x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

ZEE Mirtoon slangenhaspel Tuinslang Zee Mirtoon tuinslanghaspel 10 m Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews ZEE Mirtoon slangenhaspel Tuinslang Zee Mirtoon tuinslanghaspel 10 m Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties ZEE Mirtoon slangenhaspel Tuinslang Zee Mirtoon tuinslanghaspel 10 m Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
ZEE Mirtoon slangenhaspel Tuinslang Zee Mirtoon tuinslanghaspel 10 m Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115063268.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101657201.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172795521.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172795520.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223378460.jpg?ts=1
ZEE ZEE Mirtoon slangenhaspel Tuinslang Zee Mirtoon tuinslanghaspel 10 m Zwart Mirtoon slangenhaspel Tuinslang Zee Mirtoon tuinslanghaspel 10 m Zwart Mirtoon slangenhaspel Tuinslang Zee Mirtoon tuinslanghaspel 10 m Zwart Zee Mirtoon slangenhaspel Tuinslang Zee Mirtoon tuinslanghaspel 10 m Zwart (1)
  • 05425032920006
1
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 7 kg
    • Breedte (cm): 32 cm
    • Lengte: 37 cm
  • 155.00 155.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Zee Mirtoon slangenhaspel Tuinslang Zee Mirtoon tuinslanghaspel 10 m Zwart155.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Express Aqua Pop tuinslang 15 meter met opbergtas grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213942062.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187353596.jpg?ts=1
      Express Express Aqua Pop tuinslang 15 meter met opbergtas grijs Aqua Pop tuinslang 15 meter met opbergtas grijs Aqua Pop tuinslang 15 meter met opbergtas grijs Aqua pop tuinslang - Grijs - 15 meter (1)
      Express Aqua Pop tuinslang 15 meter met opbergtas grijs
      • 08004779025921
      1
    • Hozelock Super Tricoflex Ultimate O12,5mm 50m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162852593.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230724710.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102583573.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158607975.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168380880.jpg?ts=1
      Hozelock Hozelock Super Tricoflex Ultimate O12,5mm 50m Super Tricoflex Ultimate O12,5mm 50m Super Tricoflex Ultimate O12,5mm 50m Als alleen het beste goed genoeg is. Deze flexibele en robuuste slang is perfect geschikt voor gebruik in de tuin en in het huishouden. 5 lagen en de TNT-technologie zorgen ervoor dat de slang onder druk niet verdraait. De Soft & Flex-technologie biedt de hoogste weerstand tegen knikken en garandeert een eenvoudige en flexibele bediening van de slang. Weerbestendig door uv- en vorstbescherming. (1)
      Hozelock Super Tricoflex Ultimate O12,5mm 50m
      • 03506111167870
      4
      deal
    • Blokker Hendrik Jan - Gewapende Tuinslang - 1/2" 13 Mm - 25 M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102849021.jpg?ts=1
      Blokker Blokker Hendrik Jan - Gewapende Tuinslang - 1/2" 13 Mm - 25 M Hendrik Jan - Gewapende Tuinslang - 1/2" 13 Mm - 25 M Hendrik Jan - Gewapende Tuinslang - 1/2" 13 Mm - 25 M Hendrik Jan - Gewapende Tuinslang - 1/2"" 13 mm - 25 m (1)
      Blokker Hendrik Jan - Gewapende Tuinslang - 1/2" 13 Mm - 25 M
      • 08712817202844
      • 08712448428804
      3
    • Polet Tuinslang
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164226400.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154541601.jpg?ts=1
      Polet Polet Tuinslang Tuinslang Tuinslang Polet Tuinslang (1)
      Polet Tuinslang
      • 05410685861073
      1
    • min
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
    • partner@vergelijk.nl