x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Voetbaltafel 60 kg 140x74,5x87,5 cm staal zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Voetbaltafel 60 kg 140x74,5x87,5 cm staal zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Voetbaltafel 60 kg 140x74,5x87,5 cm staal zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Voetbaltafel 60 kg 140x74,5x87,5 cm staal zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223852668.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226194660.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255470326.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255470226.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226194683.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Voetbaltafel 60 kg 140x74,5x87,5 cm staal zwart Voetbaltafel 60 kg 140x74,5x87,5 cm staal zwart Voetbaltafel 60 kg 140x74,5x87,5 cm staal zwart Organiseer een professioneel tafelvoetbalspel in het comfort van je eigen huis met deze voetbaltafel. Hij is geschikt voor één-op-één-competitie en groepsspel. De tafel is gemaakt van MDF en heeft stabiele poten, waardoor hij gemakkelijk te gebruiken is. Hij heeft een geweldige prijs-prestatieverhouding en de afmetingen van het gedrukte veld komen overeen met de officiële maten, wat je een realistische speelervaring geeft. De tafel is uitgerust met flexibele, schuifbare spelerstangen met antislip- handvatten voor eenvoudig en comfortabel spelen. De poten zijn in hoogte verstelbaar voor meer flexibiliteit. Er wordt een compleet tafelvoetbalspel geleverd, inclusief 2 doelen, 2 voetballen, 2 scoreborden, 8 spelerstangen en 22 spelers. Montage is eenvoudig. (1)
  • 08718475599654
2
  • Design
    • Materiaal: Hout, Staal
    • Kleur: Zwart
  • Ergonomie
    • Benen: Ja
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 364.74 393.99 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Organiseer een professioneel tafelvoetbaltoernooi in het comfort van je eigen huis. Plaats onze voetbaltafel in je kamer en begin met spe...364.74, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Organiseer een professioneel tafelvoetbalspel in het comfort van je eigen huis met deze voetbaltafel. Hij is geschikt voor één-op-één-com...393.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Toptable Voetbaltafel Big Black Carbon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144330894.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236677311.jpg?ts=1
      Toptable Toptable Voetbaltafel Big Black Carbon Voetbaltafel Big Black Carbon Voetbaltafel Big Black Carbon Voetbaltafel Toptable Big Black Carbon met 5 kurken bal extra (1)
      Toptable Voetbaltafel Big Black Carbon
      • 07081363717531
      1
    • Toptable Voetbaltafel Strike
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144330890.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202294458.jpg?ts=1
      Toptable Toptable Voetbaltafel Strike Voetbaltafel Strike Voetbaltafel Strike Voetbaltafel TopTable Strike (1)
      Toptable Voetbaltafel Strike
      • 07081364438091
      1
    • Heemskerk Voetbaltafel Heemskerk Soccer School Cover
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233031344.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108674089.jpg?ts=1
      Heemskerk Heemskerk Voetbaltafel Heemskerk Soccer School Cover Voetbaltafel Heemskerk Soccer School Cover Voetbaltafel Heemskerk Soccer School Cover Heemskerk Soccer School Cover Voetbaltafel met glasplaat - Professionele kwaliteit (1)
      Heemskerk Voetbaltafel Heemskerk Soccer School Cover
      • 08716623212080
      1
    • Fas Voetbaltafel Tour 65 Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142895405.jpg?ts=1
      Fas Fas Voetbaltafel Tour 65 Wit Voetbaltafel Tour 65 Wit Voetbaltafel Tour 65 Wit Witte FAS voetbaltafel Tour 65 Uniek, strak en galant, dat is de Tour 65 voetbaltafel van FAS. Ontworpen door de Italiaanse designers Basaglia en Rota Nodari. Deze witte voetbaltafel van het merk FAS heeft een hoge kwaliteitsstandaard en is geschikt voor thuis- en zakelijk gebruik. De Italiaanse speeltafel is een ware blikvanger in huis en op kantoor. De Tour 65 voetbaltafel is vervaardigd uit sterke materialen en is goed toegankelijk voor spelers van 8 jaar en ouder. De tafel heeft een levensduur van 6 tot 8 jaar. De FAS Tour 65 is een tijdloze, opvallend strak vormgegeven voetbaltafel in een witte kleur. Het speelveld is gemaakt van 5 mm gehard glas met een groen speelveld. De hoeken van het veld zijn hierbij voorzien van schuine, witte kunststof platen. Op deze manier wordt voorkomen dat een bal in de hoek stil komt te liggen tijdens het spel. De grijze en witte voetbalspelers zijn speciaal gegoten en daardoor onbreekbaar (in tegenstelling tot geschroefde poppen). Hierbij is de keep (1)
      Fas Voetbaltafel Tour 65 Wit
      • 00701197936621
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 314.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 314.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 314.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 314.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 314.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 306.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 306.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 306.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 306.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 306.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 319.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 319.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 319.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 319.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 319.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 319.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 320.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 321.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 321.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 321.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 321.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 308.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 331.39
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 331.39
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 331.39
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 331.39
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 331.39
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 331.39
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 331.39
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 331.39
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 331.39
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 323.40
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 323.40
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 323.40
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 334.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 334.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 334.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 334.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 334.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 335.23
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 335.23
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 335.23
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 335.23
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 335.23
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 335.23
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 335.23
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 335.23
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 335.23
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 362.79
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 398.34
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 398.34
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 398.34
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 398.34
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 416.32
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 416.32
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 416.32
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 416.32
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 425.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 424.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 424.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 346.97
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 346.97
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 425.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 425.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 425.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 425.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 425.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 503.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 503.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 503.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 346.97
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 440.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 346.97
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 346.97
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 346.97
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 440.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 440.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 440.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 346.97
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 346.97
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 346.97
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 440.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 440.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 440.90
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 440.90
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 605.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 605.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 346.97
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 346.97
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 346.97
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 605.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 605.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 605.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 567.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 567.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 567.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 567.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 346.97
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 533.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 533.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 533.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 533.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 533.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 533.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 533.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 503.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 503.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 503.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 503.99
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 476.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 476.99
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 476.99
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 476.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 476.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 476.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 476.99
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 452.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 452.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 444.31
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 444.31
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 444.31
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 437.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 431.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 431.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 431.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 431.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 431.99
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 431.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 431.99
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 412.99
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 412.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 412.99
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 412.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 412.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 412.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 412.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 412.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 394.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 394.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 394.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 394.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 394.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 394.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 394.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 394.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 394.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 394.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 393.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 393.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 393.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 393.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 393.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 393.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 393.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 393.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 393.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 388.38
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 388.38
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 388.38
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 388.38
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 388.38
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 364.74
    • partner@vergelijk.nl