x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

SenS-Line houten tuinbank Sipora

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews SenS-Line houten tuinbank Sipora
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties SenS-Line houten tuinbank Sipora
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
SenS-Line houten tuinbank Sipora
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230938111.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84558917.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143175954.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118238067.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230542655.jpg?ts=1
SenS-Line SenS-Line houten tuinbank Sipora houten tuinbank Sipora houten tuinbank Sipora SenS-Line 2-zits Houten tuinbank Sipora 130 cm De SenS-Line 2-zits Houten tuinbank Sipora 130 cm is een stevige bank gemaakt van teakhout. De bank heeft naast een authentieke uitstraling een comfortabele voorgevormde zitting en is voorzien van armleuningen. Gemaakt van FSC vervaardigd teakhout\\n Geschikt voor 2 personen\\n Comfortabele voorgevormde zitting\\n Specificaties Materiaal: Teakhout\\n Kleur: Bruin\\n Lengte in cm: 130\\n Breedte in cm: 62\\n Hoogte in cm: 90\\n Gewicht in kg: 14\\n Gemonteerd bij levering: Nee\\n Garantie: 2 jaar\\n Keurmerk: fsc\\n Geschikt voor aantal personen: 2\\n Armleuning hoogte in cm: 66\\n Zithoogte in cm: 44\\n Zitting diepte in cm: 50\\n Draagcapaciteit: 200\\n Onderhoud:\\n Teakhout is een tropische hardhoutsoort die van nature olie bevat en zeer hard is. Door buitengebruik kan de rode gloed van het teakhout verdwijnen, het hout zal een wat grijzere kleur verkrijgen, dit noemen we vergrijzen. Om de kleur van het hout mooi te houden kun je het al (1)
  • 08718026008291
3
deal
  • Technische details
    • Aantal personen: 2
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Bruin
    • Meubel stijl: Landelijk
  • Algemene kenmerken
    • Tuinbank opties: Weerbestendig
    • Zitdiepte: 60 cm
    • Verrijdbaar: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 92 cm
    • Breedte (cm): 130 cm
    • Gewicht: 18 kg
  • Functies
    • Weerbestendig: Ja
  • 279.00 300.00 EUR 3
    3
    • Intenswonen.nl Intenswonen.nl
      Het houten bankje Maine is gemaakt van teakhout en is 130 centimeter. Deze tuinbank is door zijn afmetingen op meerdere plekken in de tui...
      279.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Bank Sipora is gemaakt van teak hout. De bank is voorzien van een voorgevormde zit en rugleuning.
      279.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Tuinexpress.nl Tuinexpress.nl
      SenS-Line 2-zits Houten tuinbank Sipora 130 cm De SenS-Line 2-zits Houten tuinbank Sipora 130 cm is een stevige bank gemaakt van teakhout...300.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Schommelbank 124 Cm Staal Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248252439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240300419.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240300415.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240300421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240300409.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank 124 Cm Staal Zwart Schommelbank 124 Cm Staal Zwart Schommelbank 124 Cm Staal Zwart Kom tot rust in je tuin of op je balkon met deze klassieke, metalen schommelbank. Schommelfunctie: je kunt de zitting ophangen aan de bijgeleverde kettingen en vervolgens heerlijk schommelen. Hoogwaardig materi (1)
      vidaXL Schommelbank 124 Cm Staal Zwart
      • 08720286838013
      2
    • vidaXL Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223706242.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224958101.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224958098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224958097.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224958104.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe Deze klassieke bamboe bank is een geweldige toevoeging aan je tuin of andere buitenruimte. De tuinbank met rugleuning is comfortabel om op te zitten en te lezen of te rusten. Het bankje is gemaakt van weerbestendig en waterdicht bamboe, waardoor hij duurzaam en stabiel is. Hij is ook makkelijk schoon te maken met een vochtige doek. Het meegeleverde kussen zorgt voor extra comfort tijdens het loungen en is gemaakt van 100% polyester dat is behandeld om het waterdicht te maken. Elk kussen heeft twee sets touwtjes voor stevige bevestiging aan de bank. Opmerking: om de levensduur van je tuinmeubelen te verlengen, raden wij je aan om de meubelen met een waterbestendige hoes af te dekken (1)
      vidaXL Tuinbank Met Kussen 120 Cm Bamboe
      • 08720286278161
      2
    • vidaXL Tuinstoel met kussen massief acaciahout crème
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223885342.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245887067.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245887068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245887070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245887069.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tuinstoel met kussen massief acaciahout crème Tuinstoel met kussen massief acaciahout crème Tuinstoel met kussen massief acaciahout crème Deze acaciahouten eenzitsbank heeft een klassiek ontwerp en is een geweldige aanvulling op je buitenruimte. De eenzitsbank met armleuning is gemaakt van massief acaciahout met teak-look waardoor de stoel weerbestendig en duurzaam is. Het met olie afgewerkte oppervlak is eenvoudig schoon te maken met een vochtige doek. Het dik gevoerde zitkussen en rugkussen bieden extra comfort tijdens het loungen. De tuinstoel is eenvoudig te monteren. (1)
      vidaXL Tuinstoel met kussen massief acaciahout crème
      • 08719883762463
      2
    • vidaXL Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224570638.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886768.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886761.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886763.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886755.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout Deze klassieke houten tuinbank is perfect voor buitengebruik en is ontworpen om het middelpunt te zijn van je tuin, terras, patio, enz. Dit teakhouten meubel is gemaakt van extreem duurzaam teakhout dat gewaterd, in de oven gedroogd en vervolgens fijn geschuurd is om het een zeer glad uiterlijk te geven. Teakhout staat bekend om zijn uitzonderlijke kracht en weerbestendigheid, waardoor het veel geschikter is voor tuinmeubelen dan elke andere houtsoort. Teakhout is de perfecte keuze als je een duurzaam tuinmeubelstuk wilt aanschaffen. Dit bankje is stapelbaar om ruimte te besparen wanneer het niet wordt gebruikt. Het meegeleverde kussen is meer dan een praktische toevoeging; het heeft ook een decoratieve functie. Opmerking: om de levensduur van je tuinmeubelen te verlengen, raden wij je aan om de meubelen met een waterbestendige hoes af te dekken (1)
      vidaXL Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout
      • 08720286272190
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 263.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 263.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 263.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 263.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 263.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 263.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 263.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 263.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 263.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 263.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 263.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 263.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 273.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 273.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 273.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 273.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 273.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 273.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 273.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 273.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 273.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 281.22
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 247.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 247.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 293.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 293.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 293.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 293.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 293.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 293.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 293.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 293.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 293.90
    • partner@vergelijk.nl