x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips USB Flash Drive FM64FD05B/10

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips USB Flash Drive FM64FD05B/10
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips USB Flash Drive FM64FD05B/10
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips USB Flash Drive FM64FD05B/10
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495567.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134525246.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82175573.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223901050.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226195742.jpg
Philips Philips USB Flash Drive FM64FD05B/10 USB Flash Drive FM64FD05B/10 USB Flash Drive FM64FD05B/10 De Vivid-serie van het gevestigde elektronica-merk Philips maakt indruk met zijn moderne en tegelijkertijd praktische design. Dankzij de draaibare dop verliest u nooit meer de bescherming van uw USB-stick. High Speed USB 2.0: Met een schrijfsnelheid tot 5 MB/s en een leessnelheid van maximaal 18 MB/s kopieer je gegevens en documenten snel en handig! Opslagcapaciteit: 64 GB. Compatibel met USB-compatibele apparaten, Windows 2000, ME, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS 9.0 en hoger, Linux 2.4.0 e... (1)
  • 08719274667049
  • 08712581673185
  • FM64FD05B/10
  • FM64FD05B/00
3
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 64 GB
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Leessnelheid: 18 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 5 MB/s
    • Led-indicatoren: Ja
    • Plug-en-play: Ja
    • Sleutelring: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • USB versie: USB 2.0
  • Design
    • Kleur: Paars, Multi, Zwart, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Halskoord: Nee
  • Prestatie
    • Wachtwoordbescherming: Ja
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista
  • publishing
    • Introductiejaar: 2015
  • 10.45 14.81 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Philips FM64FD05B - USB 2.0 64GB - Vivid - Paars10.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De Vivid-serie van het gevestigde elektronica-merk Philips maakt indruk met zijn moderne en tegelijkertijd praktische design. Dankzij de ...12.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      4.009676423886497 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Philips Vivid highspeed USB 2.0 USB-stick is een betrouwbaar en stijlvol medium voor het opslaan en overzetten van al je favoriete bes...14.81, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Silicon Power Blaze B05 64GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214979900.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147548378.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147548376.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147082121.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136098163.jpg
      Silicon Power Silicon Power Blaze B05 64GB Blaze B05 64GB Blaze B05 64GB Silicon Power Blaze B05 - USB-stick - 64 GB (1)
      Silicon Power Blaze B05 64GB
      • 04712702632446
      • SP064GBUF3B05V1D
      1
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133125559.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874956.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112341491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874952.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874955.jpg
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Supersnelle USB3.0 stick De Store 'n' Stay NANO USB-stick, die is uitgerust met een USB 3.0-interface voor SuperSpeed-gegevensoverdracht, is tot 10 keer sneller d... (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133138018.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760905.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598311.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598302.jpg
      SanDisk SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 Sandisk USB-C - 64GB (1)
      SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • 00619659140342
      • 3413727
      • 780420
      • SDCZ450-064G-G46
      1
    • Intenso Alu Line - USB-stick - 32 GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132512252.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210437435.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132512250.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103787358.jpg
      Intenso Intenso Alu Line - USB-stick - 32 GB Alu Line - USB-stick - 32 GB Alu Line - USB-stick - 32 GB Intenso Alu Line - USB-stick - 32 GB (1)
      Intenso Alu Line - USB-stick - 32 GB
      • 04034303016433
      • 3521482
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 12.29
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 12.29
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 9.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 12.29
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 9.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 9.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 9.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 9.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 10.45
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 10.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 10.45
    • partner@vergelijk.nl