x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Victorinox Diamond zakmessenscherper - Diamant

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Victorinox Diamond zakmessenscherper - Diamant
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Victorinox Diamond zakmessenscherper - Diamant
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Victorinox Diamond zakmessenscherper - Diamant
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230318165.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121364358.jpg?ts=1
Victorinox Victorinox Diamond zakmessenscherper - Diamant Diamond zakmessenscherper - Diamant Diamond zakmessenscherper - Diamant Diamant Sabatier Trophee messenblok - 5-delig - duurzaam rubberhout (1)
  • 08711942012267
1
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 30 g
  • 259.50 259.50 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Diamant Sabatier Trophee messenblok - 5-delig - duurzaam rubberhout259.50, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • min
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 259.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 259.50
    • partner@vergelijk.nl