x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Homeij Lionlock

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Homeij Lionlock
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Homeij Lionlock
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Homeij Lionlock
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111257829.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106531159.jpg?ts=1
Homeij Homeij Lionlock Lionlock Lionlock Homeij LionLock Zakmes - RVS / Aluminium (1)
  • 08711942518288
  • 51H284/K-19cm
  • 32569
3
  • Technische details
    • Lemmet lengte: 80 mm
    • Materiaal blad: RVS
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Bruin
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal van het handvat: Hout
    • Aantal delen: 1 Stuks
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Heren, Unisex
  • 24.99 31.90 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Homeij LionLock Zakmes - RVS / Aluminium24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Vouwmes Homeij LionLock Kartel online. Bekijk alle Messensets van het merk Homeij bij Etrias.31.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Outdoorsupply.nl Outdoorsupply.nl
      Dit stevige vouwmes LionLock Kartel van Homeij is een vouwmes van zeer hoge kwaliteit. Dit vouwmes is gemakkelijk uit te klappen en het l...31.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Victorinox Riem Hoesje Victorinox Zwart Leer MiniChamp
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142081600.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131338933.jpg?ts=1
      Victorinox Victorinox Riem Hoesje Victorinox Zwart Leer MiniChamp Riem Hoesje Victorinox Zwart Leer MiniChamp Riem Hoesje Victorinox Zwart Leer MiniChamp Zwitsers handwerk Onvergelijkbaar design en kwaliteit Zwitserse ervaring en traditie, Gewicht: 0.0440924524 Pond, Fabrikant: Victorinox (1)
      Victorinox Riem Hoesje Victorinox Zwart Leer MiniChamp
      • 07611160405227
      4
    • Victorinox Zakmes Victorinox Climber Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101732895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102886012.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219323049.jpg?ts=1
      Victorinox Victorinox Zakmes Victorinox Climber Rood Zakmes Victorinox Climber Rood Zakmes Victorinox Climber Rood Bestel Zakmes Victorinox Climber Rood online. Bekijk alle Zakmessen van het merk Victorinox bij Etrias. (1)
      Victorinox Zakmes Victorinox Climber Rood
      • 07611160105882
      • 89981
      4
      deal
    • SOG PowerAccess Deluxe PA2001 multitool
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175389130.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175413606.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165226668.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224448416.jpg?ts=1
      SOG SOG PowerAccess Deluxe PA2001 multitool PowerAccess Deluxe PA2001 multitool PowerAccess Deluxe PA2001 multitool Functies: 21 Gewicht: 250 gram (1)
      SOG PowerAccess Deluxe PA2001 multitool
      • 00729857008037
      2
    • Victorinox Camping - Multitool Zakmes - 12 functies - Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118634903.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105935222.jpg?ts=1
      Victorinox Victorinox Camping - Multitool Zakmes - 12 functies - Rood Camping - Multitool Zakmes - 12 functies - Rood Camping - Multitool Zakmes - 12 functies - Rood Victorinox Camping - Multitool Zakmes - 12 functies - Rood (1)
      Victorinox Camping - Multitool Zakmes - 12 functies - Rood
      • 07611160106285
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
    • partner@vergelijk.nl