logovergelijk.NL

Philips - SoundBar-luidspreker - HTL5160B/12

Sorteer op:
 

Reviews van Philips - SoundBar-luidspreker - HTL5160B/12

3,3

Gebaseerd op 37 reviews

5
9
4
12
3
8
2
7
1
1
Sorteer op:
Slecht geluid

Veel teveel bass, geen middengebied, matige hoge tonen. Soundbar is niet goed in te stellen helaas. De buren genieten op volume 8 (zacht praten ongeveer) al vrolijk mee.Met HDMI Arc valt de verbinding weg, bij optische kabel loopt het geluid niet synchroon. Synchronisatie instellen werkt niet, op nul correctie loopt het geluid al achter.WiFi verbinding lukt niet, want de app functioneert niet. Geen netwerk? Geen probleem! De soundbar blijft vrolijk knipperen tot je er gek van wordt.Vergeet ik nog iets? Oh ja, de beperkte ondersteuning van Philips. Alsjeblieft, geef geen advies om arc te gebruiken of een ander kabeltje, zoals bij andere beoordelingen.Ps. volgende keer de subwoofer halveren in formaat. Wat een onding. Groetjes

Timtam

20 september 2025

wisselende prestatie van deze soundbar

mooie soundbar, maar de easy link met mijn philips tv laat wel eens te wensen over.wanneer ik mijn tv na een stroom onderbreking aanzetlinkt de soundbar automatisch.als ik vanuit standby mijn tv aanzet moet ik de soundbar handmatig inschakelen

Sjentien

27 december 2023

Goed behalve een irritant lampje

Er blijft een vervelend lichtje knipperen als je de luidsprekers wil connecten. Soms blijft het lampje staan en de volgende dag knippert het weer. De Philips Hceweset blijft hangen en kan niet meer de luidsprekers vinden nadat hij ze al een keer geconnect heeft. Ook opnieuw downloaden heeft geen zin. Graag een reactie omdit te verhelpen.

Zonja

9 oktober 2023

Goed geluid, slechte functionaliteit

Geluid is echt goed. Echter het hdmi arc werkt slecht als je meerdere producten op je tv hebt aangesloten. Na het casten moet je alles resetten om de soundbar weer aan de praat te krijgen. Standby werkt ook niet goed, lampje gaat niet op rood. Tijd voor een software update lijkt mij.

Patriek

5 september 2020

als hij het doet, dan is het geluid goed

Het geluid is prima maar 2 tot 3 keer per week moetik alles resetten en opnieuw connecten. Stroom eraf,optische kabel loskoppelen en weer aankoppelen.Heel irritant en zou niet mogen.

BasMe

16 april 2020

Powered byTrustvoice logo

Prijsontwikkeling

Laden prijsgegevens...