x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Jako Sporttas Classico zwart 2

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Jako Sporttas Classico zwart 2
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Jako Sporttas Classico zwart 2
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Jako Sporttas Classico zwart 2
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150422848.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106696608.jpg?ts=1
Jako Jako Sporttas Classico zwart 2 Sporttas Classico zwart 2 Sporttas Classico zwart 2 Extra diep vak voor natte spullen aan de rechterkant Kleine binnenzak met ritssluiting Groot hoofdvak met rondom lopende 2-weg-ritssluiting Meshtas aan de linkerkant Verstelbare schouderbanden (1)
  • 04059562017090
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Voetbal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Kinderen
    • Motief: Monochroom
  • 25.49 25.49 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Extra diep vak voor natte spullen aan de rechterkant Kleine binnenzak met ritssluiting Groot hoofdvak met rondom lopende 2-weg-ritssluiti...25.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Jako Sporttas Classico met Zijvakken Junior Zwart25.49, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Fjällräven Kånken Mini Corn 7L - Kinderrugzak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181971218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175661042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181971481.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201801097.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186050259.jpg?ts=1
      Fjällräven Fjällräven Kånken Mini Corn 7L - Kinderrugzak Kånken Mini Corn 7L - Kinderrugzak Kånken Mini Corn 7L - Kinderrugzak Deze rugzak uit de Kånken serie van het merk Fjällräven is een kleinere variant van het klassieke model. De rugzak is vanwege het kleine formaat van 29 x 20... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Fjällräven Kånken Mini Corn 7L - Kinderrugzak
      • 07323450689841
      • F23561-126
      5
      deal
    • Hummel Sheffield Bag Navy
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152389295.jpg?ts=1
      Hummel Hummel Sheffield Bag Navy Sheffield Bag Navy Sheffield Bag Navy Deze sporttas is vervaardigd uit hoogwaardig 600d polyester. De tas heeft een u-vormige rits aan bovenzijde, die toegang geeft tot het grote binnenvak. Deze is voorzien van een sleutelvakje met rits. De tas heeft twee zijvakken met ritsen. De zachte schouderpad op de verstelbare schouderband geeft optimaal draaggemak. De onderkant van de tas is gemaakt van waterafstotend materiaal, met studs voor extra bescherming. Afmetingen: 25 x 48 x 25 cm (h x b x d). (1)
      Hummel Sheffield Bag Navy
      1
      deal
    • Red Chili Chalk Bag Beta - Pofzakje Jade Unieke maat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186188425.jpg?ts=1
      Red Chili Red Chili Chalk Bag Beta - Pofzakje Jade Unieke maat Chalk Bag Beta - Pofzakje Jade Unieke maat Chalk Bag Beta - Pofzakje Jade Unieke maat Handige boulderbag met trekkoord en vak met ritssluiting (1)
      Red Chili Chalk Bag Beta - Pofzakje Jade Unieke maat
      • 04028545113326
      1
    • Ted Baker Fidick weekendtas van leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185709603.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238988807.jpg?ts=1
      Ted Baker Ted Baker Fidick weekendtas van leer Fidick weekendtas van leer Fidick weekendtas van leer Fidick weekendtas van leer (2)
      Ted Baker Fidick weekendtas van leer
      • 05059489325161
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 28.50
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 28.10
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.10
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 28.10
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.10
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.10
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.10
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 26.10
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 24.20
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 25.30
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 23.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 25.35
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 25.03
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 25.38
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 25.35
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 25.49
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 25.03
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 25.03
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 25.40
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 25.03
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 25.27
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 25.04
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 25.43
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 25.03
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 25.31
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 25.03
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 25.88
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 25.86
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 25.91
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 25.88
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 26.64
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 27.10
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 27.10
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 26.53
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.53
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.53
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 26.53
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 25.31
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 25.59
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 25.59
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 25.59
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 25.59
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 26.46
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 25.79
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 25.07
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 25.35
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 25.03
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 27.17
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 27.17
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 27.19
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 27.17
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 25.21
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 25.21
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 25.21
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 27.15
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 26.75
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 26.87
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 26.74
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 26.79
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.79
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 26.79
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 26.79
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 26.79
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 26.55
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 25.07
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 25.03
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 25.03
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 25.40
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 25.04
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 25.08
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 25.08
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 25.55
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 25.03
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 25.04
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 25.66
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 25.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 25.49
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 25.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 25.49
    • partner@vergelijk.nl