x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

AEG Wijnkoeler KWE884520M

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews AEG Wijnkoeler KWE884520M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties AEG Wijnkoeler KWE884520M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
AEG Wijnkoeler KWE884520M
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146631449.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135701274.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135701278.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135701280.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135701283.jpg?ts=1
AEG AEG Wijnkoeler KWE884520M Wijnkoeler KWE884520M Wijnkoeler KWE884520M Inconnu Wijnkelder voor koude wijn, 18 BT (1)
  • 07332543582907
  • 7332543582907
2
  • Technische details
    • Flessen-capaciteit: 18 Stuks
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar
    • Energieklasse product: A++ Klasse
  • Capaciteit
    • Totale nettocapaciteit: 49 L
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 56.6 cm
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 39 dB
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Glazen deur: ja
  • Ergonomie
    • Verlichting binnenin: Ja
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Type koelkast: Koelkasten
  • 1170.00 1259.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      AEG KWE884520M - Thermo-elektrische Inbouwwijnkoelkast - Roestvrijstaal 18 fles(sen)1170.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Inconnu Wijnkelder voor koude wijn, 18 BT1259.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Domo Do91606w Wijnkoeler 32 Flessen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223719584.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212007183.jpg?ts=1
      Domo Domo Do91606w Wijnkoeler 32 Flessen Do91606w Wijnkoeler 32 Flessen Do91606w Wijnkoeler 32 Flessen Domo DO91606W Wijnklimaatkast - 1 zone - Compressor - 32 flessen (1)
      Domo Do91606w Wijnkoeler 32 Flessen
      • 05411397148315
      2
    • Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233740943.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233753904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233754091.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233753905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233753903.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal Elegant design en slim verbruik: de Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast is een kleine, praktische koelkast, die met zijn moderne glazen deur met een front van roestvrij staal elk woonlandschap en keukenblok verrijkt - welkom in de eredivisie van de wijnopslag! Dankzij het actieve koolstoffilter kan hij geurloos en langdurig worden bewaard en biedt hij edele wijnen de optimale drinktemperatuur. Voor fijnproevers en designliefhebbers: de Vinovilla 20 Built-In van Klarstein biedt stijlv... (1)
      Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal
      • 04060656509988
      2
    • Klarstein Vinomatica wijnkoelkast
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157570457.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222077697.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218595088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222077695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222077696.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Vinomatica wijnkoelkast Vinomatica wijnkoelkast Vinomatica wijnkoelkast Uit liefde voor wijn: De Klarstein Vinomatica 36 Uno wijnkoelkast zorgt voor het beste wijngenot door de edele druppels van de ideale drinktemperatuur te voorzien. Hij legt daarbij vooral de nadruk op een aantrekkelijke presentatie. De flessen worden kruiselings opgeslagen op zeven niveaus, zodat hun etiketten duidelijk zichtbaar zijn door de grote glazen panoramadeur. Je kunt maar liefst 36 flessen wijn op een perfecte drinktemperatuur van 4 tot 18 °C brengen in de exclusieve wijnkoeler. De ... (1)
      Klarstein Vinomatica wijnkoelkast
      • 04060656159008
      2
    • Climadiff CD56B1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226182783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233432100.jpg?ts=1
      Climadiff Climadiff CD56B1 CD56B1 CD56B1 In de Climadiff CD56B1 blijft de smaak van jouw favoriete wijnen optimaal bewaard. Doordat deze koelkast 2 temperatuurzones heeft, hoef je niet te kiezen of je rode of witte wijn opbergt. En met ruimte voor 56 flessen, heb je altijd de lekkerste wijnen in huis voor jou visite. Je stelt de temperatuurzones in tussen de 5 en 20 graden Celsius. Dankzij het uv-werende glas in de deur van de wijnklimaatkast blijft de smaak beter bewaard. Zo blijft jouw fles wijn optimaal smaken en geniet je des te... (1)
      Climadiff CD56B1
      • 03595320106411
      • CD56B1
      4
    • min
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1170.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1170.00
    • partner@vergelijk.nl