x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Euroseats Bureaustoel Euroseats Curve Deluxe zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Euroseats Bureaustoel Euroseats Curve Deluxe zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Euroseats Bureaustoel Euroseats Curve Deluxe zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Euroseats Bureaustoel Euroseats Curve Deluxe zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230191582.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/56237115.jpg
Euroseats Euroseats Bureaustoel Euroseats Curve Deluxe zwart Bureaustoel Euroseats Curve Deluxe zwart Bureaustoel Euroseats Curve Deluxe zwart * Bureaustoel Curve met NEN1335. * Met aluminium voetenkruis. * Din gaslift. * Instelbare gewichtsregeling. * 5 Locking synchroontechniek. * Instelbare zitdiepte. * In hoogte én breedte verstelbare armleggers. * Verstelbare lendesteun. * Standaard worden bureaustoelen geleverd met harde wielen. * Rugbreedte 46cm. en rughoogte 57cm. * Zitbreedte 50cm en zitdiepte 43cm. * Zithoogte 44-53cm. (1)
  • 08712453068590
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Textiel
  • 410.00 624.52 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Bureaustoel Euroseats Curve Deluxe zwart410.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Petdirect.nl Petdirect.nl
      8.938330681665981 (10)
      Bureaustoel Curve met NEN1335. Met aluminium voetenkruis. Din gaslift. Instelbare gewichtsregeling. 5 Locking synchroontechniek. Instelba...425.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Office Deals Office Deals
      7.557004830917873 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      * Bureaustoel Curve met NEN1335. * Met aluminium voetenkruis. * Din gaslift. * Instelbare gewichtsregeling. * 5 Locking synchroontechniek...624.52, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hjh OFFICE KID ERGO | Kinderstoel - Kinder bureaustoel Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215483843.jpg
      Hjh OFFICE Hjh OFFICE KID ERGO | Kinderstoel - Kinder bureaustoel Groen KID ERGO | Kinderstoel - Kinder bureaustoel Groen KID ERGO | Kinderstoel - Kinder bureaustoel Groen KID ERGO - kinderstoel die meegroeit voor veel leuk leren!KID ERGO, de draaistoel die met je meegroeit, kan in een handomdraai aan de groeifase van je kind aangepast worden. Met een eenvoudige handgreep onder de zitting kan de afstand tussen rugleuning en zitting vergroot worden en zo de zitdiepte individueel worden aangepast. De aangename vulling en de robuuste stoffen bekleding inclusief afneembare beschermhoes zorgen voor veel comfort en duurzaamheid. Dankzij het extra grote verstelbereik ... (1)
      Hjh OFFICE KID ERGO | Kinderstoel - Kinder bureaustoel Groen
      • 04064323020202
      • 736414
      1
    • vidaXL Kantoorstoel draaibaar fluweel zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223814211.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223262257.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224426661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224426662.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224426663.jpg
      vidaXL vidaXL Kantoorstoel draaibaar fluweel zwart Kantoorstoel draaibaar fluweel zwart Kantoorstoel draaibaar fluweel zwart De bureaustoel heeft een modern ontwerp en is trendy en zeer comfortabel. Deze stoel is bekleed met zacht fluweel en biedt optimaal zitcomfort. De gepoedercoat stalen basis zorgt voor stevigheid. Bovendien kan je met het gasveermechanisme de zithoogte aanpassen. Verder is deze stoel de perfecte aanvulling op elk kantoor. (1)
      vidaXL Kantoorstoel draaibaar fluweel zwart
      • 08720286514252
      1
    • vidaXL Kantoorstoel draaibaar fluweel roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209525360.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224403400.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224403402.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224403405.jpg
      vidaXL vidaXL Kantoorstoel draaibaar fluweel roze Kantoorstoel draaibaar fluweel roze Kantoorstoel draaibaar fluweel roze Met een trendy ontwerp is deze draaibare kantoorstoel een praktische en moderne aanvulling op je woonruimte. Deze kantoorstoel is bekleed met zacht fluweel en biedt optimaal zitcomfort. Het gepoedercoat stalen frame biedt veel stevigheid. Dankzij het gasveermechanisme is de zitting in hoogte verstelbaar. De stoel kan 360 graden draaien voor grote flexibiliteit en is dankzij de rolwieltjes gemakkelijk te verplaatsen. (1)
      vidaXL Kantoorstoel draaibaar fluweel roze
      • 08720286530955
      1
    • Alterego Moderne bureaustoel RALLY wit op wieltjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126440522.jpg
      Alterego Alterego Moderne bureaustoel RALLY wit op wieltjes Moderne bureaustoel RALLY wit op wieltjes Moderne bureaustoel RALLY wit op wieltjes Bent u op zoek naar een bureaustoel die kwaliteit, welzijn en een moderne uitstraling combineert? Ontdek dan deze stoel op wieltjes die een mooi uitzicht, comfort en kwaliteit combineert. Met zijn sobere en hedendaagse look heeft deze bureaustoel een perfecte stijl die past bij alle inrichtingen. Of uw interieur er nu klassiek, modern of industrieel uitziet, de RALLY bureaustoel past er perfect. Bovendien zorgt de witte kleur van deze bureaustoel ervoor dat hij volledig opgaat in de ruimte, o... (1)
      Alterego Moderne bureaustoel RALLY wit op wieltjes
      • 05420072072067
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 425.45
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 389.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 389.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 389.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 389.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 389.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 425.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 425.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 425.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 425.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 425.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 425.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 425.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 425.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 425.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 425.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 410.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 410.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 410.00
    • partner@vergelijk.nl