x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salta Premium Black Edition Combo 427 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salta Premium Black Edition Combo 427 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salta Premium Black Edition Combo 427 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salta Premium Black Edition Combo 427 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102428015.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84484102.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151561830.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151561828.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217926905.jpg?ts=1
Salta Salta Premium Black Edition Combo 427 cm Premium Black Edition Combo 427 cm Premium Black Edition Combo 427 cm Deze Premium Black Edition trampoline van het merk Salta wordt geleverd inclusief veiligheidsnet, zodat uw kind op een veilige manier kan genieten van het p... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 04897018415560
  • 556-17
  • 556
7
deal
  • Algemene kenmerken
    • trampoline type: Bovengronds
    • Inclusief trampoline functies: Veiligheidsnet, Gegalvaniseerde veren, Ladder
    • Certificering: TUV
    • Montuur materiaal: Staal
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Jongens, Meisjes, Kinderen, Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 427 cm
    • Hoogte: 88 cm
    • Doorsnede (cm): 42.7 cm
    • Gewicht: 80 kg
    • Lengte: 427 cm
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 150 kg
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Vorm: Cirkel
    • Materiaal: Staal, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Veiligheidsnet: Ja
    • Gegalvaniseerde veren: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Ladder included: Ja
  • Technische details
    • Ingebouwde veiligheidsslot: Ja
    • Number of springs: 88
    • Plaatsing: Buiten
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 5+, 3+
  • Ergonomie
    • Aantal poten: 4
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2016
  • 659.00 839.00 EUR 7
    7
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Salta Premium Black Edition trampoline heb je kwaliteit en duurzaamheid in één. De dubbele springveren zorgen voor een ultieme spr...
      659.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Betersport.nl Betersport.nl
      5.326743040705972 (28)
      De Trampoline - Salta Premium Black Edition - 427 cm van Salta is een uitstekende trampoline voor thuisgebruik. Dankzij de afmetingen van...
      659.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Trampoline Salta Combo Premium Black Edition 427 + Safety Net online. Bekijk alle Trampoline van het merk Salta bij Etrias.
      749.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tuintoebehoren.nl Tuintoebehoren.nl
      Deze Premium Black Edition trampoline van het merk Salta wordt geleverd inclusief veiligheidsnet, zodat uw kind op een veilige manier kan...
      749.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Trampolines.nl Trampolines.nl
      Deze Salta Premium Black Edition Trampoline 427 cm is voorzien van een veiligheidsnet en een zwart gepoedercoat frame. Dit frame is zo ex...838.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Fun Fun
      De Salta Premium Black Edition behoort tot een van de populairste trampolines in de markt. Met zijn elegante en moderne vormgeving is de ...839.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Thystoys.nl Thystoys.nl
      De Salta Trampoline Premium Black Edition 427 cm met Veiligheidsnet - Zwart is met zijn elegante en moderne vormgeving een echte eyecatch...839.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Viking Choice Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248203341.jpg?ts=1
      Viking Choice Viking Choice Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg (1)
      Viking Choice Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg
      • 08720602866171
      1
    • Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908885.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908893.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908896.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een rechthoekige trampoline. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kan komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Op de rechthoekige EXIT Silhouette trampolines beleef je eindeloos veel springplezier! (1)
      Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      1
    • Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908661.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een ronde trampoline van goede kwaliteit. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kunt komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Beleef eindeloos veel springplezier op de EXIT Silhouette trampolines! (1)
      Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      1
    • Game on sport Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207073142.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207073143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207073144.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226437848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225637821.jpg?ts=1
      Game on sport Game on sport Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart Fabrikant: Game On Sport (1)
      Game on sport Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart
      • 08712051050928
      • 2002678
      3
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 749.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 748.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 749.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 666.60
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 647.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 644.60
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 644.60
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 644.60
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 644.60
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 644.60
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 644.60
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 641.40
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 641.40
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 641.40
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 641.40
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 641.40
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 641.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 641.40
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 641.40
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 623.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 623.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 623.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 623.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 623.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 625.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 619.60
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 619.60
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 598.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 598.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 598.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 598.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 587.27
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 587.27
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 647.96
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 648.46
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 651.96
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 648.46
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 651.46
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 656.46
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 620.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 620.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 620.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 620.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 620.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 620.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 647.96
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 647.96
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 647.96
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 647.96
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 838.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 838.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 838.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 838.95
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 838.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 838.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 838.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 838.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 838.95
    • partner@vergelijk.nl