x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon EOS 2000D Body

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon EOS 2000D Body
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon EOS 2000D Body
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon EOS 2000D Body
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143243109.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155308130.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158272068.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158272066.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158272071.jpg
Canon Canon EOS 2000D Body EOS 2000D Body EOS 2000D Body Canon's 24,1 Megapixel EOS 2000D is de ideale eerste DSLR waarmee je intuïtief verhalen kunt vertellen die je niet voor mogelijk had gehouden, via prachtige foto's en Full HD-video's van bioscoopkwaliteit vol details en kleur en met prachtige achtergrondvervaging.Fotografeer de hele nacht doorMaak gemakkelijk gedenkwaardige, sfeervolle foto's in de nacht - precies zoals jij je het herinnert - met Canon's nieuwste 24,1 Megapixel-sensor met APS-C-formaat. Deze biedt een tot 19x groter oppervlak... (15)
  • 04549292111835
  • 2728C001
  • 2728C001AA
  • 000000000000245838
34
good_buy
  • 0 x zoom BAD Met een lage zoomfactor is deze camera niet heel geschikt om van veraf gedetailleerde foto’s te maken
  • 3 inch AVERAGE Vergeleken met andere camera’s heeft deze een gemiddeld schermformaat, zoals je gewend bent van de compacte fototoestellen
  • Technische details
    • Cameratype : Spiegelreflexcamera
    • Cameraresolutie (megapixels): 24.1 megapixel
    • Optische zoom: 0
    • Draadloze technologie: Wi-Fi, NFC
    • Sensor: APS-C
    • HD type: Full HD, HD, VGA
    • Maximum video resolution: 1920 x 1080 pixels
    • Audiocompressieformaten: PCM
    • Beeldscherm type: TFT
    • Display resolution (numeric): 920000 pixels
    • Hdmi: Ja
    • Helderheidsregeling: Ja
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Internet TV: Ja
    • Geschikt voor: Canon EF-S
    • Maximale beeldresolutie: 6000 x 4000 pixels
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
    • Ondersteunde beeldformaten: JPG
    • Opnemen: Ja
    • Type stroombron: Accu
    • Scherpstellen: Automatic/Manual
    • Schokbestendig: Nee
    • Taalversie: Nederlands, Frans, Engels, Meertalig, Italiaans, Russian, Duits, Turkish, Spaans
    • Type beeldsensor: CMOS
    • Vergroting: 0.8 x
    • Waterdicht: Nee
  • Camera
    • Beeldstabilisator: Nee, Ja
    • Type Beeldzoeker: Optisch
    • Anti-stof functie: Nee
    • Dioptre correctie: Ja
    • Histogram: Ja
    • Ingebouwde flitser: Ja
    • Live view: Ja
    • Orientation sensor: Ja
    • Video recording: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Inclusief lens: Nee
    • Viewfinder: Ja
    • Aantal foto's per seconde (fps): 3
    • Aantal scherpstelpunten: 9
    • Auto Exposure (AE)slot: Ja
    • Bevestigingspunt flitsschoen: Ja
    • Camera shutter type: Elektronisch
    • Camera sluiter snelheid (max): 30 Seconden
    • Richtgetal: 9.2 m
    • Flash herlaadtijd: 2 Seconden
    • Flash modes: Auto
    • Flits blo: Ja
    • Flitsopnameslot: Ja
    • Full frame camera: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Kinderen, Unisex
    • ISO-gevoeligheid: 100
    • ISO gevoeligheid (min): 100
    • ISO gevoeligheid (min): 6400
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: Mini-HDMI (Type C), Mini HDMI
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Metaal
  • Verbindingsmogelijkheden
    • GPS-functie: Nee
    • Bluetooth: Nee
    • Near Field Communication (NFC): Ja
    • Usb-poort: Ja
    • USB versie: USB 2.0
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 12.9 cm
    • Breedte: 129 mm
    • Diepte: 7.76 cm
    • Diepte product: 129 mm
    • Gewicht product: 475 g
    • Hoogte: 10.13 cm
    • Hoogte: 101 mm
    • Lengte: 10.13 cm
  • Accu/Batterij
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Accucapaciteit: 860 mAh
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 3 inch
    • Beeldverhouding: 3 : 2
    • Display tilting: Nee
    • Display type: TFT
    • Schermdiameter in centimeters: 7.5 cm
  • Beheerfuncties
    • Afspeelmodus: Diashow
  • Fotokwaliteit
    • Afbeeldingstabilisator locatie: Body
  • Handheld
    • Beeldschermgrootte: 1.2 inch
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: SD, SDHC, SDXC
  • Indicatie
    • Batterijniveauindicator: Ja
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: mp4
  • Netwerk
    • Wifi-standaard: WiFi b
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Processor
    • Built-in processor: Ja
  • Scherpstellen
    • Auto Focus (AF) punten: 9
  • Video
    • Video resolutions: 640 x 480 pixels
  • Zoeker
    • Schermafmetingen zoeker: 0.8 inch
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • Overig
    • PictBridge: Ja
    • Zelfontspanner: Ja
  • 333.99 434.00 EUR 34
    11
    • reBuy.nl reBuy.nl
      EOS 2000D BK BODY EU26333.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • CameraNU.nl CameraNU.nl
      9.167668993808894 (149)
      De Canon EOS 2000D maakt de overstap van het fotograferen met je smartphone naar een spiegelreflexcamera wel heel makkelijk. Stap op een ...434.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.750186403074819 (1042)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Let op: voor een langere gebruiksduur raden we een extra accu aan. Als beginnende fotograaf leg je herinneringen vast met de Canon EOS 20...434.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.687079434584613 (635)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Canon EOS 2000D Body is een veelzijdige en gebruiksvriendelijke spiegelreflexcamera die perfect is voor de beginnende fotograaf. Met d...434.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Eenvoudig en intuïtief: de ideale DSLR voor het vastleggen en delen van herinneringen met aantrekkelijke achtergrondonscherpte Eenvoudige...434.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Canon EOS 2000D - Body - Zwart434.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Cameraland.nl Cameraland.nl
      8.752979280393737 (178)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Canon EOS 2000D - Veelzijdige spiegelreflex De Canon EOS 2000D is een veelzijdige spiegelreflex voor beginnende fotografen. De camera bie...434.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Cameraland Alkmaar Cameraland Alkmaar
      9.080082567378817 (114)
      Canon EOS 2000D - Veelzijdige spiegelreflex De Canon EOS 2000D is een veelzijdige spiegelreflex voor beginnende fotografen. De camera bie...434.00, 4.7233633, 52.6318414 NONE
      1
    • Kamera Express - Eindhoven Kamera Express - Eindhoven
      9.0722953681042 (94)
      De Canon EOS 2000D Body is een veelzijdige en gebruiksvriendelijke spiegelreflexcamera die perfect is voor de beginnende fotograaf. Met d...434.00, 5.4849884, 51.4314333 HIGH
      15
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Let op: voor een langere gebruiksduur raden we een extra accu aan. Als beginnende fotograaf leg je herinneringen vast met de Canon EOS 20...434.00, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
    • CameraNU.nl Amsterdam CameraNU.nl Amsterdam
      De Canon EOS 2000D maakt de overstap van het fotograferen met je smartphone naar een spiegelreflexcamera wel heel makkelijk. Stap op een ...434.00, 4.9037572, 52.3494626 HIGH
      6
  • 0 0
    • Panasonic Lumix DC-S1H body zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147735508.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146857596.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146857592.jpg
      Panasonic Panasonic Lumix DC-S1H body zwart Lumix DC-S1H body zwart Lumix DC-S1H body zwart De Panasonic Lumix DC-S1H is de derde full frame systeemcamera uit de S-serie van Panasonic. De S1H kan in 6K resolutie filmen met 24 frames per seconden in een beeldverhouding van 3:2. 5.9K kwaliteit is beschikbaar met 30fps en is in 16:9 formaat. (2)
      Panasonic Lumix DC-S1H body zwart
      • 05025232896776
      • DCS1HEK
      28
    • Sony A7R IV + 16-35mm f/4.0 ZA OSS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208325189.jpg
      Sony Sony A7R IV + 16-35mm f/4.0 ZA OSS A7R IV + 16-35mm f/4.0 ZA OSS A7R IV + 16-35mm f/4.0 ZA OSS Sony A7R IV - 61 megapixels De Sony A7R IV is een opzienbarende full-frame systeemcamera met een extreem hoge resolutie van 61 megapixels, een dynamisch bereik van maar liefst 15 stops en een elektronische zoeker met 5,76 miljoen beeldpunten. En dat zijn nog maar enkele van de vele voordelen van deze volledig vernieuwde camera die een ultrahoge resolutie combineert met een snelle werking. Verbeterd Dat Sony nog steeds een vooraanstaande positie in neemt bij systeemcamera's met full-frame sens... (1)
      Sony A7R IV + 16-35mm f/4.0 ZA OSS
      2
    • Sony A7 IV + FE 24mm f/1.4 GM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229845500.jpg
      Sony Sony A7 IV + FE 24mm f/1.4 GM A7 IV + FE 24mm f/1.4 GM A7 IV + FE 24mm f/1.4 GM De Sony A7 IV biedt baanbrekende prestaties bij het maken van foto's en films en is daarom de ideale hybride camera waarmee je prachtige beelden ter plekke kan leveren en delen. De A7 IV is een camera die de artistieke visie van de makers van vandaag tot leven brengt. Krachtige full-frame, achterverlichte CMOS-beeldsensor met 33 MP De krachtige Exmor R CMOS-beeldsensor met 33 megapixels van de A7 IV heeft een hoge uitleessnelheid, een hoge gevoeligheid, weinig ruis en een zeer nauwkeurige kle... (1)
      Sony A7 IV + FE 24mm f/1.4 GM
      2
    • Canon EOS 80D + 18-55mm IS STM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146169787.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115229610.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115229612.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115229609.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106573468.jpg
      Canon Canon EOS 80D + 18-55mm IS STM EOS 80D + 18-55mm IS STM EOS 80D + 18-55mm IS STM Canon EOS 80D + 18-55mm IS STM (1)
      8.25 (1)
      Canon EOS 80D + 18-55mm IS STM
      • 08714574636429
      • 04549292060973
      • 04549292061048
      • 3327905
      • 1263C034
      • 1263C034AA
      • 1263C034AB
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 283.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 283.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 283.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 283.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 283.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 434.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 434.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 434.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 283.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 283.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 283.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 283.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 283.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 398.18
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 434.00
    • partner@vergelijk.nl