een complete doucheset met een thermostaatkraan, een staafhanddouche, een gebogen muurarm, een glijstang en een hoofddouche met een doorsnede van 30 cm. Deze set is voorzien van een mooi Carving reliëf. De douche geeft je een comfortabele en heerlijke douche ervarin... (1)
      Brauer Gunmetal Carving complete inbouw regendouche set 16 met 30cm douchekop, gebogen muurarm, staafhanddouche en glijstang gunmetal geborsteld PVD
      • 08720359393081
      7
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 51.10
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 51.10
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 50.65
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 51.10
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 51.10
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 51.10
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 51.10
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 51.10
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 50.65
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 51.10
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 51.10
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 51.10
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 51.10
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 51.10
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 43.56
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.56
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.56
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.56
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.56
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 49.96
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 49.96
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 49.96
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 49.96
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 46.43
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 46.43
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 46.43
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 45.91
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 45.91
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 45.91
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 45.91
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 45.91
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 45.91
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 45.83
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 45.75
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 45.75
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 45.83
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 45.75
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.75
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 45.75
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 45.75
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 45.75
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 45.75
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 53.62
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 48.67
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 48.67
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 48.67
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 48.67
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 48.67
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.67
    • partner@vergelijk.nl