x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Klarstein Vinovilla Smart wijnkoelkast 50l / 20 Flessen glazen deur roestvrij staal

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Klarstein Vinovilla Smart wijnkoelkast 50l / 20 Flessen glazen deur roestvrij staal
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Klarstein Vinovilla Smart wijnkoelkast 50l / 20 Flessen glazen deur roestvrij staal
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Klarstein Vinovilla Smart wijnkoelkast 50l / 20 Flessen glazen deur roestvrij staal
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219587662.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219627968.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219627967.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219627950.jpg?ts=1
Klarstein Klarstein Vinovilla Smart wijnkoelkast 50l / 20 Flessen glazen deur roestvrij staal Vinovilla Smart wijnkoelkast 50l / 20 Flessen glazen deur roestvrij staal Vinovilla Smart wijnkoelkast 50l / 20 Flessen glazen deur roestvrij staal Edel: wijnkoelkast met glazen deur en naadloos roestvrijstalen frame, 30 cm smal: past uitstekend in keukenblokken, Flexibel gebruik: vrijstaand of als in- of onderbouwapparaat, 5 houten plateaus: voor 20 wijnflessen, Touch-bedieningspaneel: eenvoudige regeling van temperatuur en licht, Afsluitbaar: met slot voor veilige opslag, Lichtbescherming: glasdeur geen UV-licht doorlatend (1)
  • 04260509686570
2
deal
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 549.99 599.99 EUR 2
    2
    • Klarstein.nl Klarstein.nl
      Elegant design en slim verbruik: de Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast is een kleine, praktische koelkast, die met zijn moderne...
      549.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      Edel: wijnkoelkast met glazen deur en naadloos roestvrijstalen frame, 30 cm smal: past uitstekend in keukenblokken, Flexibel gebruik: vri...
      549.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233740943.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233753904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233754091.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233753905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233753903.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal Elegant design en slim verbruik: de Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast is een kleine, praktische koelkast, die met zijn moderne glazen deur met een front van roestvrij staal elk woonlandschap en keukenblok verrijkt - welkom in de eredivisie van de wijnopslag! Dankzij het actieve koolstoffilter kan hij geurloos en langdurig worden bewaard en biedt hij edele wijnen de optimale drinktemperatuur. Voor fijnproevers en designliefhebbers: de Vinovilla 20 Built-In van Klarstein biedt stijlv... (1)
      Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal
      • 04060656509988
      2
    • Klarstein Vinomatica wijnkoelkast
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157570457.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222077697.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218595088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222077695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222077696.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Vinomatica wijnkoelkast Vinomatica wijnkoelkast Vinomatica wijnkoelkast Uit liefde voor wijn: De Klarstein Vinomatica 36 Uno wijnkoelkast zorgt voor het beste wijngenot door de edele druppels van de ideale drinktemperatuur te voorzien. Hij legt daarbij vooral de nadruk op een aantrekkelijke presentatie. De flessen worden kruiselings opgeslagen op zeven niveaus, zodat hun etiketten duidelijk zichtbaar zijn door de grote glazen panoramadeur. Je kunt maar liefst 36 flessen wijn op een perfecte drinktemperatuur van 4 tot 18 °C brengen in de exclusieve wijnkoeler. De ... (1)
      Klarstein Vinomatica wijnkoelkast
      • 04060656159008
      2
    • Klarstein Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181650541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225125094.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225125093.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227198280.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225125092.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart Jaren 50: vrijstaande retro wijnkoeler, 70 liter volume: voor 19 wijnflessen, Koelzone met regelbare temperatuur: 4 tot 22 °C voor rode of witte wijnen, 4 opbergniveaus: 3 uittrekbare houten schappen & bodemrooster, Perfect verlicht: met witte led-binnenverlichting, Intuïtief: lichte bediening via touch-paneel (1)
      Klarstein Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart
      • 04060656447815
      2
    • Vinata Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226610890.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226637728.jpg?ts=1
      Vinata Vinata Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen Een wijn klimaatkast is onmisbaar voor iedere wijnliefhebber. Een echte Eyecatcher! Naast een optimale smaakbeleving van uw wijn wilt u deze natuurlijk ook met trots kunnen uitserveren. Hiervoor hebben wij een ruime selectie aan wijnaccessoires samengesteld die dit mogelijk maken. Op werkdagen voor 16:00 uur besteld = volgende werkdag geleverd! Wijnkasten geschikt voor inbouw, onderbouw en vrijstaand., Gewicht: 63.272669194 Pond, Fabrikant: Vinata (1)
      Vinata Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen
      • 08719172419276
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 549.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 499.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 499.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 439.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 439.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 499.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 499.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 549.99
    • partner@vergelijk.nl