x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Logitech MK270 Draadloos Toetsenbord en Muis AZERTY

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Logitech MK270 Draadloos Toetsenbord en Muis AZERTY
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Logitech MK270 Draadloos Toetsenbord en Muis AZERTY
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Logitech MK270 Draadloos Toetsenbord en Muis AZERTY
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134636921.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134551742.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134551926.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134551936.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158955605.jpg?ts=1
Logitech Logitech MK270 Draadloos Toetsenbord en Muis AZERTY MK270 Draadloos Toetsenbord en Muis AZERTY MK270 Draadloos Toetsenbord en Muis AZERTY De betrouwbare draadloze combo met de kleine Logitech Unifying® nano-ontvanger.Draadloos met groot bereikDe geavanceerde draadloze 2.4GHz-verbinding van Logitech® biedt u een snelle, betrouwbare verbinding tot op 10 meter afstand met vrijwel geen vertragingen of storingen.Meeneembare muisU kunt de slanke muis overal mee naartoe nemen met uw computer, dankzij het comfortabele formaat en de kleine nano-ontvanger.Langere levensduur van de batterijDankzij een batterijlevensduur van 24 maanden voo... (1)
  • 05099206039308
  • 618375
  • LGT-MK270-BE
  • 920-004524
  • 8353704
5
  • Technische details
    • Verbinding: Draadloos
    • Backlight: Nee
    • Service levensduur van batterij: 24 maanden
  • Toetsenbord
    • Toetsenbord, ingelegd numeriek keypad: Ja
    • Windowstoetsen: Ja
    • Aantal toetsen: 111
    • Gewicht toetsenbord: 481 g
    • Number of hot keys: 8
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Inhoud van de verpakking
    • Taal toetsenbord: Frans
  • 29.99 54.36 EUR 5
    5
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Betrouwbare Plug & Play: met de USB receiver (deze vindt u in de muis of in de verpakking) krijgt u een betrouwbare verbinding tot op 10 ...29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Logitech MK270 - Draadloos Toetsenbord en Muis - Azerty BE - Zwart32.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      De betrouwbare draadloze combo met de kleine Logitech Unifying® nano-ontvanger.Draadloos met groot bereikDe geavanceerde draadloze 2.4GHz...39.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Petdirect.nl Petdirect.nl
      8.938330681665981 (10)
      Logitech Wireless Combo MK270. De betrouwbare draadloze combinatie met de kleine Logitech Nano 2.4GHz ontvanger. De geavanceerde draadloz...45.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Logitech Wireless Combo MK270. De betrouwbare draadloze combinatie met de kleine Logitech plug-and-forget-ontvanger. Geavanceerde draadlo...54.36, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Trust GXT 830-RW Avonn Gaming Keyboard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217425346.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203139256.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151699087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153751683.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103997017.jpg?ts=1
      Trust Trust GXT 830-RW Avonn Gaming Keyboard GXT 830-RW Avonn Gaming Keyboard GXT 830-RW Avonn Gaming Keyboard Trust GXT 830-RW Avonn toetsenbord USB QWERTY Scandinavisch zwart - toetsenbord (met kabel, USB, membraantoetsenbord, QWERTY, LED RGB, zwart) (3)
      Trust GXT 830-RW Avonn Gaming Keyboard
      • 04048805225156
      • 08713439225150
      • 22515
      2
    • Kensington Toetsenbord ValuKeyboard zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222838414.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125980385.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222851059.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223783844.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125980384.jpg?ts=1
      Kensington Kensington Toetsenbord ValuKeyboard zwart Toetsenbord ValuKeyboard zwart Toetsenbord ValuKeyboard zwart Dit Kensington ValuKeyboard levert alle functies die u verwacht van een toetsenbord. De bijgesloten adapter zorgt voor nog meer compatibiliteitsopties. ´Tactile Feedback´ toetsen voor exceptioneel comfort. Voorzien van euro-symbool. Dankzij het eigentijdse, compacte design blijft er voldoende kostbare ruimte vrij op het bureau. Aansluiting via USB of PS/2 - voor Plug & Play gemak. (1)
      Kensington Toetsenbord ValuKeyboard zwart
      • 05028252197854
      • 1500109NL
      • 3849975
      2
    • Razer BlackWidow V3 Gaming Toetsenbord Yellow Switch QWERTY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217385532.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218249751.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232208023.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199911864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216231893.jpg?ts=1
      Razer Razer BlackWidow V3 Gaming Toetsenbord Yellow Switch QWERTY BlackWidow V3 Gaming Toetsenbord Yellow Switch QWERTY BlackWidow V3 Gaming Toetsenbord Yellow Switch QWERTY ERGONOMISCHE POLSSTEUN: De stevige polssteun sluit naadloos aan en verlicht zo de druk op je polsen, zodat je je minder vermoeid voelt wanneer je langdurig speelt. GELE MECHANISCHE SWITCHES VAN RAZER: Deze switches hebben dempers om het lage geluidsprofiel nog verder te verlagen en zorgen zo voor uiterst soepele toetsaanslagen. Ze zijn gecombineerd met hoge toetsen om zo niets in te leveren op de typervaring. TRANSPARANTE SWITCHBEHUIZING: Het volledig transparante ontwerp laat op prachtige wi... (1)
      Razer BlackWidow V3 Gaming Toetsenbord Yellow Switch QWERTY
      • 08886419346869
      • RZ03-03541900-R3M1
      5
      deal
    • NGS GKX-450 PT toetsenbord USB QWERTY Portugees Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231486686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231486690.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231486695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231486687.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231486693.jpg?ts=1
      NGS NGS GKX-450 PT toetsenbord USB QWERTY Portugees Zwart GKX-450 PT toetsenbord USB QWERTY Portugees Zwart GKX-450 PT toetsenbord USB QWERTY Portugees Zwart Bedraad gaming-toetsenbord met RGB-verlichting, programmeerbaar toetsenbord met software en Portugees QWERTY-toetsenbord. Hij beschikt over een grote lay-out voor snelle toegang tot de multimedia-knoppen, terwijl de geïntegreerde handsteun het comfort biedt, zodat je je marathonsessies kunt voortzetten. Toetsenbord met 19 hotkeys en 5 programmeerbare knoppen en veelkleurige verlichting met oneindige lichtmodi en aanpasbare effecten, zeven kleuren LED-verlichting. Het toetsenbord beschikt over... (1)
      NGS GKX-450 PT toetsenbord USB QWERTY Portugees Zwart
      • 08435430619058
      • NGS-GAMING-0200
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 24.94
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 24.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.94
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 25.64
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.64
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.64
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.64
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.64
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.64
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.64
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 30.09
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 27.14
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 28.14
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.14
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 29.14
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.14
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
    • partner@vergelijk.nl