x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Prologic Mimicry Mirage XP | Nylon | 1000m | 0.30mm | Camo

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Prologic Mimicry Mirage XP | Nylon | 1000m | 0.30mm | Camo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Prologic Mimicry Mirage XP | Nylon | 1000m | 0.30mm | Camo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Prologic Mimicry Mirage XP | Nylon | 1000m | 0.30mm | Camo
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121057307.jpg?ts=1
Prologic Prologic Mimicry Mirage XP | Nylon | 1000m | 0.30mm | Camo Mimicry Mirage XP | Nylon | 1000m | 0.30mm | Camo Mimicry Mirage XP | Nylon | 1000m | 0.30mm | Camo Prologic Mimicry Mirage XP | Nylon | 1000m | 0.30mm | Camo (1)
  • 05706301484345
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort vislijn: Nylon lijn
    • Lengte : 1000 m
    • Doorsnede (mm): 0.30 mm
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Oranje
    • Materiaal: Kunststof
  • 45.00 45.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Prologic Mimicry Mirage XP | Nylon | 1000m | 0.30mm | Camo45.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Carbotex D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171079195.jpg?ts=1
      Carbotex Carbotex D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m Deze Carbotex is gefrabriceerd met de speciale D-S-C technologie. Dit zorgt ervoor dat deze nylon wordt beschermd, geen water op kan nemen en zijn grote trekkracht volledig behoudt. (1)
      Carbotex D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m
      • 05998159549615
      1
    • Carbotex Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171402359.jpg?ts=1
      Carbotex Carbotex Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m Betrouwbare, sterke en stabiele nylon vislijn. De carbotex Original heeft een uiterst betrouwbare reputatie en is een prettige hoofdlijn met weinig relatief rek. (1)
      Carbotex Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m
      • 05998159540759
      1
    • Berkley Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159739978.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m De Direct Connect CF600 100% fluorocarbon is onderwater nagenoeg onzichtbaar en kun je gebruiken in heldere wateren waar je voor een onopvallende aanpak wil gaan. Het verhoogde zinkgehalte van deze lijn brengt de lijn sneller en eenvoudiger naar de stek. (1)
      Berkley Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m
      • 00028632750438
      1
      deal
    • Daiwa J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233605347.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172937669.jpg?ts=1
      Daiwa Daiwa J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m De J Braid serie van Daiwa bestaat uit 8 strengen dyneema, waardoor hij mooi rond en ontzettend sterk is. Door het gladde oppervlak heeft deze lijn erg goede werpeigenschappen, De donkergroene kleur maakt hem breed inzetbaar. (1)
      Daiwa J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m
      • 00043178132784
      1
      deal
    • min
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 45.00
    • partner@vergelijk.nl