x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wagner HEA Control PRO 250M Verfspuit + Verlengstuk 30 cm & Tips 413 + 619

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wagner HEA Control PRO 250M Verfspuit + Verlengstuk 30 cm & Tips 413 + 619
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wagner HEA Control PRO 250M Verfspuit + Verlengstuk 30 cm & Tips 413 + 619
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wagner HEA Control PRO 250M Verfspuit + Verlengstuk 30 cm & Tips 413 + 619
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199791578.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161734077.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197533289.jpg?ts=1
Wagner Wagner HEA Control PRO 250M Verfspuit + Verlengstuk 30 cm & Tips 413 + 619 HEA Control PRO 250M Verfspuit + Verlengstuk 30 cm & Tips 413 + 619 HEA Control PRO 250M Verfspuit + Verlengstuk 30 cm & Tips 413 + 619 Compacte, verfspuit met metalen standaard voor doe-het-zelvers en klein professionelen. (9)
  • 04004025088018
2
good_buy
deal
  • Algemene kenmerken
    • Verfspuit techniek: HEA
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 7.72 kg
  • 479.00 593.10 EUR 2
    2
    • Verfspuit.net Verfspuit.net
      Compacte, verfspuit met metalen standaard voor doe-het-zelvers en klein professionelen.
      479.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Fabrikant: WAGNER593.10, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Einhell Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232058512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186268388.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229233444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131837980.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131837983.jpg?ts=1
      Einhell Einhell Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen De Einhell elektrische verfspuit TC-SY 500 P brengt kleur tot leven. Deze compacte handverfspuit is ideaal voor gebruik in kleinere tot middelgrote werkoppervlaktes. De TC-SY 500 P is ook geschikt voor lakken en glazuren. Of u nu een dunne laag beschermende verf, een dikke laag glazuur of een ander speciaal effect nodig heeft, de handsverfspuit is uitgerust met een verfstroomregulatiesysteem dat alles kan verwerken. De verstelbare luchtkap voor een verticale, horizontale en ronde straal past zich flexibel aan aan wat de klus vereist. Voor de grondige reiniging wordt de TC-SY 500 P geleverd met een naald om de sproeikop te reinigen. Hij heeft een verwijderbare sproeikop, zodat alle elementen die in contact komen met verf snel en makkelijk schoon gemaakt kunnen worden. Bij de levering zit een sprayer, twee spuitkoppen voor verschillende viscositeiten een container om de viscositeit te testen, een reinigingsborstel voor de verfinvoer, een reinigingsnaald voor het spuitmondstuk en een 1.00 (1)
      Einhell Elektrisch verfpistool TC-SY 500 P 500 W 4260010 online kopen
      • 04006825613780
      • 409482
      • 4260010
      4
    • Bahco Verpistool
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147727418.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210848104.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210035706.jpg?ts=1
      Bahco Bahco Verpistool Verpistool Verpistool Bahco verpistool | BPHVLP01\\n\\nBijzondere kenmerken\\n· HVLP Verfpistool · Inclusief reserve sproeiersets: 1.0 mm, 1.2 mm, 1.4 mm, 1.7 mm en 2.0 mm\\n\\nTechnische gegevens\\n * Gewicht (Kg) 0.7 * Hoeveelheid 1 * Bar 2-2.8 * lengte 185 * Slang 10 * aansluiting 1/4 NPT (2)
      Bahco Verpistool
      • 07314150138937
      1
    • Wagner XVLP pistool WallSpray
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171126114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175477021.jpg?ts=1
      Wagner Wagner XVLP pistool WallSpray XVLP pistool WallSpray XVLP pistool WallSpray Professioneel muren verven Verwerkt latex- en muurverf Visco spuitkop: Ideaal voor hoge viscositeiten en snel verf opbrengen Extra groot en extra licht: Kunststofcontainer 1400 ml, Gewicht: 1.543235834 Pond, Fabrikant: WAGNER (1)
      Wagner XVLP pistool WallSpray
      • 04004025067846
      2
    • Wagner Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102460649.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115813618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122609392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122609391.jpg?ts=1
      Wagner Wagner Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter Voor rechtstreeks aanzuigen van verf uit grote reservoirs of verfemmers, alleen voor verf op waterbasis Geschikt voor airless verfspuiten W 95 en W 180 P, Gewicht: 0.68 Pond, Fabrikant: WAGNER (1)
      Wagner Airless Accessoire - Aanzuigverlengstuk - 1.8 meter
      • 04004025050848
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 489.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 489.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 522.33
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 522.33
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 522.33
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 522.33
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 522.33
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 522.33
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 523.15
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 523.24
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 523.24
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 593.10
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 593.10
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 574.01
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 593.10
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 593.10
    • partner@vergelijk.nl