x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Ligbed/tuinbank 190x66x75 cm massief acaciahout online kopen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Ligbed/tuinbank 190x66x75 cm massief acaciahout online kopen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Ligbed/tuinbank 190x66x75 cm massief acaciahout online kopen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Ligbed/tuinbank 190x66x75 cm massief acaciahout online kopen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223681488.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233983991.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233983986.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233983992.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197770252.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Ligbed/tuinbank 190x66x75 cm massief acaciahout online kopen Ligbed/tuinbank 190x66x75 cm massief acaciahout online kopen Ligbed/tuinbank 190x66x75 cm massief acaciahout online kopen Dit houten zonnebed/tuinbank combineert stijl en functionaliteit en is de blikvanger van je tuin of terras. Het zonnebed kan van een bank naar een ligbed en weer snel en gemakkelijk terug worden verandert dankzij de verstelbare zijdes. De dikke, verwijderbare rug- en zitkussens zorgen voor zit- en ligcomfort. De kussenslopen kunnen gemakkelijk verwijderd en gewassen worden. Ons zonnebed/tuinbank is gemaakt van acaciahout, een tropisch hardhout dat weerbestendig en erg duurzaam is. Het is tevens afgewerkt met een lichte olielaag waardoor het uitermate geschikt is voor gebruik buitenshuis. (1)
  • 08718475502524
  • 42647
3
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Bruin
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 184.99 184.99 EUR 3
    3
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Dit 2-in-1 zonnebed/tuinbank is de perfecte keuze om op een zonnige dag op je veranda te ontspannen en om 's nachts liggend naar de sterr...184.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit houten zonnebed/tuinbank combineert stijl en functionaliteit en is de blikvanger van je tuin of terras. Het zonnebed kan van een bank...184.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Dit 2-in-1 zonnebed/tuinbank is de perfecte keuze om op een zonnige dag op je veranda te ontspannen en om 's nachts liggend naar de sterr...184.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Schommelbank 124 Cm Staal Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248252439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240300419.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240300415.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240300421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240300409.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank 124 Cm Staal Zwart Schommelbank 124 Cm Staal Zwart Schommelbank 124 Cm Staal Zwart Kom tot rust in je tuin of op je balkon met deze klassieke, metalen schommelbank. Schommelfunctie: je kunt de zitting ophangen aan de bijgeleverde kettingen en vervolgens heerlijk schommelen. Hoogwaardig materi (1)
      vidaXL Schommelbank 124 Cm Staal Zwart
      • 08720286838013
      2
    • vidaXL Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223726075.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224967129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224967150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224967136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224967130.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe Deze klassieke bamboe bank is een geweldige toevoeging aan je tuin of andere buitenruimte. De tuinbank met rugleuning is comfortabel om op te zitten en te lezen of te rusten. Het bankje is gemaakt van weerbestendig en waterdicht bamboe, waardoor hij duurzaam en stabiel is. Hij is ook makkelijk schoon te maken met een vochtige doek. Het meegeleverde kussen zorgt voor extra comfort tijdens het loungen en is gemaakt van 100% polyester dat is behandeld om het waterdicht te maken. Elk kussen heeft twee sets touwtjes voor stevige bevestiging aan de bank. (1)
      vidaXL Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe
      • 08720286278130
      2
    • vidaXL Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223812192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224975984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224966942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224975986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224975992.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe Deze bamboe bank met rugleuning is een geweldige toevoeging aan je tuin, terras of patio. (1)
      vidaXL Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe
      • 08720286278116
      2
    • vidaXL Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224570638.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886768.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886761.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886763.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886755.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout Deze klassieke houten tuinbank is perfect voor buitengebruik en is ontworpen om het middelpunt te zijn van je tuin, terras, patio, enz. Dit teakhouten meubel is gemaakt van extreem duurzaam teakhout dat gewaterd, in de oven gedroogd en vervolgens fijn geschuurd is om het een zeer glad uiterlijk te geven. Teakhout staat bekend om zijn uitzonderlijke kracht en weerbestendigheid, waardoor het veel geschikter is voor tuinmeubelen dan elke andere houtsoort. Teakhout is de perfecte keuze als je een duurzaam tuinmeubelstuk wilt aanschaffen. Dit bankje is stapelbaar om ruimte te besparen wanneer het niet wordt gebruikt. Het meegeleverde kussen is meer dan een praktische toevoeging; het heeft ook een decoratieve functie. Opmerking: om de levensduur van je tuinmeubelen te verlengen, raden wij je aan om de meubelen met een waterbestendige hoes af te dekken (1)
      vidaXL Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout
      • 08720286272190
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 190.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 190.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 198.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 198.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 198.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 198.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 198.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 198.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 198.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 191.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 180.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 180.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 180.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 180.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 180.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 180.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 180.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 180.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 180.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 179.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 179.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 180.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 204.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 198.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 204.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 203.72
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 203.72
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 204.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 212.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 212.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 212.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 183.96
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 162.71
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 161.36
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 159.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 161.91
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 162.45
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 162.81
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 161.45
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 143.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 143.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 143.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 143.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 152.40
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 181.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 181.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 181.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 179.93
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 180.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 181.91
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 181.91
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 181.91
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 177.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 177.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 178.96
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 178.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 184.99
    • partner@vergelijk.nl