x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fenton SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fenton SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fenton SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fenton SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211775528.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431420.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431421.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189411904.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431423.jpg?ts=1
Fenton Fenton SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart Actieve subwoofer - Fenton SHFS10B - hifi subwoofer 10'' - 200W - Zwart (1)
  • 08715693250572
  • 100.309
1
  • Technische details
    • Subwoofertype: Actieve subwoofer
    • Gevoeligheid speaker: 88 dB
    • Impedantie: 0 Ohm
    • Breedte van de subwoofer: 380 mm
    • Hoogte van de subwoofer: 330 mm
    • Diepte van de subwoofer: 330 mm
    • Phase control: Ja
  • Subwoofer
    • Gemiddeld vermogen subwoofer: 200 Watt
    • Subwoofer sensitivity: 88 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht subwoofer: 10000 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 169.00 169.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Actieve subwoofer - Fenton SHFS10B - hifi subwoofer 10'' - 200W - Zwart169.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Polk Audio HTS12 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221981662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182753503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182753400.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172579834.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182753388.jpg?ts=1
      Polk Audio Polk Audio HTS12 Zwart HTS12 Zwart HTS12 Zwart Ben je op zoek naar een diepe bass voor home cinema en muziek? Dan is dePolk HTS 12 een uitstekende optie! Je ontdekt niet alleen een geweldige sound, door de moderne Amerikaanse stijl past deze subwoofer in ieder interieur.De voordelen van de Polk HTS 12:Krachtige diepe bassDynamic Balance-technologiePowerPort-technologie voor diepere basresponsPrachtige afwerking: past bij ieder interieurEen geweldige home cinema-ervaring met de Polk HTS 12De Polk HTS 12 subwoofer verbetert jouw home cinema-ervaring met een krachtige diepe bass. Hij is voorzien van een langwerpige Dynamic Balance-driver van 12 inch, wat resulteert in een zuivere, heldere bas, een betere lineariteit, minder vervorming en meer duurzaamheid. De gepatenteerde PowerPort-technologie (dat naar de vloer is gericht) zet de (2)
      Polk Audio HTS12 Zwart
      • 00747192128364
      • 0747192128364
      • HTSSUB12BK
      • 5719587
      3
    • Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208584729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105494020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144188.jpg?ts=1
      Jamo Jamo S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart De S 808 SUB is een subwoofer van Jamo. Hij is uitgerust met een 8-inch polyfiber woofer en een 100 W klasse D-versterker. Hij levert een dynamische, krachtige bas in elke luisteromgeving. De S 808 SUB maakt gebruik van een ultradunne behuizing waardoor de subwoofer overal geplaatst kan worden. Hij kan bijvoorbeeld tegen de wand geplaatst worden, maar ook zijdelings naast een kast. Hij zou zelfs onder een bank of stoel geplaatst kunnen worden. De 90° voedingskabel zorgt voor een extra strakke plaatsing tegen de muur. De klasse D-versterker en ingangspaneel zijn op de bodem van de behuizing gemonteerd, wat zorgt voor een onopvallende look in elke richting. (1)
      Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • 05709009003320
      • 1064597
      • 41064598
      3
    • Pioneer S-51W (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120403954.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108546269.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer S-51W (Zwart) S-51W (Zwart) S-51W (Zwart) S-51W (1)
      Pioneer S-51W (Zwart)
      • 04977729960471
      • S-51W
      • S51W
      1
    • Dali Subwoofer SUB E-12 F BLACK SATIN
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171790004.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187531066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170071675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170071676.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172844232.jpg?ts=1
      Dali Dali Subwoofer SUB E-12 F BLACK SATIN Subwoofer SUB E-12 F BLACK SATIN Subwoofer SUB E-12 F BLACK SATIN Dali E-12 F Active subwoofer 250W Zwart (1)
      Dali Subwoofer SUB E-12 F BLACK SATIN
      • 05703120112176
      3
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 177.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 177.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
    • partner@vergelijk.nl